Jessa nature hygienické vložky, 14 ks

Jessa nature hygienické vložky, 14 ks – vás spoľahlivo a bezpečne ochránia počas vašich dní. Vďaka dlhému tvaru s krídelkami a absorpčnému jadru sa tekutina zachytáva a rýchlo ukladá do vnútra vložky. Zároveň efektívne pohlcuje nepríjemné pachy. Špeciálny tvar vložiek ponúka optimálny komfort pri nosení a prispôsobí sa pohybu. Komfort zabezpečuje tiež vrchná vrstva vyrobená zo 100 % bavlny.

Kde kúpim Jessa nature hygienické vložky, 14 ks

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Jessa nature hygienickými vložkami, 14 ks

Máš skúsenosť s Jessa nature hygienickými vložkami, 14 ks?

Pomer cena/kvalita dobrý

Nie sú zlé. Sú tenučké, komfortné na nosenie, ale prvé dva najsilnejšie dni ms by som si v nich netrúfla ísť von. A asi ani nie sú určené na najintenzívnejšie dni ms, keďže majú 4 kvapky zo 6. Okrem toho mi neprídu až také dlhé, ako píše výrobca. Ja mám rada väčšiu istotu. Oceňujem však krídelká, bavlnenú vrchnú vrstvu a to, že nie sú parfumované.
  • tenkosť
  • vrstva bavlny
  • krídelká
  • neparfumované
  • mohli by byť dlhšie
  • nevhodné na silnú menštruáciu

Sú pre mňa najlepšou voľbou

Hygienické vložky NATURE sú pre mňa najlepšou voľbou. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú šetrné k pokožke. Sú tiež veľmi pohodlné a prispôsobivé, takže sa cítim suchá a čistá po celý deň. Majú vysokú savosť a zabraňujú pretečeniu a nepríjemnému zápachu. Odporúčam ich každej žene, ktorá hľadá kvalitné a ekologické hygienické vložky. Vyskúšajte ich aj vy a presvedčte sa sami o ich výhodách!
  • Vyrobené z kvalitných materiálov
  • Šetrné k pokožke
  • Pohodlné
  • Prispôsobivé
  • Vysoká savosť
spajky  4. aug 2023 Overená recenzia

Prekvapivý pomer cena a kvalita :-)

Vložky ma milo prekvapili tak ako väčšina produktov dm. Sú tenké, vcelku priedušné a obstáli aj pri mojej silnej menštruácii. Ak to mám zhrnúť, tak môžem len povedať, že sú porovnateľné s vložkami drahších konkurentov. dokonca aj lepšie.
  • - tenké
  • - dobrá savosť
  • - cena
bubo27  4. aug 2023 Overená recenzia

Jessa hygienické vlozky

Sú prijemné, nie hrubé. Nakoľko mávam silnú menštruáciu, myslela som si, že pretečú. Ale nie, nepretiekli.
Naozaj odporúčam.
Praktické tenké do kabelky.
  • Praktické tenké do kabelky
  • Nepretečú
adazdca  3. aug 2023 Overená recenzia

Jessa nature hygienické vložky, 14 ks

Vložky Jessa z DMky už poznám, kupujem pravidelne a som s nimi spokojná.
Pomer cena/výkon fajn. Sú vhodnejšie pre ženy so slabšou menštruáciou, krídelka po bokoch potešia, keďže je tým pádom dobre chránené spodné prádlo. Sú síce tenšie, ale absorbujú dobre a nestala sa mi zatial s nimi žiadna nehoda. Pri mojom cykle to odbavím s jedným balením :-)
  • veľkosť balenia
  • tenká "neviditeľná" vložka
  • ochranné krídelká
  • obsah bavlny
  • držia na mieste, neposúvajú sa
  • dostatočne veľké pri bežnej menštruácii

Vložky Jessa

Tieto vložky mi maximálne vyhovovali. Keďže nemám silnú MS, mohla som používať od začiatku. Sú tenké, nepretečú. Nemám čo vytknúť.
  • Tenké
  • Malé balenie aj do kabelky
  • Vhodné na cestovanie
  • Výhodná cena
norikk  2. aug 2023 Overená recenzia

Klasika

Klasika do kabelky, takéto balené nepoužívam na doma, ale keď niekam idem. Sú tenučké.
  • Tenké
  • Vhodné na cestu
  • Na dotyk pôsobia plastovo
puskaruka  2. aug 2023 Overená recenzia

Vložky na slabšiu menštruáciu

Tieto vložky sú vhodné na posledné dni menštruácie, kedy je krvácanie slabšie, alebo vhodné pre ženy so slabším krvácaním pri menštruácii.
  • 14 kusové balenie

Odporúčam.
  • Kvalita
  • Príjemné na dotyk

Jessa

Páči sa mi, že sú nature, bez parfumu, kvalita dobrá. Budem ich používať aj naďalej.
  • nature
  • bez parfumu
  • nepretiekli
  • príjemné na nosenie
  • pohlcuje pachy
  • 100% bavlna
  • asi dve sa pretrhli v strede
patkaaaa  15. júl 2023 Overená recenzia

Super

Su úžasne tenke vobec necítit pri nosení 😍...a nepretiekla som cez nich ..
  • Tenké ,necítit pri nosení
  • Malé balenie
hubicka2018  3. júl 2023

Dobre sa nosia

Vyborne sa nosia nikdy by som ich nevymenila.
  • Super