Prášok do pečiva dmBio

S bio práškom do pečiva, 4 x 17g od dmBio vytvoríte nadýchané cesto mávnutím ruky. Prášok bol vyrobený z prírodného vínneho kameňa, je vegánsky a ideálny piškótové cesto, chlieb a keksy.

Kde kúpim prášok do pečiva dmBio

Hodnotenia a skúsenosti s práškom do pečiva dmBio

Máš skúsenosť s práškom do pečiva dmBio?
veroena  21. dec 2022

Prášok do pečiva

Oceňujem balenie a zloženie.
Tapiokový škrob je super voľba.
Robila som síce zatiaľ len bublaninu, ale dúfam že stihneme aj niečo iné do Vianoc :)
  • Balenie
wudz  10. dec 2022

Bezfosfátový prášok do pečiva

Môj najčastejší kuchynský pomocník. Koláče sú vďaka nemu nadýchané, a to stačí dať fakt trošku. Oproti iným práškom je drahší, avšak práve tým, že ho stačí dať za lyžičku, sa cena vráti. Objavila som ho v dm pred pár rokmi a iný prášok do pečiva som už nekúpila.
  • Stačí ho dať do cesta len trošku
oxiba  10. dec 2022

Spoľahlivý pomocník pri pečení

Prášok som použila do medovníčkov, výsledok bol veľmi dobrý. Môžem ho len odporučiť.
  • Bio
  • Bez stôp orechov a mlieka pre citlivých jedincov
mojmacik  9. dec 2022

Prvýkrát skusený

Prvýkrát som vyskúšala prášok do pečiva s vínnym kameňom a to dokonca v bio kvalite. Tak trošku netradične som ho použila do muffinov, lebo používam do nich sódu BB ale v ten deň na mňa vykukol recept s práškom do pečiva. Za mňa super, pekné skyprí, cesto narástlo si myslím parádne, nakoľko som dávala do košíčkov menej. Namiesto 12 ks som mala 15 a aj tam boli plné. Samozrejme len sa tak po nich zaprášilo.
  • Le superlativa
  • Naviac zdravá verzia
eddrienna  8. dec 2022

Pre mňa nové, neokukané

Nie som extra typ na pečenie, ale stále skúšam. Tento prášok ma zaujal v prvom rade tým, že nemá takú nepríjemnú vôňu a hlavne chuť.
Po prečítaní zloženia som bola tiež milo prekvapená, takže sme skúsili vianočku a musím povedať, že bola mňam. Isto si ho ešte kúpim.
  • Príjemná chuť
  • Veľkosť balenia
elarika  7. dec 2022

Prášok do pečiva vínnym kameňom

Prášok do pečiva používam často na prípravu waflí, či koláčikov pre syna. Tento je skvelý, nakoľko nemá nepríjemnú chuť ako niektoré klasické fosfátové prášky do pečiva. Je v BIO kvalite, bez fosfátov a cesto krásne nakyprí a výsledkom je nadýchaný koláčik, či pečivo. Odporúčam všetkými piatimi.
  • Bez fosfátov, farbív, aróm a konzervantov
  • S vínnym kameňom
  • Pečivo dobre nakyprí a výsledok je nadýchané pečivo
  • Skvelá chuť bez pachute
irenagulassiova  5. dec 2022

Skvelý prášok do pečiva

Prášok do pečiva je skvelý pomocník pri dezertoch alebo sladkých raňajkách, či obedoch. Práve tento od DM je veľmi jemnučký a jeho chuť nie je taká nepríjemná, ako pri iných keď ochutnáte surové cesto. Super sa s ním pracovalo .
  • Jemný
  • Lepšia chuť
  • Dobre sa s ním pracuje
mystisch  5. dec 2022

Vhodný pre alergikov

Tento rok nas zasiahla manzelov zdrav. Problem...

Histamin, lepok, cukor, laktoza, kvasnice... a teraz babo rad.

V DM sme našli priateľa v núdzi, veľa produktov sme práve nahradili.
Cukor = cukor z kokos. kvetov
Kvasnice týmto práškom, ktorý mu neubližuje a nerobí absolútne žiadne ťažkosti. A na druhej strane je chuť mojich výtvorov fantastická.

Vrelo odporúčam.
  • Vhodné pre potravinových alergikov
  • Chutné výrobky, necítiť ako po klasických práškoch do pečiva
  • Mohla by sa predávať aj v krabičke ako Soda bikarbona
xxyy  3. dec 2022

Vynikajúci prášok do pečiva

U nás sa pečie jedná radosť. Preto ma tento prášok do pečiva potešil hlavne zložením. Vhodný aj pre alergikov s histamínovou intoleranciou práve svojím organickým zložením. Priznám sa, že v DM by ma ho nenapadlo ani hľadať. Koláčiky s jeho pomocou sú veľmi nadýchané. Vyskúšala som ho pri bábovke, perníkoch a rôznych iných koláčikoch. Odporúčam. Hlavne jeho chuť nie je ako pri bežných práškoch do pečiva, ktoré sú horké a často ich cítiť v jemnom piškótovom ceste.
  • vegánsky
  • neobsahuje glutén
  • neobsahuje lepok
  • bez laktózy
  • prírodné zloženie
  • tapiokový škrob
danielaj  3. dec 2022

Bio prášok do pečiva

Veľmi dobrý prášok do pečiva s prírodným zložením.
  • Prírodné zloženie
lucindaaaa  8. nov 2022

Najlepsi

Velmi dobry prasok do peciva. Pouzivam ho hlavne kvoli dcerke ktora ma alergiu na kukuricnu muku/skrob a tento prasok ho neobsahuje. Vrelo odporucam