Spermie v močovej rúre

januus
15. jún 2018

Zdravím. Potrebujem skúsenosti iných žien. S partnerom sme mali 2x pohlavný styk s kondómom. Prvý krát okolo pol noci s kondómom a ejakuláciou mimo mňa, druhý krát okolo 4 ráno análny styk s kondómom a ejakulaciou mimo mňa. Potom ráno okolo 7 sa šiel partner vymočiť a osprchovať. Následne sme mali orálny sex, a na chvíľu asi 2 minúty "na ostro" vaginálny sex... Je možné že ešte mal spermie v penise z predchádzajúcej ejakulácie? Zostali spermie v močovej trubici aj po vymočení? Mám pocit že mám posunutú ovuláciu práve na tieto dni a sem-tam priateľovi doprajem toto potešenie bez kondómu no teraz sa trochu obávam. Ďakujem za vaše názory a skúsenosti a poprosím len slušne, ja viem že 100% istota je nesexovať .. 🙂

lenqua_12325
15. jún 2018

Som zvedavá na odpovede 😉

luliu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
m_s7
15. jún 2018

Ďakujeme za podrobný popis vášho sexuálneho života 😃

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sspeed_cs
15. jún 2018

@januus moc vacsinu z nich zabije, ale nejake percento spermii moze vzdy prezit, aj ked je to mala pravdepodobnost.. ale vieme ze nahoda je blbec takze to uz viac radsej neriskuj :D

m_s7
15. jún 2018

@januus V pohode 😃.. dúfam že som vás neurazila, verím že ste to tak nemyslela ale kľudne sa aj pochváľte.. veď ja vám môžem len závidieť 😉 .. mimochodom,, vraví sa "Stačí kapka a jsi taťka" tak preistotu bacha 🙂

sspeed_cs
15. jún 2018

@m_s7 ja to poznam ako "staci kvapka a si matka" 😃

@januus ma este napadlo, pre taketo pripady narychlo skus mozno spermicidny gel a budes mat istotu

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kluska
15. jún 2018

podla mna nie, ak sa vymocil, tak by tam mala byt velmi nizka sanca na otehotnenie

sspeed_cs
15. jún 2018

@januus ja som cosi obdobne uzivala pred par rokmi pri "prerusovanej" a bolo to celkom prakticke a nemala som ziadne problemy. Dnes to bude urcite este na lepsej urovni ako prec 8 rokmi... akurat rozhodne potom neodporucam oralny styk

alessandra_s
15. jún 2018

Osobne si myslim ze ak sa vymocil a este aj osprchoval, spermie by sa uz nemali v mocovej rure nachadzat. A este ak mozem poradit a chces priatelovi obcas dopriat v podobne styku ,,na ostro" odporucam spermicidny gel.

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bjnr
15. jún 2018

@januus tiež zvažujem tie gely, ale ako tak čítam na diskusiách, skúsenosti sú rozne, niekomu "pomohlo", ďalšim sa prišťastil potomok 🙂 ale zasa je pravda, že každý sme iný 🙂 mňa od tých spermicidnych gelov a kremov odrádza to, že údajne keď sa to začne samé "zmývať", urobí to vela neporiadku :D teda aspoň na forach kočky písali, ale za vyskušanie to určite stojí 🙂 vy ste neskušali tieto vecičky?

blairgossip
15. jún 2018

@januus Nechapem naco pouzivtae kondom ked aj tak mu potom das bez 😂😂😂😂

natalienka12
15. jún 2018

@januus zbytocne sa stresujes, tehotenstvo je velmi malo pravdepodobne, ale nie vylucene. Co sa tyka tych gelov ja neodporucam, taky zapal aky som raz mala, neprajem nikomu. Pri prerusovanej sulozi je tehotenstvo velmi nepravdepodobne, ale moze sa prihodit.

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blairgossip
15. jún 2018

@januus vobec to nie je rozdiel, jemu kludne mozu ist kvapky lasky aj pocas tych 2 minut

blairgossip
15. jún 2018

moja kamoska tiez tak davala frajerovi lebo furt ju presvecil, ze joj daj na chvilu bez kondomuu iba chvilu par minut, a nechcene otehotnela..takze ak necches deti tak to nerob

michaella94
15. jún 2018

@januus ak si vies aspon priblizne odsledovat ovulaciu tak po ovulacii s tymto gelom sa podla mna nemas coho obavat...my s muzom sa chranime len pocas ovulacie prerusovanym stykom....ovulaciu spoznam podla bolesti ale je pravda ze my sa dietatku nebranime cize tato ochrana je najmenej spolahliva 😀 ale ak to skombinujete s gelom a prerusovany tykom tak by som sa nebala mat sex bez kondomu.......ale ako som spominala to len ak vies kedy mas plodne dni...este pozor spermie vydrzia za dobrych posmienok cakat na vajicko aj par dni preto pisem PO ovulacii aby nahodou tam jedna nezabludila a nepockala si na vajko 😀

bjnr
15. jún 2018

@januus tá cena je fajn, čítala som aj o roznych alergickych reakciach, že pharmatex niektorym mužom prekáža, no neda sa spoliehať na všetko na 100%..a čo sa tyka tých kondomov, ono to lubi sa vyvliekať, trhať a všeličo..my sme ich zvykli počas "aktu" kontrolovať v akom su stave, je to hrozne otravne, niektore su tak tenučke, že sa počas styku vo vnutri pretrhli aj samé :D a smiem sa spytať, hak ste neuživali? 🙂

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaella94
15. jún 2018

@januus tak tým že mám počas ovulácie bolesti tak ak už máme počas tých dní styk tak len raz lebo mne je to nepríjemné.....ale ja si myslím že sa nemáš čoho báť...keďže sa partner vymocil aj sprchu dal tak je to ok...

michaella94
15. jún 2018

@januus ak chceš dopriať sebe aj partnerovi styk bez kondomu skús si odsledovať ako to funguje telo a sleduj ovulaciu ..je veľa možností ako si odsledovať...do ovulácie by ste sa chránili kondómom a po ovulaciu by stačil prerušovaný styk...je rozumné že HAK nechceš a uvedomujem si aké je to svinstvo...ja sama som HAK brala a už je to 6 rokov čo neberiem a stále znasam následky...

taga
15. jún 2018

To je ale milé že si nám takto pekne opísala každý styk, aj tie s kondómom, ejakuláciu mimo teba a pred sprchou a malou potrebou 😂

januus
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre