HiPP Bio zeleninové príkrmy Prvá lyžička

Zeleninové príkrmy HiPP BIO z radu "Prvá lyžička" sú vyrábané zo starostlivo kontrolovaných BIO surovín. Zelenina, pestovaná bez pesticídov a syntetizovaných hnojív, dozrela do plnej chuti na poliach ďaleko od ciest. 125 g balenie je ideálnou voľbou pre začiatok prikrmovania, kedy deti ešte len spoznávajú nové chute a spapajú naozaj iba pár lyžičiek.

HiPP Bio zeleninové príkrmy Prvá lyžička

BIO Prvá biela mrkva – Prvé lyžičky príkrmov majú superschopnosť skončiť skôr na oblečení, ako v ústočkách bábätka. Vyskúšajte Hipp bielu mrkvu, je chuťovo jemnejšie ako oranžová a nerobí škvrny! Je plná minerálov, vlákniny a vitamínov B a C. Tepelná úprava mrkvy je ideálna, živiny sa lepšie vstrebú a naviac sa ľahko trávia – dokonca aj u detí s alergiou.

BIO Prvá mrkva - HiPP farmári vyvinuli vlastnú odrodu mrkvy s vysokým obsahom živín, sladkou a výraznou chuťou, preto ju väčšina detí miluje. Naviac obsahuje mnoho beta-karoténu, ktorý sa premieňa na vitamín A, dôležitý pre oči, kožu a sliznicu. Mrkva pomáha tiež pri tráviacich ťažkostiach.

BIO Prvá brokolica – Brokolica je obzvlášť bohatá na vitamín C a železo. Oba prvky zohrávajú dôležitú úlohu pre imunitný systém a železo naviac podporuje krvotvorbu.

HiPP Bio zeleninové príkrmy Prvá lyžička

BIO Prvá tekvica – Tekvica by nemala v jedálničku chýbať na začiatku prikrmovania. Obsahuje celú škálu dôležitých vitamínov. Za zmienku stojí vitamín A, dôležitý pre oči a rast buniek. Vraví sa, že tekvica vyrastie všade, ale HiPP tekvice sú vysádzané do zdravej – pravidelne kontrolovanej pôdy.

BIO Prvý paštrnák - Pokiaľ zvažujete použitie paštrnáku do detskej výživy, nebojte sa, vybrali ste skvelo. Vďaka svojej jemnej chuti je ideálnym spestrením jedálnička. BIO paštrnák má mierne sladkastú chuť a krémovú konzistenciu. Ideálna prvá lyžička. Naviac podporuje peristaltiku čriev, a tak má blahodarný vplyv na trávenie. Ďalšou výhodou je vysoký obsah draslíka a kyseliny listovej.

Hodnotenia a skúsenosti s HiPP Bio zeleninovými príkrmami Prvá lyžička

Máš skúsenosť s HiPP Bio zeleninovými príkrmami Prvá lyžička?
gabriella91  13. jún 2021

Terezkine papaníčko od HiPP

Za dcérku Terezku, ktorá bola hlavná degustátorka, píšem, že super!
Príkrmy jej veľmi chutili, tekvici ešte musíme prísť na chuť, ale teda ostatné, to bola pre nás lahoda. :) Určite zakúpim aj do zásoby, ako sa povie: „na horšie časy".
  • žiadna práca pri príprave
  • kvalitné zloženie
  • pestrosť príkrmov
  • konzistencia príkrmu
  • zvláštne uzatváranie
adrianapupava  12. jún 2021

HiPP zeleninka

Celé dva týždne sme testovali HiPP BIO zeleninové prikrmi a veľmi sme sa tomu tešili.
  • Malá porcia na začiatky
  • Výborná chuť
  • Super na cesty
  • Dobrá konzistencia
  • Neopakovaľné použitie fľaštičiek
martina_durikova  12. jún 2021

HiPP BIO "prvá lyžička"

Vďaka Koníkovi sme otestovali aj doteraz neochutnaný paštrnák. Určite si spravíme zásobu HiPPiek aj v domácej špajzičke.
  • Super konzistencia, vôňa a chuť
  • Praktické balenie
  • Kombinovatelnosť príkrmov s inými zložkami stravy (mäsko, vajíčko, ovsené vločky)
  • u nás žiadne
guiseppinka  11. jún 2021

Moja / naša skúsenosť s HiPP

Som veľmi spokojná s kvalitou HiPPiek. Táto edícia „Prvá lyžička" je naozaj vhodná na začiatok, lepšie sú už rôzne kombinácie. Zabezpečia dieťaťu pestrý jedálniček. Pri kombináciách mám dokonca aj ja svojho osobného favorita. :-D
  • biokvalita
  • bez akýchkoľvek dodatočných prísad
  • pestrý výber
  • žiadne
petravelasova  10. jún 2021

Prvá lyžička od HiPP = kvalitná a zdravá zeleninka

Odporúčam naozaj všetkými desiatimi. Kvalita v každom jednom sklíčku.
  • -bez varenia,naparovania a umývania riadov :)
  • -výborné zloženie, žiadna chémia
  • -krásna vôňa aj chuť
  • -u nás žiadne, všetko jej chutilo.
barus26  9. jún 2021

Výborne prvé príkrmy

Boli sme vybrané na testovanie HiPP Prvej lyžičky. Naozaj môžem zhodnotiť, že mojej dcérke Tamarke chutilo takmer všetko, okrem paštrnáku. Takže odporúčam ďalej! Keď sa vám nechce variť, chystáte sa na výlet s drobcami, je to ideálne riešenie. 😊
  • výborná chuť
  • malé poháriky
  • dobrá skladnosť
  • krásna farba zeleninky
  • dobrá konzistencia
  • žiadne
ericia  9. jún 2021

Dobrota na cestách, ale aj doma :-)

Vďaka Modrému koníkovi som bola vybraná so synčekom do testovania, čomu som sa veľmi potešila. Z našej strany veľká spokojnosť a ešte raz ďakujem.
  • konzistencia príkrmu
  • určite super chuť
  • rýchly obed, olovrant
  • pre veľkých jedákov malá porcia :-D
ckatka  7. jún 2021

HiPP Bio prvá lyžička

Perfektné zloženie aj kvalita. Drobcovi chutilo a mne ušetrilo kopu času.
  • Chutí
  • Nemusím zháňať bio zeleninu, čistiť zeleninu, pariť a mixovať a umývať...
  • Poháriky ktoré sa nedajú viackrát použiť
masandra  17. máj 2021

Rýchly a zdravý obed na cestách či výlete

U nás sú najobľúbenejšie zeleninové príkrmy.
  • Rýchly zdravý obed kdekoľvek
  • Vhodný na cesty, či výlety
  • Chutné a zdravé
kacenka1006  16. máj 2021

Super

Skúčali sme asi všetky. Príkrmy pre tých najmenších moc nie sú a určite nie takej kvality. Veľká spokojnosť.
  • Kvalitné, chutné
kvetinka58258  16. máj 2021

Pri dvojičkách zjednoduší život

Príkrmy od HiPP sú u našich dvoch nezbedníkov vždy istota. Veľakrát sa už stalo, že chalani odmietli doma uvarené jedlo a zachránilo nás práve HiPP.
  • Kvalitné suroviny
  • Deťom chutí
  • Balenie
moncherry710  15. máj 2021

Prekvapenie v poháriku

Najprv som bola skeptická voči kupovaným príkrmom, predsa len chcem dat svojmu drobčekovi to najlepšie a domáca strava mi prišla najvhodnejšia. No keďže sme často rozbehaní, bola som „nútená" odskúšať aj kupované príkrmy... Bola som milo prekvapená zložením i chuťou.
ruzova09  14. máj 2021

Keď nemôžeme variť...

Papali sme veľa druhov - mňam, mňam... Berieme všade, kde nemôžme variť. Potom otvárame aj dva.
  • rýchle - len otvoriť a spapať
  • fajnové
  • pekná farba
  • ako domáce
  • málo v poháriku
  • cena
renca1992  13. máj 2021

HiPP sú najchutnejšie

Dcére sa snažím robiť aj domáce, no keď niekam ideme, tak siahnem po príkrmoch HiPP, ktoré moja dcéra priamo miluje. Najlepšie sú špagety, či už boloňské alebo bambino. Z ovocných nám najviac chutia slivky a broskyne. Páči sa mi, že pekne voňajú a majú peknú farbu a kvalitné zloženie.
  • Dcére zo všetkých značiek chutia najviac.
dendan44  13. máj 2021

TOP Príkrmy

Perfektné pre prvé lyžičky a veľmi chutné... Prvé príkrmy som dala obom deťom formou HiPP a nič lepšie som nemohla spraviť. 😉 Vrelo odporúčam.
  • Rýchle, chutné
pauli20  13. máj 2021

Mňam

Vyskúšali sme mrkvičku, brokolicu aj tekvicu... Všetky môjmu drobcovi chutili, najviac, samozrejme, mrkva. 😁 Keďže sme často na cestách (či už k lekárovi alebo na výlet) je to ideálna volba, pretože mám o robotu menej. 😁
  • Ideálne riešenie na cesty
  • "Spratné" balenie
  • Žiaden
veronika4578  12. máj 2021

HiPP BIO najchutnejšie prÍkrmy

U nás všetky nové chute mali vždy úspech. Berieme ich na výlety, dlhšie prechádzky, ale aj na menšie návštevy. Proste HiPP všade so sebou. 😊
michaela171  12. máj 2021

Hipp

Za mňa super chuť aj pre dospeláka. Ideálne na cesty.
  • Zatiaľ sme nemali.
viktoriatitton  12. máj 2021

Všetky chutia

Malá zatiaľ ochutnala tekvicu, brokolicu, mrkvu, zemiaky so špenátom a zeleninovú zmes. Čuduj sa svetu, všetky zjedla. Jedine pri tom špenáte hádzala grimasy, ale hlad je hlad, zjedla aj to. :D
  • Dobre porciované
  • Snáď aj zdravšie ako zelenina z obchodu
krtkajanka  12. máj 2021

Jediný príkm, ktorý dcera zje.

Podla mna sa nedaju s inymi porovnal ci uz chut konzistencia . Vyssia cena v tomto pripade adekvatna. Mala mi nezje nic kupene okrem hippu takze pre nas topka 😊😊👍👍
  • Kvalita
kennuliatko  11. máj 2021

Jednoduché, praktické, bio

Určite odporúčam, ako obmenu k domácej strave, praktické pri cestovani, malé balenie, čiže sa zbytočne nevyhadzuje. 🤗
  • Praktické na cesty
  • Dobré ako obmena k domácej strave
  • Malé balenie
zuz_ka27  11. máj 2021

Hipp

Vždy, keď ideme niekam na cesty, alebo nestíham, siahnem po príkrme HiPP. Maličká je spokojná a veľmi jej chutí.
lucka70  11. máj 2021

Mňam

Synčekovi to veľmi chutilo a za chvíľu to bude, hádam, chutiť aj dcérke, ktorá svoju prvú lyžičku bude mať o 2 mesiace. Takže za mňa super. Môžem odporučiť.
  • Super na raňajky
  • Mohlo by to byť aj v kapsičkách, lepšie by sa to nieslo na výlety
dominka63  11. máj 2021

HiPP

S HiPP máme najlepšiu skúsenosť. Synovi chutia. Rovnako aj s inými výrobkami od tejto značky: mliečko, kapsičky a podobne. Inú značku nekupujeme.
  • Kvalitné
blbovina  10. máj 2021

Chutilo

Prvá skúsenosť bola mňam, nová chuť. Takže ja odporúčam.
  • Zdravé.
  • Rýchla kazivosť pri neskonzumovaní
kimmi17  10. máj 2021

Spokojnosť

Zloženie príkrmov Hipp je jednoznačne najzdravšie na trhu!
  • Zdravé
  • Dobrá cena
  • Rýchla príprava ;)
  • Nemáme
lusya20052  10. máj 2021

Brokolica

My sme vyskúšali brokolicu ako príkrm. Celkom chutilo. Je to lepšie, keď idete niekam na výlet alebo na dovolenku. Nemusíte variť. Keď mám doma čas, tak varím už teraz stále.
  • Rýchle a praktické na cesty.
  • Je to v skle.
  • Nemusí chutiť každému bábätku.