Má právo policajt ísť so mnou do bankomatu vybrať peniaze?

princeznasevera
14. máj 2020

Stala sa mi taka nemila vec. V jednosmerke ked som cuvala som suchla pani zamnou auto. Samozrejme ja starsie auticko ona mercedes ale mala malinku odreninku a rozbite sklicko. Ja zosuchnuty cely lavy bok auto a posunuty zadok auta. Z auta vysla hystericka panicka vrieskala tam po mne ako mozem byt tak j*a a naburat jej do auta na co som jej vysvetlila,ze cez tu velku dodavku som ju ozaj nemala sancu vidiet pretoze tam bol mrtvy bod. No ale robila cirkus. Potom volala muzovi a bliakala do mobilu,ze co ma robit tak zavolala policiu. Policajti prisli behom 20 minut a pytali sa,ze koho je to chyba a ja vravim,ze asi moja ale potomm som im vysvetlila ako sa to udialo a policajt mi povedal za vidatneho bliakania pani dokonalej ze v jednosmerke sa necuva som zacala protestovat a on ze nech dame obciansky a potom,ze nech im dam 50€ ako pokuta. Lenze ja nenosim peniaze a on,ze tak mate bankomat chodte si vybrat a to este ten druhy policajt isiel somnou asi aby som im neusla alebo co. A ako co by robil kebyze nemam vobec peniaze? Totalne ma nasrali. Vraj v jednosmerke sa necuva ale ja sim im povedala,ze ako som mala zaparkovat ked predomnou bplo auto ktore odchadzalo a cuvla som aby mohol vist.
Ma vobec pravo policajt chodit somnou vyberat peniaze do bankomatu?




.

petulda333
14. máj 2020

Neviem ci ma pravo, ale ak by si nemala peniaze moze ti vziat vodicak. K zvysku sa vyjadrit neviem

nini1010
14. máj 2020

Podla mna ti mali vypisat hlavne oficialne pokutu.Spravili to?

dublinka22
14. máj 2020

ujo google hovorí že v jednosmerke nie je možné cúvať, a že za to je pokuta 50€. To že ťa poslali do bankomatu je normálne, lepšie ako keby ti zobrali vodičák

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gir
14. máj 2020

Jednosmerka, idem jedným smerom, "chapišto" ? Policajt konal správne.

klarissa25
14. máj 2020

ak si v jednosmerke cuvala a nevieš že sa to nemôže tak si im rovno mala ten vodičak odovzdať...

sebastianmichal
14. máj 2020

Urobila si chybu ktora sa nerobi a mohla si odmietnut zaplatit. Dali by ti sek zobrali vodicak a zo zaplatenim sekom bysi si vyzdvihla vodicak na stanici

nyusika
14. máj 2020

Nič v zlom, ale zošúchať si celý bok pri cúvaní - radšej vráť vodičák

ibrunova
14. máj 2020

Kebyže nemáš peniaze, zadržali by ti vodičák a riešili by ťa na ODI v správnom konaní. Vystavili by ti blok na pokutu nezaplatenú na mieste. A tým , že šiel s tebou k bankomatu, ti uľahčil situáciu, aby si nemusela ostať bez vodičáku.

mondolina
14. máj 2020

Biela Vlčica sa nezaprie 😂😂👍cúvať v jednosmerke, spôsobiť škodovú udalosť ešte sa rozčuľovať 👍

stanulienkat
14. máj 2020

vies co stoji na Mercedese malicka odreninka a rozbite sklicko? Mozno tolko, co cele tvoje stare auto. Ze pani bola hystericka ?? Ked ti jednu nenaje..la , tak bud rada. Milujem taketo hmm, co si nevedia priznat chybu a poskodena z toho vyjde ako hysterka a pani dokonala. Ty kokos, kam tento svet speje???

patka06
14. máj 2020

policajt má právo zadržať vodičský preukaz - cúvanie v jednosmerke je dopravný priestupok a ak nemáš pri sebe peniaze na pokutu, je dobrá vôľa policajta keď dovolí ísť do bankomatu ...mal by zadržať vodičák a rieši to potom v správnom konaní

danielinaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzubb007
14. máj 2020

Áno všetko spravil policajt správne tak sa zbytočne rozculujete, a áno v dobre vôli idú aj do bankomatu s vami

danielinaa
14. máj 2020

sorry, ja vodicak nemam a vela toho o soferovani neviem , ale nie som taka tupa aby som nevedela ze v jednosmerke sa cuvat nesmie

ciernysokol
14. máj 2020

Byvam v jednosmerke. S parkovanim je problem. Preto ked vidim, ze sa uvolnuje miesto predo mnou vlavo, cuvnem, dotycny vyjde, ja zaparkujem. To sa stalo aj pani. Ci ako sa to ma robit? Prejst jednosmerkou a vratit sa cez pol sidliska spat na miesto, ktore tam uz nie je? Aj dva metre je cuvanie? Ako sa to klasifikuje?

princeznasevera
autor
14. máj 2020

Tak ale potom ako mam zaparkovat? Ked jednoamerka je na parkovisku a bezne tam cuvaju auta aj pred policajtmi?

princeznasevera
autor
14. máj 2020

Mne je jasne,ze v jednosmerke by som nemala cuvat ale ked to neni normalna cesta ale parkovisko vztahuje sa to aj na to?

nyusika
14. máj 2020

@ciernysokol aj pri tomto odrazíš inému auto späťák a ty si zošúchaš celý bok ?

petulda333
14. máj 2020

@nyusika o spataku sa nikde nepise

ibrunova
14. máj 2020

Cúvať sa môže len pri parkovaní, ale nie pri tom otrieskať druhé auto. To je už dopravná nehoda.

ciernysokol
14. máj 2020

@princeznasevera presne tak. Ja byvam v jednosmerke, kdeje parkovisko. Vzdy, ked vychadzam, cuvam v jednosmerke. Urcite si bolo treba vsimnut auto za tebou, ale co uz, stalo sa. Viac krat sa mi stalo, ze auto predo mnou zacalo rovno do mna cuvat, trubila som odusu. Sofer si neuvedomil, ze za nim niekto stoji. Stava sa to casto.

princeznasevera
autor
14. máj 2020

Jezis ale ja som jej neotrieskala auto naschval stala po lavej strane dodavka a ona bola za nou a ja som ju nevidela navyse ked vydela ze cuvam mala zatrubitja som ju ozaj nemala ako zbadat

petulda333
14. máj 2020

@princeznasevera no mozno si nevsimla, ze cuvas. Je to len tvoja chyba. Zbytocne prskas.

0silvia0
14. máj 2020

@princeznasevera ako dlho mas vodicak?

nyusika
14. máj 2020

@petulda333 rozbité sklíčko, ok, možno smerovka

nyusika
14. máj 2020

@princeznasevera ježiši, videla....nie vYdela

bosorka2302
14. máj 2020

Mna poslali samu do bankomatu autom ale moje doklady si nechali

princeznasevera
autor
14. máj 2020

@0silvia0 3 roky
@nyusika sorry nevsimla som si

nelca84
14. máj 2020

@princeznasevera a to prosim ta akou rychlostou ty parkujes, ked si pri tom oplieskas cely bok a posunies zadok auta? Ale k otazke - policajti boli nanajvys ustretovi, naozaj sa nemas na co stazovat, chyba na tvojej strane