Tabletka po - skúsenosti

luli15
1. nov 2017

Pocas plodnych dni som mala nechraneny sex pri ktorom chalanovi ušlo... po 20 jodinsch som vzala tabletku po ellaone.. dnes mi to uz 7 dni meska .. myslite zeby mohla tabletka zlyhat??

gabu_lienka
1. nov 2017

Mohla. Urob si test a uvidis

lindusss2016
1. nov 2017

Ano, mohla. Teda nvm, ci je to tak aj u tejto konkretnej, ale vacsina ich je tak, ze treba uzit do 24 hod a cim neskor, tym je vyssia sanca, ze tabletka nebude ucinkovat. Preco si proste nespravis test? A budes si ista...

svetlana35
1. nov 2017

@luli15 ano tabletka po nie je velmi spolahliva. Je to skor nudzove riesenie.

misinka0611
1. nov 2017

Táto tabletka účinkuje na 98 % takze mas 2 % šancu na otehotnenie. No ja si skor myslim ze sa ti ňou len rozhádzal cyklus kedže to nie je cukrík.

Nabudúce sa radšej chráň a nespoliehaj sa na to ze “ chalanovi neujde “ ak s nim nechceš mat deti 😉

ivka4852
1. nov 2017

Mne sa zda ze je napísané na letaciku dokedy od nechraneneho sexu sa moze tbl pouzit aby zabrala...ja som mala escapelle (alebo tak dako sa to volalo) a to bolo len do 72hodin tj pouzit do 3dni od nechraneneho sexu..skus test uvidis.tie tbl su nabite hormonmi,mozno aj to ma nejaky ucinok...

pininka
2. nov 2017

Veruze mohla, moja kamoska okrem tabletky ktoru zobrala do 24hodin bola plne kojacia a nemala este menzes. A ma krasneho chlapceka.

marion09
2. nov 2017

@luli15 take "milujem",ona si neda pozor a pocas plodnych dni...on si neda pozor....a potom horekuju.

lindusss2016
2. nov 2017

@marion09
No kazdopadne je zaujimave, ze este aj v dnesnej dobe existuju nechcene tehotenstva....

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mrs_ed
2. nov 2017

@luli15 Tabletka po je vysoko spolahliva, ak sa vezme v co najkratsej dobe po styku a mimo plodnych dni. Konkretne EllaOne funguje tak, ze oddialuje ovulaciu - cize ak si ovulacia este nemala, oddiali ju a v tom pripade je sanca otehotnenia minimalna, pokial vsak ovulacia uz prebehla, tak uz je to viac menej v rukach prirody.

mrs_ed
2. nov 2017

@luli15 A konkretne EllaOne je fakt dobra, moze sa vziat do 120 hodin po styku (5 dni). Spolahlivost je u nej velmi vysoka. Pokial si si uz test robila a je negativny, tak to meskanie moze byt jeden z nasledkov uzitia tabletky. Kazde telo reaguje individualne - mozes to dostat skor, na cas, alebo meskanie. Zbytocne by som sa tym nestresovala pokial vies, ze ovulacia pred uzitim tabletky neprebehla.

tt247
2. nov 2017

@luli15 urob si test. Vzala si ju ešte v limite (väčšinou 72 hodín), takže by mala účinkovať, no nikdy nevieš. Možno ti len rozhádzala cyklus.

ivka4852
2. nov 2017

@luli15 skusala si ten test?

natalia137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emeli124
3. nov 2017

Ahojte baby.. ja som užila tabletku ellaone hneď na druhý deň po styku.. styk som mala podľa všetkého v neplodné dni - cca 3-4 dni po menstruacii (mávam pravidelnú menštruáciu).. myslite si, že tabletka zabrala?.. som dosť nervózna pretože na ďalšiu menštruáciu si ešte musím počkať a neviem či má význam sk robiť test.. ďakujem za rady

slnecninka
18. nov 2018

@mrs_ed ahoj prepáč že tak neskoro =D ale ak už ovulacia prebehla aká je šanca otehotnenia?

alessia26
14. jan 2021

Ahojte včera som si dala tabletku po a boli má v podbrušku je to normálne ??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre