Čistiaci prostriedok do kuchyne Go for Expert Eco Friendly Tesco

Pokiaľ je na upratovanie kuchyne potrebný iný prostriedok, než vlastný z octu a vody, poslúžiť môže Go for Expert Eco Friendly Čistiaci prostriedok do kuchyne (750 ml). Vhodnejšie, ako dávkovať na odolné znečistenie zbytočne veľké množstvo výrobku, je dopriať mu čas, aby odviedol svoju prácu a po aplikácii 10 minút počkať.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesú európsku certifikáciu EU Ecolabel, ktorá zaručuje, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu v porovnaní s bežnými prostriedkami. Všetky suroviny v nich použité pochádzajú z udržateľného zdroja a sú biologicky rozložiteľné.

Vďaka vysokému zastúpeniu účinných zložiek sú produkty hospodárnejšie. Sú navrhnuté tak, aby ich hlavný dopad na životné prostredie bol minimálny počas celého životného cyklu – od ťažby surovín, cez výrobu, balenie a dopravu, až po spôsob použitia a využitia.

Vlastnosti

• spĺňajú prísne ekologické štandardy,
  • obaly sú plne recyklovateľné,
  • nesú európsku certifikáciu Ecolabel - prešli nezávislým hodnotením, na základe ktorého spĺňajú prísne ekologické a bezpečnostné požiadavky,
  • sú uznávané v celej Európe.
Kde kúpim čistiaci prostriedok do kuchyne Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnotenia a skúsenosti s čistiacim prostriedkom do kuchyne Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš skúsenosť s čistiacim prostriedkom do kuchyne Go for Expert Eco Friendly Tesco?
tinibini  20. apr 2022

Topka

S týmto čistiacim prostriedkom som maximálne spokojná. Má veľmi jemnú, ale príjemnú vôňu. Nedráždi pokožku. Podarilo sa mi s tým umyť aj pripálené mastné škvrny na sporáku.
  • Výborne čistí
  • Nedráždi pokožku
kesis  20. apr 2022

Za mňa číslo 1

Podľa mna jeden z produktov kde som cítila aj vôňu, ale samozrejme nie veľmi prehnanú. Príjemnú a nezapáchajúcu.
tkmama  19. apr 2022

Konečne čistá kuchyňa

Výborný pomocník v boji proti kuchynskej mastnote, použiteľný na všetky typy povrchov od dreva až po plast.
  • Citrusová vôňa
  • Bohatá čistiaca pena
  • Výborné odmasťujúce vlastnosti
  • Perfektne zvládne odmastiť digestor
  • Na lesklejších povrchoch zanecháva trochu šmuhy, treba prebehnúť čistou vodou a doleštiť
martinape85  17. apr 2022

Skvelý pomocník do kuchyne

Testovala som ho všade možne a môžem ho len odporučiť.
Poradil si s čiernym drezom od vodného kameňa, kde používam prevažne len ocot, s kuchynskou pracovnou doskou, taktiež mastnotou na varnej doske.
Používala som ho aj na detsķú jedálenskú stoličku, kuchynský stôl aj kachličky 👌🤗.
Príjemná ľahká vôňa a čistota bez šmúh.
  • Ekologický obal
  • Účinný skvelý čistič
  • Nenašla som
vive  17. apr 2022

Top prostriedok na každú nečistotu v kuchyni

S prípravkom na čistenie som veľmi spokojná. S ľahkosťou odstraňuje mastnotu, škvrny, jednoducho som vyčistila sporák, mikrovlnku, kachličky v kuchyni, ale aj dvierka na skrinkách a kuchynskú dosku. Forma v spreji je ľahko použiteľná, dávkujeme si podľa potreby a znečistenia priamo na čistený povrch. Ak je zažratá špina, necháme pôsobiť dlhšiu dobu, na skrinky som nechala 8-10 minút a ľahko to potom šlo dočistiť. Jednoducho je to top produkt do každej domácnosti, kuchyňa sa mi leskne a príjemne vonia.
  • Top produkt na mastnotu
  • Jemná vôňa
  • Ľahké použitie
  • Multifunkčnosť využitia v kuchyni na rôzne povrchy
tomcimka  16. apr 2022

Odporúčam

Účinne a spoľahlivo odstraňuje všetky, aj tie najodolnejšie špiny typické v kuchyni a to škvrny, lepkavé nečistoty a mastnotu. Za jedinú nevýhodu považujem, že po nastriekani sa musí nechať dlhšie pôsobiť. No odmenou za to je požadovaný a dôkladný výsledok pri upratovaní v domácnosti a žiarivý lesk bez leštenia. Vďaka rozprašovaču má jednoduchú aplikáciu a použitie. Prípravok rýchlo a spoľahlivo odstraňuje zašlú špinu a mastnotu.
  • poradí si s každou špinou v kuchyni
  • rozprašovač - jednoduchá aplikácia
  • lesk
  • spoľahlivosť a účinnosť
  • dlhšie pôsobenie prípravku
ivuska_3  15. apr 2022

Výborný prostriedok na kuchyňu

Tento čistiaci prostriedok má slabú príjemnú vôňu, to sa dalo trochu očakávať pri Eco prostriedku. Čo ma však prekvapilo bolo, s akou ľahkosťou s ním išlo všetko umyť. Nadšene som sa pustila aj do umývania dvierok skriniek a šuplíkov :D. Som veľmi spokojná :).
  • vôňa
  • čistiaca schopnosť
  • recyklovateľný obal
ooxy  12. apr 2022

Odporúčam

Prostriedok tohto typu nepoužívam, takže to bola moja prvá skúsenosť a som spokojná. Odmastnil, vyčistil, nezanechával šmuhy a krásne vonia. Z bieleho kameninového drezu fľaky od zeleniny neziši - ale to si riešim savom :). Skúsila som ho otestovať dokonca aj v kúpeľni a tiež bola dobre umytá. Páči sa mi, že minimalizuje negatívne dopady na životné prostredie.
  • krásna vôňa
  • odmasťuje
  • čistí
nikelca  12. apr 2022

10 minút a kuchyňa je čistá

Milo prekvapil. Je to ekologický sprej, ktorý za 10 minút zvládne mastnoty a fľaky od pary a vody. Som veľmi spokojná 👍.
  • Dobrý účinok
  • Ekologický
miiceencoovaa  11. apr 2022

Prostriedok na všetko

Čistiaci prostriedok vyleští a umyje fakt všetko. Skúšala som ho v kuchyni na kuchynskú dosku, skúšala som umývať aj indukčný sporák, umývačku riadu a detskú jedálenskú stoličku. Všetko sa dalo ľahko vyčistiť. Nebolo treba ani veľa na plochu nastriekať.
  • Čistota
  • Lesk
  • Stačí málo
jarkam721  4. apr 2022

Pomocník v kuchyni

Hneď ako som ho dostala do ruky som začala umývať svoju kuchyňu. Môžem však len odporučiť. Krásne jemne vonia, nezanecháva čmuhy, všetka mastnota aj odolná špina po riadoch zišla dole.
  • Odmasťuje
  • Leští
  • Jemne vonia
mima207  31. mar 2022

Výborný pomocník

Príjemná vôňa a dobre odmasťuje.
  • Dobre odmasťuje povrchy
anjelik9993  31. mar 2022

Super pomocník

Vždy mám doma nejaký prostriedok na čistenie kuchyne pretože v kuchyni sa mastnote vyhnúť nedá. Rada mám poriadok aj kvôli tomu, aby bolo všetko čisté a bez baktérií, keďže máme malé deti. Tento prostriedok je skvelý, vyčistil mastnotu zo sporáku a zanechal ho aj vyleštený. A naviac pekne vonia. Za mňa super.
  • Pekne vonia.
  • Odmasťuje.
  • Leští.
lenik888  28. mar 2022

Skvelý pomocník do kuchyne

Príjemná jemná vôňa, krásne zotiera mastnotu a nečistoty z nerezových povrchov.
  • Jemná vôňa
  • Odmasťuje