Testy nesilnejú

15. sep 2023

Prosím poraďte mi . V utorok mi mala prísť ms,ak rátam cyklus ako 26 dní ale môže sa líšiť. Menštruácia neprišla,od utorka vidím len " duchov " na mamatest a pepino. Skúsila som aj clearblue ale neukázal nič . Viete poradiť? Do pondelka sa zrejme nikam nedostanem a testy nesilneju tak neviem či to mám brať ako zle znamenie alebo ako to že som mala možno neskoršiu ovuláciu alebo tak.. ďakujem

autor
15. sep 2023
autor
15. sep 2023

Zvyknem mať ráno takú miernu nevoľnost a zahu ale to si hovorím že môže byť aj psychika...

lelelienka
15. sep 2023

Tie testy su biele ako sneh, nema na nich co silniet, ked tak skus o par dni a uvidis. Drzim palce.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
15. sep 2023

Podla mna tam nie su ziadne ciarky...

dzulli1980
15. sep 2023

Tie testy sú negatívne ...

autor
15. sep 2023

@anjelicek26 a čo mám robiť? Čakať ďalej na ms? Ešte mi takto nikdy nemeskala.

dzulli1980
15. sep 2023

A koľko máš, prosím Ťa, rokov, keď sa pýtaš, čo máš robiť? ... no objednať sa ku gynekológovi.

anjelicek26
15. sep 2023

Ved ti mala prijst utorok a dnes je piatok...to neni nejake katastroficke meskanie, este pockaj.

akiana
15. sep 2023

Nechcem ti kazit nadej, ale existuje milion dovodov pre meskajucu ms okrem tehotenstva, dokonca pre meskajucu ms aj s priznakmi. Ty mas oba testy jednoznacne negativne.

veselo_neveselo
15. sep 2023

Pockaj dva tyzdne, ked nepride ms tak chod k dr.
A inak, aj ked mas pocit ze mas super pravidelny cyklis, tak plus minus par dni je uplne normalne. Pokial si nezapisujes dlhodobo aktualne dni, tak to ani neuvidis, ze sa to po par dnoch lisi.
No a obcas moze byt ze ovulacia fakt bola neskor, alebo nieco poblblo, a potom meska aj dlhsie. Po tych 2 tyzdnoch uz je to na kontrolu, ale myslim ze pre vacsinu ta ms dovtedy pride.

autor
15. sep 2023

@veselo_neveselo ale prečo na každom jednom teste mám náznak druhej čiarky? Keby na jednom poviem že je chybný ale každý?

veselo_neveselo
15. sep 2023

Nemam gulu, tak neviem preco. Este stale mozes byt tehotna, len je velmi skoro na to, aby test ukazal jasne ciarky. Preto ti hovorim, cakaj, nic ine robit nemozes.

vanilkovazmrzka
15. sep 2023

Nie si tehotna.

januska12323
15. sep 2023

Žiadny náznak čiarky tam nie je.

bylinka25
15. sep 2023

Koľko ti mešká menštruácia?
Ak je to už viac ako týždeň, navštív svojho lekára, môže to byť aj niečo iné, zdravotné problémy, cysta, choroba.

autor
15. sep 2023

@bylinka25 tri dni

bejka90
15. sep 2023

Ak nevies, kedy oresne bola ovulacia a aku mas dlhu lf, tak ti ani meskat nemusi.... ja mam tiez oravidelne cykly v rozpati 27-31 dni, ale zalezi to na tom, ktory den cyklu prebehla ovulacia. A co sa tyka testov, tak presne tie 2 znacky, ktore si spomenula robia "duchov" :( ale takuvidis, kym neni ms tak sanca stale je

autor
15. sep 2023

@bejka90 také menštruačné bolesti som mala od minulého utorka od tohto utorka a potom odvtedy nič len taká bolesť slabín . Aj to mi je čudné prečo to prestalo keď čakám ms. Krcok som si v sprche nahmatala a je tvrdý

zafir01
15. sep 2023

Ja napr má druhom teste vidím slabeho ducha . Z mojich šiestich tehotenstiev som mala pár dní po vynechaní ms vždy takýchto duchov .a aj dosť pomaly silneli ....
No sú testy ,ktoré majú viac farbivá a takto ukazujú aj keď sú negatívne .
V tehotenstve sú veci ,ktoré neuponahlame .tak ako čakanie na // ...proste ma to svoj vývoj a svoj čas ..tsk následne čakanie na akciu srdiečka ,na tehotenskú knižku ,na veľký ultrazvuk ,na pôrod .....
Skús sa na jar dní zamestnať úplne inými vecami .a otestuj napríklad v pondelok ráno ,ak dovtedy ms nepríde .
Držím palce

autor
15. sep 2023

@zafir01 ďakujem ❤️

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zafir01
15. sep 2023

@fotoportret ono je to trochu smiešne .
No sama som si tým pred rokmi prešla . 2 roky snaženia sa mať bábätko ,potraty , návštevy doktorov , branie hormónov ... so psychikou ženy to urobí divy . Kúpila som si testy a testovala vždy po každom už dvoj či trojdňovom meškaní .
Taká zufalost sla zo mňa ,a každý mesiac som hypnotizovala biely test ,aby sa tam ukázala ťa čiarka .
Netreba v tom hľadať nič iné ,len silnú túžbu ženy ,stať sa matkou . A po rokoch sa väčšina z nich ( ako aj ja teraz ) už na tom pousmeje ,a povie si ,že aká som bola netrpezliva .
Ale v danej chvíli to bola hrca v hrdle a smútok a čakanie či vôbec budem môcť mať rodinu ,bolo ubijajuce

sense
15. sep 2023

Tieto testy ti spravia akoze čiarku aj s koly, stačí ze ho namocis o sek dlhšie. Je to len kanálik. Po ak par dni a sprav test znova ak nepríde. Ono ak nevieš presne kedy bola ovulácia, možno ti ešte ani nemeska

bylinka25
15. sep 2023

Ešte môže prísť, ale skús aj test o dva dni, či sa objaví druhá čiarka. Držím palce.

kessica87
15. sep 2023

Skús urobiť časom iný test ako mamatest lebo už niesu spoľahlivé. Robia čiarky čo nič neznamenajú.

mici88
15. sep 2023

Ja na druhom vidím dúšika, ale bohužiaľ mamatesty to robia veľmi často. Skús si pozrieť skupiny na tieto testy a aj na pepino testy. Ja som mala takúto čiarku a tehotenstvo to nebolo.

autor
15. sep 2023

@mici88 áno už neskôr som si o Tom čítala.. nevedela som že toto robia..inde som zas cittala zas že sú vraj najlepšie... tak preto som ich vzala. A teraz vidím že ducha robia aj z ničoho

natuliatko777
17. sep 2023

Ziadny naznak druhej ciarky na teste nemas lebo su biele ako sneh tak comu nechapes ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre