Gél na pranie Go for Expert Eco Friendly Tesco

Pre všetky čistiace prostriedky platí, že by sme mali dodržiavať odporúčané dávkovanie, mnohokrát použitie väčšieho množstva prostriedku nezaistí lepšiu čistiacu silu. Aj pranie bielizne je dobré prispôsobiť jeho skutočnému znečisteniu. Z radu výrobkov Go for Expert Eco Friendly poslúži Gél na pranie (18 dávok prania v 1 l balení). Bielizeň je vždy najlepšie sušiť vonku.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesú európsku certifikáciu EU Ecolabel, ktorá zaručuje, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu v porovnaní s bežnými prostriedkami. Všetky suroviny v nich použité pochádzajú z udržateľného zdroja a sú biologicky rozložiteľné.

Vďaka vysokému zastúpeniu účinných zložiek sú produkty hospodárnejšie. Sú navrhnuté tak, aby ich hlavný dopad na životné prostredie bol minimálny počas celého životného cyklu – od ťažby surovín, cez výrobu, balenie a dopravu, až po spôsob použitia a využitia.

Vlastnosti

• spĺňajú prísne ekologické štandardy,
  • obaly sú plne recyklovateľné,
  • nesú európsku certifikáciu Ecolabel - prešli nezávislým hodnotením, na základe ktorého spĺňajú prísne ekologické a bezpečnostné požiadavky,
  • sú uznávané v celej Európe.
Kde kúpim gél na pranie Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnotenia a skúsenosti s gélom na pranie Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš skúsenosť s gélom na pranie Go for Expert Eco Friendly Tesco?
tinibini  20. apr 2022

Je to okej, ale nič extra

Tento prací gél opral všetko ako bežný prací gél, ale podľa mňa nemá žiadnu vôňu.
  • Ekologický produkt
  • Nemá vôňu
kesis  20. apr 2022

Účel splnil :)

Musím povedať, že tento prostriedok mi sadol najmenej. Ale asi to bude mojimi predsudkami, že všetko musí voňať, Ja som v tomto trochu prepatá - extrémne musia veci voňať.
zuzu6612  19. apr 2022

Účinný

Gél má jemnú vôňu, čo mne veľmi nevyhovovalo. Na odstránenie škvŕn z oblečenia bolo potrebné pridať do prania väčšie množstvo, no efekt bol prekvapivý. Odstránil škvrny a nečistoty z oblečenia. Som spokojná.
  • Efekt
  • Odstránenie nečistôt
  • Veľmi nevýrazná vôňa
ivuska_3  15. apr 2022

Prací gél splnil očakávania

Musím priznať, že prvé pranie bolo trochu sklamaním, nevypral dobre viacero škvŕn. Pri ďalšom praní som ho dala viac a výsledok bol výborný. Vypral všetko (bežne znečistená bielizeň) až na jednu škvrnku na kolene teplákov (ktovie od čoho to je). Takže nakoniec gél svoju reputáciu napravil. :)
  • dobre vypraná bielizeň
  • nejakú jemnučkú vôňu by som prijala (a to nemám rada príliš voňavé prášky, žiadnu aviváž nepoužívam)
nikelca  12. apr 2022

Som veľmi spokojná s každý praním

Používam ho už dlhšie a naozaj ho rada kupujem. Máme ČOV a teda som veľmi rada, že ho môžem bez "stresu" používať.
Horšie škvrny, ako vždy, je dobré zaprať mydlom.
  • Ekologický
  • Dobrý na každé prádlo
  • Nevyperie úplne všetko
martinape85  12. apr 2022

Nenápadný pomocník

Gél na pranie Go for Expert Eco Friendly Tesco som otestovala na kuchynských utierkach, ktoré si myslím, že boli veľká výzva 🙈.
Gél je hustý, bezfarebný a bez vône, čo môže istej skupine spotrebiteľov vyhovovať a naopak inej nie.
Utierky prekvapivo vypral na 60° priam dokonale, čo ma prekvapilo. Jediné čo nevypral, boli odolné fľaky od citrusov.
Určite odporúčam 👌.
  • Eco friendly
  • Malé dávkovanie
  • Skvelo vypraté prádlo, škvrny nebolo treba predprať
  • Bez parfumácie
romca410  11. apr 2022

Gél splnil moje očakávania

Vyskúšala som ním oprať synove oblečenie, čo je naozaj výzva, nakoľko na ňom nájdem fľaky z celého dňa (jedlo, dvor, pes,....).🙈🙈 Bola som veľmi milo prekvapená, no čerstvé škvrny naozaj pustili. Dokonca aj také o ktorých som pochybovala (napríklad od čučoriedok).
Vyhovuje mi aj neutrálna vôňa.
Gél je až prekvapivo hustý oproti iný prípravkom a pení vo veľkom, takže naozaj ho stačí aj menej.
  • Neutrálna vôňa.
  • Hustota.
  • Vyperie aj odolnejšie škvrny.
  • Nemám žiadne.
miiceencoovaa  11. apr 2022

Penová bomba

Gél nemá žiadnu špecifickú vôňu, takže je podľa mňa vhodný pre deti a dospelých, ktorí trpia problémami s pokožkou a nevyhovuje im hocijaký prací gél.
Treba ho dávať fakt máličko, pretože strašne pení. Takže jeden gél vydrží dlhšie.
Prádlo je dokonale oprané.
  • Stačí málo gélu
  • Čisté prádlo
veronka2104  10. apr 2022

Prádlo bez škvŕn

Gél na pranie bol pre mňa naozaj výzva, nakoľko malý nosí na tričkách zo škôlky celý jedálny lístok.
Gél som použila do bežného prania a bežné škvrny vypral naozaj bez problémov. Dokonca vypral aj popísané tričko a fľaky od mrkovej polievky. Gél bol bez vône, ale to vôbec neprekážalo.
Za mňa určite výborný gél a rozhodne som ho nemala posledný krát.
  • Hustota gélu
  • Ľahké dávkovanie
  • Odstránenie škvŕn
jarkam721  8. apr 2022

Prací gél expert Eco

Vyskúšala som tento prací gél na manželovo pracovné oblečenie. Opralo to naozaj dobre. Žiadne škvrny, fľaky.
  • Šetrný k prírode
  • Hustý
  • Veľmi dobre operie, žiadne škvrny ani fľaky
  • Chýba mi vôňa
tkmama  6. apr 2022

Prací gél

Perie naozaj porovnateľne s inými pracími gélmi, poradí si s bežným znečistením aj na nižšej teplote.
  • Žiadna vtieravá vôňa
  • Šetrný k prírode
  • Perie naozaj účinne
  • Mohol by byť aj vo väčšom balení
anjelik9993  31. mar 2022

Gél na pranie

Gél má hustú konzistenciu. Bielizeň opral pekne, nečistoty zmizli. Je super, že je šetrný k prírode. Jediné, čo mi chýba je vôňa.
  • Šetrný k prírode.
  • Recyklovateľný obal.
  • Bielizeň je čistá.
  • Nevonia.
lenik888  28. mar 2022

Gél na pranie

Na moje prekvapenie veľmi dobrá hustá konzistencia . Netreba aplikovať veľké množstvo. Prádlo ostáva čisté, biele veci krásne zbavené fľakov a nečistôt.
Možno by som uvítala jemnú vôňu, ktorá chýba po vypraní prádla.
  • Hustá konzistencia
  • Bez vône