Profissimo kovové čistiace perly

Profissimo kovové čistiace perly, 1 ks – nepríjemné zvyšky vodného kameňa v obľúbenej fľaške na pitie? Kovové čistiace perly sú vyrobené z 18/8 nehrdzavejúcej ocele. Ideálne na čistenie sklenených a nerezových fliaš na pitie, karáf a podobne. Hrkaním a trepaním sa ľahko dostanú do všetkých častí fliaš a  behom chvíľky ich vyčistia. Sú obzvlášť odolné a opakovane použiteľné.

Kde kúpim Profissimo kovové čistiace perly?

Hodnotenia a skúsenosti s Profissimo kovovými čistiacimi perlami

Máš skúsenosť s Profissimo kovovými čistiacimi perlami?
zuzanars  23. sep 2022

Šikovné gulôčky

S týmto výrobkom som sa stretla prvýkrát a môžem povedať, že zájdené fľaše naozaj vyčistil. Pri manipulácii s s gulôčkami treba byť opatrný, lebo sa rýchlo rozutekajú.
  • Perfektný pomocník
  • Ťažšia manipulácia
lujzamisko  20. sep 2022

Kovové perličky

Tak tieto boli skvelé na synovu fľašku do školy a moju fľašu do fitka. Ak ju zabudol vybrať, tak som ju vždy musela namočiť s octom, lebo tá naša tvrdá voda zanechala fľaky. Perličky sa o ne postarali len tak, šup-šup. Odporúčam.
  • Veľkosť balenia
  • Účinok
  • Že sú trošku malé a syn ich chcel ako hračku
nikolasamolej  19. sep 2022

Kovové guličky Profissimo

Tento produkt nie je úplne nutný a bežný v domácnostiach. Ale ja som ho predsa len využila na čistenie detských fliaš. Určite to budem skúšať ďalej, čo to spraví napr. s karafou alebo vázou 🙂. Treba si na tieto guličky zvyknúť a dávať pozor aby sa nerozkotúľali všade po zemi.
  • Ťažšia manipulácia
  • Zvýšiť pozornosť. aby sa guličky nerozkotúľali
lienka525  18. sep 2022

Upratovanie

Toto je produkt, ktorý nesklame, ale podľa mňa nie je nutnosť. Popravde, keby deti nemali fľašky, tak nevyužijete. Guličky sa ľahko používajú. Stačí dať guličky do fľašky, pridať čistiaci prostriedok, vodu, zavrieť fľašku a len hrkať😉. Fľašky sa vyčistili a určite ak máte širšie ruky, ktoré nevmestíte do fľašky, tak využijete.
amel  15. sep 2022

Šikovné guľôčky

Tento produkt ma potešil najviac, netušila som, že niečo takéto je v predaji.
Ked som bola malá, moja starká umývala fľaše s ťažko dostupným vnútrom jemným štrkom, ja som používala ryžu. Keby bola ešte medzi nami, kúpila by som jej tento malý zázrak, iste by sa potešila.
Ja som zobrala do parády vázu, zvnútra kvalitne zájdenú.
Myslím , že výsledok je super (biela farba kovu už nebude).
Produkt je výborný a veru, na mojej poličke už ostane.
Skúste.
  • Jednoduchá aplikácia
  • Nízka cena
  • Účinný spôsob čistenia nádob
  • Sú malé a rýchle 😊
guiseppinka  13. sep 2022

Kovové perličky

Keď som natrafila na Koník testuje a prebehla produkty, tak ma hneď tieto guľôčky zaujali. Po obdržaní správy, že som bola vybratá na testovanie, som sa neskutočne potešila a dúfala, že tieto guľôčky budem môcť vyskúšať. Úprimne poviem, že som bola veľmi zvedavá na to, ako môže niečo také malé kovové niečo vyčistiť. Ešte sme sa o tom aj s kamoškou rozprávali, že asi na sklo to nebude. Samozrejme, že som to chcela vyskúšať, ale nemala som nič také poriadne zájdené. Vyskúšala som ich v plastovej fľaši, ktorá bola trochu mazľavá. Normálne bežne čistím fľaše v umývačke, ale teraz som vyskúšala s guľôčkami - pekne povlak zišiel dole. Mala som sklenenú fľašu od ríbezľového sirupu a džemu. Krásne sa to vyčistilo a stačilo nasypať guľôčky a napustiť trochu vody.
  • Malé skladné balenie
  • Opakované použitie
  • Guľôčky sú malé a keď sa nedá pozor, tak sa rozutekajú
eddrienna  13. sep 2022

Za malou guličkou veľký zázrak skrýva sa

Priznávam, spočiatku som bola skeptická, ako mi len tieto malé guľôčky niečo vyčistia. Ako prvú som vyskúšala menšiu sklenenú vázu, dala asi 5 guliček a nechápala, čo mám akože robiť, aby sa dostavil viditeľný výsledok. Ale! Ako vidieť na foto, potom som zobrala druhú vázu, ktorej dno bolo “zájdené”, nasypala som guľôčky, trochu vody a miešala som a miešala, až vznikla pena a po zlikvidovaní peny ostalo dno naozaj čisté. Nechápala som,že také malé veci dokážu niečo vyčistiť,ale je to tak. Som z tohto produktu veľmi milo prekvapená, nehovoriac o tom, že tie guľôčky viem používať po vysušení opätovne, že uskladnenie v malej krabičke mi zaberie minimum priestoru. Jediné mínus, ktoré som našla je, že s týmto zázrakom neviem vyčistiť celý dom ;)
  • Balenie - malé, skladné
  • Opakovateľné použitie
  • Jednoduchá údržba
  • Nezaťažené životné prostredie
  • Minimálna námaha pri práci s produktom
  • Asi len jediná, že tento produkt neviem využiť na čistenie čohokoľvek