Test je negatívny a menzes mi mešká viac ako týždeň

neviemkto
9. sep 2012

meska mi menzes uz viac ako tyzden.. robila som si test, no bol negativny..
nemam ziadne priznaky pred menzesom, no ani ziadne priznaky tehotenstva.. tak som z toho jelen.. preco inak mi mozu meskat? nemam výtok, bolensti, nic, co by naznacovalo zapalu, nebrala som ATB, nemala som stres.. proste NIC..

kinluska
30. okt 2013

Ahoj, ja som mala pozitinvy test az 9-10 den po vymeskani, tak cakaj ;)

kattulda
7. nov 2013

Ahojte potrebujem poradit meska mi menzes uz 12 dni vcera som si robila test a bol negativny . Len ma aj boleli prsia teda bradavky a nie ze boleli ale take podrazdene boli moc ale preslo to tak za 4dni aj cely tuzden som bola taka zvlastna ze som len spala a spala ci som sedela ci lezala a den pred menstruaciou som citila taku nie bolest ale taly zvlastny pocit v podbrusku akoby pred menzesom len ten neprisiel. A dnes ma bolelo zasa a aj ma zodva krat naplo nezvracala som len ma naplo . Chcem sa spitat ci to mam brat tak ze test nemusi este ukazat a potvrdit tehotenstvo radim sa preto lebo lekar mi cez telefon dal iba datum az o tyzden a nevie byt kludna kym aspon ciastocne neviem co sa deje . 🙂

kattulda
7. nov 2013

Ahojte potrebujem poradit meska mi menzes uz 12 dni vcera som si robila test a bol negativny . Len ma aj boleli prsia teda bradavky a nie ze boleli ale take podrazdene boli moc ale preslo to tak za 4dni aj cely tuzden som bola taka zvlastna ze som len spala a spala ci som sedela ci lezala a den pred menstruaciou som citila taku nie bolest ale taly zvlastny pocit v podbrusku akoby pred menzesom len ten neprisiel. A dnes ma bolelo zasa a aj ma zodva krat naplo nezvracala som len ma naplo . Chcem sa spitat ci to mam brat tak ze test nemusi este ukazat a potvrdit tehotenstvo radim sa preto lebo lekar mi cez telefon dal iba datum az o tyzden a nevie byt kludna kym aspon ciastocne neviem co sa deje .

anne_2
19. dec 2013

ahojte žienky... budem rada ak mi odpoviete.. mrcha mi mešká už približne 9 deň .. test som si robila a bol negatívny... stale mam obr brucho a bolesti raz vpravo raz v lavo ptm zas v strede podbruška.. prsia veľmi citlivé na dotyk... stále myslím nato že už príde a ona nič.. je pravda ze mi tento mesiac praskla cysta na lavom vaječníku tak asi to mi rozhádzalo cyklus však? ale keby mi aspon nie je stále tak čudne.. mali ste niektorá podobný problém? ja už naozaj nwm čo si mám o tom myslieť

tripiness
10. jan 2014

caute kocky, asik mam mensi problem, poslednu menstruaciu som mala v novembri, v decembri sa nedostavyla a teras je 10januar, pred 2tiz som si robyla test ale vysiel negativne,... takze momentalne som mimo sk a nevem co mam robyt... nemam ziadne nevolnosti sice pribrala som ale nikdy som nemala problem s meskanim.. skor som mala problem ze som mala aj 3tiz krami...kocky poradte mi...mam 25rokov

nikol666
10. jan 2014

Ahojte ptrebujem pocut vas nazor vcera som bola u lekara stym ze mi uz vyse dvoch tyzdnoch meska mrcha posledna bola 27.11 toto sa mi prvykrat stalo nikdy mi tak dlho nemeskavalo max 2 dni....doktor ma vysetril a urcil ze tehotna niesom pichol mi vyvolavacku ale mne sa to stale nezda citim ze tehotna som picha ma v podbrusku ale nie intenzivne tak ako pred mrchou ale take akoby steklenie testy som si robila dva a boli negativne je mozne ze by som bola dajme tomu v druhom tretom tyzdni a este by to nevidel?ked po vyvolavacke nic nepride pojdem k nemu a nech mi spravi radsej krvne testy lebo toto cakanie je strasne.......nebola som ani chora neberiem ziadne lieky nema mi preco meskat antikoncepciu som vysadila zhruba pred rokom a cyklus bol v poriadku aj po vysadeni tak teraz nechapem co sa deje jedine ze by som bola tehu....

isabel11163
10. jan 2014

@nikol666 ahoj..ja som mala ten istý problém..nikdy mi nemeškala mrcha vždy som ju mala ako hodinky každý 28 deň.no a zrazu neprišla..keď meškala dva týždne robila som test..a bol tam duch..čiže priateľa som pripravila nato že asi čakáme bábätko..na druhý deň som robila zase test v domnení že už bude druhá čiarka silnejšie..no moje prekvapenie bolo že tam nebola žiadna druhá čiarka..pracujem v nemocnici tak nebol problém vybaviť si vyšetrenie USG samozrejme neukazovalo nič len vysokú sliznicu.. tak mi DR dala vyvolávačku..ešte v ten večer som začala špiniť..na druhý mesiac sa to opakovalo menzes som dostala po 39 dňoch..navštívila som môjho gyndoša ktorý tvrdil ako je všetko v poriadku a že problém by to bol keby som chcela otehotnieť..tak do riti kde sme ? keď je problém treba ho riešiť hneď nie keď sa budeme snažiť o bábätko.. na ďalší mesiac zase mrcha nikde..tak mi pichli vyvolávačku ktorá zabrala až na 9 deň.. potom som navštívila jednu DR u nás v nemocke a tá mi urobila komplet vyšetrenia vrátane hormonálneho profilu..všetko v poriadku..tak ma nasadila na duphaston kt užívam už od augusta a krásne sa mi upravil cyklus.. takže prajem ti aby si bola tehotná a nebola to len nejaká porucha cyklu lebo to čakanie je akurát tak na porazenie..držím palčeky 🙂

nikol666
10. jan 2014

mna ked doktor vysetroval tak sa cudoval ultrazvuk mu ukazal ze mam velmi nizku sliznicu 4mm tusim ze pred menzesom byva zvacsena tak neviem co to moje telo stvara.....som zvedava co to je za problem snad je to tehu lebo ma uz porazi z toho

anulqua
11. jan 2014

@nikol666 pri tehu ma byt sliznica vysoka, skor to vidim na iny problem ako tehu, nebola si na krvne testy?

nikol666
11. jan 2014

praveze mna na krv vobec neposlal vysetril ma a hned mi sestricka pichla injekciu teraz neofollin ten je zrejme na vyvolanie ovu a dalsi tyzdenn idem na agolutin tak uvidime ci po nom menzes pride ale ja mu poviem nech mi radsej zobere krv pretoze ked som si myslela ze som tehu tak som vysadila take silne kvapky na vnutroocny tlak liecim sa roky na glaukom a ocna mi povedala ze ked budem mat podozrenie na tehu okamzite vysadit su velmi silne a mozno ich teraz neberiem zbytocne

isabel11163
12. jan 2014

@nikol666 presne tak pri tehotnosti býva vysoká sliznica tak ako aj pred menzes..a ty máš sliznicu nízku tým pádom určite nie si tehotná.skôr to vidím na nejaký hormonálny problém.požiadaj svojho lekára o hormonálny profil ale na ten je potrebné aby si dostala menzes..držím palce nech je všetko v poriadku a aby si si čoskoro našla na testíku poriadne koľajničky 🙂 🙂

aalexandraa
18. jan 2014

Vidím, že tento problèm trapi viacere, preto vam predstavim svoje potiaze. V maji 2013 som vysadila HAK, odvtedy sme to nechali na osud, zatial to nesilime ani nebrzdime. Cyklus mam uz 3 mesiace pekne 44 dnovy co je sice dost ale aspon pravidelny z mojho pohladu. Tento mesiac vsak menstruacia meska uz 4 dni, v bruchu mam stale tlak, a dokonca som spozorovala malinky biely vytok z oboch bradaviek pri stlaceni, a biely vytok na nohavickach. Test som si robila v piatok ked mi meskali 2 dni, ale bol negativny, tak neviem ako si to mam vysvetlit.

litvikova
11. feb 2014

TAK ASI NIE KED NIC NEVYDEL....

sejly321
17. feb 2014

ahojte síce je to už dosť dlhšie čo ste si tu o tom písali ale ja mám tiež niečo podobné 5dní mi meškajú test vyšiel negatívný.nálada na prd brucho mám stále nafúknuté,prsia ma blba tak že len jedno.som úplne zmetená či môžem byť alebo nie.ale jedno je isté bola by som rada keby že som.

janderka
24. mar 2014

@nikol666 ahoj, citala som tvoje prispevky. Tak ako si dopadla? Ja mam tiez glaukom, a snazim sa otehotniet. A je to nervy s tymi kvapkami... Nemas nahodou skusenosti, ci existuju aj nejake kvapky, ktore su vhodne aj v tehotenstve? Niektori Dr. tvrdia, ze tie kvapky sa k plodu nedostanu, ini zase ze v pripade tehotenstva ihned prestat kvapkat...

slniecko154
24. mar 2014

moze to byt anovulacny cyklus, vtedy zvykne meskat menzes aj dva tyzdne

zabkaevicka
21. apr 2014

ahoj mne meska memzes uz 51dni je to mozne mavam pichanie na lavej straneniekedy aj pod bruchom byva mi obcas aj zle napina ma a velmi ma bolia krize. dnes prislo slabe spinenie velmi slabe ale bulesti mam stale ☹ 😒

ivca88
13. máj 2014

Kočky ... uplne som sa stotožnila s tymto... HAK nemam uz 9 mesiacov.... a zatial sme si davali pozor... mam 2 mesiace do svadby a zrazu mi mešká 7-8 dní..... vždy mi chodila pravidelne - cyklus 32 dní.... no som plná pochybností... lebo domace tehot. Testy boli negativne...... a navyse mam prevratenu maternicu ... takze babo by bol zázrak.....

A tak som sla ki gynde .... a ta mi povedala ze TEHOTENSTVO UVIDI S KRVY CI SONA PO MINIM 10 DNOVOM MEŠKANÍ MENZESU.....
Tym padom su vsetky domace testy klamstvom .... ze odhalia tehotenstvo po 5 dnoch po oplodnení..... ved ja by som mala mat uz zaciatok 4 tyzdna a na sone vidnobiba pekne vystlanu maternicu a to je vsetko ....
Zobrali mi aj krv ... aby kukli pritomnost tehot.hormonu.... no vysledky su po 3-4 dnoch..... a sk budu negativne... a dalsi mesiac zase nic.... tak mam prist.... 🙂🙂 a kukne zas...

Kočky... vzdy chodte ku gynde.... aspon viete na com ste ..... a nie ze test je negativny.. a tak nadalej fajcime a pijeme a zrazu si v 3-4 mesiaci ..

keke12
17. máj 2014

Ahojte , ja mám problémy s menzesom od puberty, v poslednej dobe som bola liecena clostybegytom a pichol mi doktor aj pregnyl z toho dovodu ze som nemala ovulaciu . Mam PCO syndrom a som po drillingu ovarii pri ktorom mi zistili endometriozu a jeden vajcovod nepriechodny... Clostybegyt som brala dva mesiace, doktor hovoril ze mam uz pekne folikuly, ale ked som prisla na kontrolu tak som tehotná nebola.. Odporucil mi tento mesiac dat pauzu a zacat brat clostyl ked dostanem menzes.. Mala som ho dostat 11.5. ale zatial nic. Som z toho vsekeho nervozna neviem co sa deje, bolia ma prsia je mi zvláštne od žaludka a mam bolesti v podbrušku ako by som už mala dostať a stále nič... najhoršie je že som v zahraničí a nemám so sebou test takze budem muset pockat do budúceho pondelka a ist k lekárovy ked nedostanem dovtedy 😎 Myslíte že možem byť tehotná??

zvolsiinylogin
17. máj 2014

@zabkaevicka fuha...tak dlho? a preco nejdes na vyvolavacku? nemas strach o vlastne zdravie?

zvolsiinylogin
17. máj 2014

@keke12 skus testnut... 🙂

keke12
18. máj 2014

Nuž aj by som testla keby som mala odkial zobrať test.. ale som ešte v zahraničí a nemám si ho tu kde zakúpiť takže musím vydržať ☹

zabkaevicka
18. máj 2014

@zvolsiinylogin ja som bola u gynekológa a robyl mi sono teh nevidel na jeden strane mam cisto ze to ma moze boliet pichol mi vyvolavacko a o 2 tyzdne som dostala hrozne bolesti a potom som zacala slabo krvacat robila som si aj testy a vysli negativne ale stale mi byva zle a vadia mi aj niektore vonauky a mam velmi citlive bradavky 😒 😒

nyky23
21. máj 2014

@kinluska ty si mala testy negatívne do koľkých dní meškania? A aké si mala prosím ťa príznaky? 🙂

kinluska
21. máj 2014

ja som mala test pozitivny az na 9. den po vymeskani, priznaky ziadne, iba ako tesne pred menstruaciou trocha citlivejsie bradavky 🙂

kinluska
21. máj 2014

@nyky23 ja som mala test pozitivny az na 9. den po vymeskani, priznaky ziadne, iba ako tesne pred menstruaciou trocha citlivejsie bradavky

keke12
21. máj 2014

kinluska ... mne mešká už 10 deň ale nemám žiadny test som v zahraničí... tiež mám trochu bolesti pod bruchom ako pred menstruaciou a je mi niekedy na zvracanie... o bábo sa snažíme ale ja som mala stále problémy s menzesom.. myslíš že aj mne sa mohlo pošťastiť??

amonda
21. máj 2014

@keke12 urcite aj v zahranici predavaju tehu testy...takto to je ako vestenie z gule nemyslis???

sono2
21. máj 2014

@keke1 to tam niesú lekárne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre