Opaľovacie prípravky sundance

Opaľovacie prípravky sundance z dm drogerie markt poskyntú pokožke celej vašej rodiny ochranu pred slnkom.

sundance krém na opaľovanie, OF 30 - krém pre 24-hodinovú hydratáciu a príjemný pocit na pokožke. Pri pravidelnom používaní bráni predčasnému starnutiu pleti a pigmentovým škvrnám. Chráni bunky pred negatívnymi následkami žiarenia.

sundance balzam na pery, OF 30 - balzam na pery s avokádovým olejom, s aloe vera hydratačným komplexom, vitamínom B12 a výťažkami z morských rias poskytne perám vysokú ochranu.

sundance Kids detský sprej na opaľovanie- spoľahlivo chráni jemnú a citlivú detskú pokožku pred spálením. Vodoodolné zloženie pôsobí aj počas pobytu vo vode.

sundance sprej na opaľovanie, OF 20, 200 ml – s obsahom UVA a UVB filtrov. Okamžitá ochrana ihneď po nanesení. S extraktom zo zeleného čaju, vitamínom E, s glycerínom a pantenolom. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

sundance balzam na citlivé pery, OF 50, 4,8 g – s UVA a UVB filtrom, s vitamínom E, avokádovým olejom, prírodnými olejmi a voskom pre pery namáhané slnkom.

sundance gél po opaľovaní s Aloe vera - s chladivými a regeneračnými účinkami. Vďaka vysokému obsahu Aloe vera intenzívne hydratuje pokožku po slnení a zanecháva ju zamatovo hebkú.

sundance MEN transparentný gél, OF 50 , 200 ml – aj mužská pokožka potrebuje osobitú starostlivosť. Gél s ochranným faktorom 50 poskytuje vysokú ochranu pokožky pred spálením. Ľahká transparentná textúra sa nelepí, rýchlo sa vstrebáva a chráni pokožku ihneď po nanesení. Nelepí a rýchlo sa vstrebáva. Dlhodobo chráni a hydratuje pleť a zanecháva na nej príjemný pocit.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

">>

Najnovšie články