Balea Q10 pleťový koncentrát proti vráskam, 7 ks

Balea Q10 pleťový koncentrát proti vráskam (7 ks) poskytuje vašej pleti intenzívnu starostlivosť. Koncentrát proti vráskam s obsahom Q10 a extraktom zo ženšenu pomáha redukovať hĺbku vrások, zvyšuje elasticitu pokožky a zvyšuje pevnosť pokožky. Obsiahnutý vitamín E chráni pokožku pred predčasným starnutím, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie a olej Shambrilla zanechá pokožku zamatovo jemnú. Vaša pleť bude pravidelným používaním pôsobiť hladšie a mladšie.

Kde kúpim Balea Q10 pleťový koncentrát proti vráskam, 7 ks?

Hodnotenia a skúsenosti s Balea Q10 pleťovým koncentrátom proti vráskam, 7 ks

Máš skúsenosť s Balea Q10 pleťovým koncentrátom proti vráskam, 7 ks?
maggie20  21. apr 2024 Overená recenzia

Konkuruje aj drahším značkám

Koncentrát má príjemnú vôňu a ľahko sa aplikuje na pleť. Nie je však vhodný pod make up, pretože sa dlhšie vstrebáva. Ja som ho používala iba večer pred spaním a do rána bola moja pleť naozaj hladká a jemná. Môžem ho porovnať aj s inými, drahšími značkami a v tomto sa im naozaj vyrovná. Účinnosť proti vráskam neviem ale celkom posúdiť, pretože som ho používala iba krátko.
  • Jednoduchá aplikácia
  • Prijateľná cena
  • Pleť ostala jemná a vyživená
  • Dlhšie sa vstrebáva
  • Malé balenie
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Elixir mladosti :-)

Používala som predtým inú značku s Q10, takže som mala čo porovnávať. Balenie bolo malé, len 7 ampuliek na zistenie účinnosti. Koncentrát proti vráskam s obsahom Q10 redukuje hĺbku vrások, prispieva k elasticite pokožky. Vitamín E chráni pokožku pred predčasným starnutím. Olej Shambrilla zanecháva pokožku dosť dlho mastnú, čo mi veľmi nevyhovuje. Pleť bude pravidelným používaním Q10 pôsobiť krajšie 🥰.
  • Praktické balenie
  • Pekná jemná vôňa
  • Príliš mastný
  • Dlhšie sa vstrebávajúci
aaadkaaa  7. apr 2024 Overená recenzia

Pleťové kapsulky

Skúsila som ich prvý krát a určite si ich ešte kúpim. Skvele sa nanášajú, je v nich naozaj dosť oleja a krásne voňajú. Po týždni neviem posúdiť účinnosť proti vráskam, ale pleť bola vyživená a vzpružená.
  • Krásna vôňa
  • Dobrá konzistencia
  • Veľký obsah
  • Super hydratačné vlastnosti
matka1984  6. apr 2024 Overená recenzia

Koncentrát, ktorý nahradí aj masku

Výborná náhrada za pleťovú masku, rýchla a jednoduchá aplikácia aj pre tých najväčších lenivcov. Stačí otvoriť, naniesť na čistú pleť a jemne vmasírovať. Je to olej, čo veľmi vyhovuje aj mojej suchej pleti. Najlepšie naniesť na noc. Tento koncentrát z DM som mala možnosť použiť viackrát, mne vyhovuje,aj v iných variantoch, napr. s obsahom vitamínu C.
  • Olejová konzistencia
  • Jednoduchá aplikácia
  • Hydratácia
  • Účinný koncentrát
  • Nízka cena
melani19  4. apr 2024 Overená recenzia

Odporúčam

Použivala som preventívne už dlhšie, za mňa super. Aj ostatné vitamíny na tvár.
  • Pôsobí
berry59  3. apr 2024 Overená recenzia

Nemám vrásky ako dôkaz

O týchto kapsulách som ani len netušila. V prvom rade po otvorení nádherne voňajú a sú olejového zloženia, takže sa dajú perfektne vmasírovať do pokožky. Jedna malá kapsula mi vydržala na ráno aj večer. Zanechali mi pocit hladšej pleti. Za mňa skvelá voľba a keď pôjdem do DM, určite neodídem bez tejto vychytávky.
  • Hladká pleť
  • Krásna vôňa
  • Výborná cena
carmen238  2. apr 2024 Overená recenzia

Pleťové kapsule Q10

Moje obľúbené pleťové kapsule, ktoré si rada kupujem aj v inom zložení. Tieto konkrétne obsahujú Q10 a sú proti vráskam. Jednoduché balenie a ešte jednoduchšia aplikácia na pleť, ale tá vôňa je úžasná. Mne veľmi vyhovujú, pretože mám pocit hydratovanej pleti.
  • malé balenie, vhodné aj na cestovanie
  • jednoduchá aplikácia
  • príjemná vôňa
asshanti  2. apr 2024 Overená recenzia

Zázračné kapsulky

Balea Q10 pleťový koncentrát proti vráskam pomáha redukovať hĺbku vrások, zvyšuje elasticitu pokožky a zvyšuje pevnosť pokožky. Obsiahnutý vitamín E chráni pokožku pred predčasným starnutím, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie a olej Shambrilla zanechá pokožku zamatovo jemnú. Po nanesení som mala pokožku dosť mastnú, takú olejovú, čo mi najprv trochu vadilo, ale keď som sa ráno pozrela do zrkadla, stálo to za to, odmenou mi bola naozaj hladká a rozžiarená pleť už po prvom použití!
  • Okamžitá hydratácia
  • Príjemná nevtieravá vôňa
  • Výsledok viditeľný hneď po jednom použití
  • Dosť mastná pleť po nanesení, čo mne trochu vadí
aeowyn22  1. apr 2024 Overená recenzia

Balea , Q10 Anti -falten Konzentrat

Balea Q10 koncentrát proti vráskam obsahuje 7 kapsúl. Obsahuje extrat zo ženšenu a pomáha redukovať hĺbku vrások, zvyšuje elasticitu a pevnosť pokožky. Vaša pleť bude pravidelným používaním pôsobiť hladšie a mladšie. Vitamín E chráni pokožku pred predčasným starnutím, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie. Olej shambrilla sa obzvlášť rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku zamatovo jemnú. Tenší koniec capsuly pootočte alebo odstrihnite. Koncentrát naneste na tvár, krk a dekolt. Jemne vmasírujte. Použite ráno a večer.
Koncentrát je veľmi príjemný, má ľahšiu parfemáciu. Môžem naozaj len odporučiť.
  • - rýchla vstrebateľnosť
  • - žiarivá pleť po použití
katkapetko  20. mar 2024 Overená recenzia

Vôňa aj vláčna pleť

Tieto mini rybičky sú proste úžasné. 😍 Prvý dojem spravila krásna vôňa. Olejová konzistencia nie je úplne ideálna pre použitie cez deň (napr. pod makeup), ale po pôsobení počas noci je ráno pleť vláčna a rozžirená. Drobné vrásky trošku zjemnené, ale tento efekt by bolo treba hodnotiť až po dlhodobejšom používaní. Za mňa skvelé sérum porovnateľné s výrazne drahšími značkami.
  • pleť je vláčna, žiarivá a vyživená
  • nie je vhodné ako podklad pod make-up