Rodinné Oblátky

Rodinné Oblátky od Sedity sa vyznačujú výnimočnou chuťou, za ktorú vďačia zmene počtu oblátkových plátov. Pre dosiahnutie úplne nového chuťového zážitku boli totiž použité iba dva chrumkavé pláty, ktoré ukrývajú bohatú vrstvu lahodnej krémovej náplne. V ponuke nájdete obľúbené tradičné príchute Rodinné Kávenky, Kakaové a Vesna. K tradičným príchutiam pribudli aj Rodinné Citrónové, Kokosové a Orieškové.

Vychutnávajte si rodinnú pohodu plnú chutí.

Tip na rýchly recept

Hodnotenia a skúsenosti s Rodinnými Oblátkami

Máš skúsenosť s Rodinnými Oblátkami?
sedita  17. máj 2022

Ďakujeme za podnety

Na spokojnosti vás spotrebiteľov nám veľmi záleží, preto ďakujeme za všetky vaše recenzie, hodnotenia a postrehy. Sme radi, že vám naše oblátky chutia, a áno samotné oblátkové pláty sú krehkejšie a sú len dva, čo práve v kombinácii s hrubšou vrstvou plnky vytvára tú vynikajúcu nezameniteľnú chuť oblátok Rodinné. Ich balenie (fóliu) sme pre ne starostlivo vyberali tak, aby produkt čo najlepšie chránila na ceste od nás až ku vám. Vaše podnety a pripomienky si však určite s kolegami z výroby prejdeme, aby sa naše produkty ku vám dostávali v plnej kvalite.
  • Spojenie 2 voňavých chrumkavých oblátkových plátov s prekvapivo bohatým množstvom plnky v 6 rôznych príchutiach.
  • Závislosť zaručená :)
katarina111  25. apr 2022

Rodinné kakaové

Výborná chuť, lahodné a krehké. Ale opäť to nešťastné balenie...keksíky "obúchané". Ale kakaová chuť super, ku kávičke úplne parádne...Pri vyťahovaní alebo po zakusnutí do keksíka sa vrchná oblátka (tá najjemnejšia) vždy odlúpla...nestihla som ani odfotiť, hneď sme zjedli!
  • výborná chuť
  • krehulinké
  • nadýchané
  • málo kusov v balení
  • nedokonalé balenie
Na spokojnosti vás spotrebiteľov nám veľmi záleží, preto ďakujeme za Vaše hodnotenie a postrehy. Sme radi, že vám naše oblátky chutia, a áno samotné oblátkové pláty sú krehkejšie a sú len dva, čo práve v kombinácii s hrubšou vrstvou plnky vytvára tú vynikajúcu nezameniteľnú chuť oblátok Rodinné. Ich balenie (fóliu) sme pre ne starostlivo vyberali tak, aby produkt čo najlepšie chránila na ceste od nás až ku vám. Vaše podnety a pripomienky si však určite s kolegami z výroby prejdeme, aby sa naše produkty ku vám dostávali v plnej kvalite.
vive  25. apr 2022

Najlepšie tradičné oblátky

Citrónové oblátky obľubujem už od detstva. Sú jemné, ľahké, lahodné. Dobre sa konzumujú len tak samé alebo k čaju či ku kávičke. Sú top. Celá rodina si radi na nich pochutnávame. 🍋🍋🍋
  • Jemné
  • Lahodná chuť
  • Ľahko stráviteľné
aknelusenka  25. apr 2022

Oblátky kakaové

Mňam, kto nemá rad dobošky? A tieto? Ja ich proste milujem.
Prečo?
Lebo sú super príjemne chrumkavé a plné lahodnej plnky.
dudart  24. apr 2022

Kokosové

Tento výrobok nie je u nás novinkou, deti ho obľubujú a máme ho vždy po ruke.
Aj keď manžel neobľubuje tieto "exotické" príchute, mne neprekážajú. Stará klasika v podobe kakaa, kávy a vanilky je ale u mňa a manžela top. Ale čo keď deťom chutí kokos?!
  • Vyvážená chuť
  • Primerane sladké
  • Chrumkavé
  • Tenká oblátka
carmen238  24. apr 2022

Kakaové rodinné sušienky

Sušienky s výbornou orieškovou chuťou som skúšala prvý raz, väčšinou sme kupovali Vesnu, ale určite si tieto ešte kúpime.
  • Výborna chuť
  • Dostatočne sladké
  • Nenašla som žiadne
sailes  24. apr 2022

Rodinné kokosové oblátky

Tak tieto sú po Kávenkách naj oblátky od Sedity. Chrumkavé, plnené skvelým krémom s kokosom. U mňa jednoznačne víťaz v sladkostiach.
  • TOP TOP TOP chuť
  • Dosť krému
  • NIČ
slavka034  24. apr 2022

Oblátky Vesna

Rokmi overená klasika.
Krehké oblátky plnené lahodnou krémovou náplňou vanilkovej chuti.
  • Jemná krémová náplň
  • Krehká oblátka
  • Dostačujúca chuť vanilky
  • Malé balenie
tvorastvor  22. apr 2022

Ku kávičke

Milujem kávové sušienky ku káve. Veľkosť balenia super, pre celú rodinu.
  • Veľkosť balenia
  • Dosť sa trúsia
gabika28s  22. apr 2022

Chrum

Výborne lahodné, no trošku lámajúce sa oblátky. Výborná kakaová chuť však tento mínus vymazala. Vynikajúce ku kávičke ale aj len tak, na zahryznutie. ❤️
  • Primeraná veľkosť
  • Dosť sa drobia a je z nich trošku neporiadok
katuskatka  20. apr 2022

Oblátky kokosové

Kokosové oblátky sme vyskúšali prvýkrát. Celej rodine chutili, určite stoja za vyskúšanie. Kokosová náplň je lahodná a príjemné sladká. Sú trochu drobivejšie.
  • Dostatok náplne
  • Príjemná kokosová príchuť
  • Vyhovujúca veľkosť balenia
  • Drobivejšie
jane1987  20. apr 2022

Rodinné oblátky Vesna

Vesnu zbožňujem už od malého malička a mám pocit, že sú to jedny z mála oblátok, ktoré nezmenili svoju chuť.
Rodinné Vesny sú fajn v tom, že medzi dvoma krehkými oblátkami vynikne chuť náplne a sú skvelé ku káve.
  • Dostatok náplne
  • Krehkosť
  • Nezmenená smotanovo - vanilková chuť
  • No je ich MÁLO 😁
puskaruka  19. apr 2022

Moje obľúbené citrónové oblátky

Citrónové oblátky ktoré som mala možnosť testovať chutia ozaj citrónovo. Sú bohato kremové. Oblátka je jemná.
  • Výrazná citrónová chuť
  • Je ich málo v balení
abriela  19. apr 2022

Rodinné oblátky

Ochutnali sme všetky druhy oblátok. Ako prvé padli za obeť citrónové oblátky. U nás sú No1. U babky však vyhráva stará klasická príchuť Vesna a Kávenky. Všetky oblátky sú veľmi krehké. Podľa údajov na obalu obsahujú až 80% náplne, s čím aj súhlasím. Oblátky sú krémové, plné náplne.
  • dostatok náplne
  • krémové
  • lahodná jemná chuť
  • veľmi tenké
  • krehké, už v obale sa lámu
erikad82  19. apr 2022

Určené pre mňa 🤣

Tak tieto som si "ukradla" pre seba ku káve. Veľmi lahodná jemná chuť! Škoda,že tak veľmi trúsia a veľa ich je polámaných.
  • Skvelá chut!
  • Veľmi trúsia pretože že sú krehké.
kaja153  19. apr 2022

Rodinné oblátky

Tieto oblátky sú na prvom mieste, čo sa týka množstva a chuti plnky. Naozaj žiadne nie sú tak "nabombované" náplňou ako tieto. Plnka je parádna, sladká, žiadna umelina. Ja ako milovník kokosu som siahla hneď po kokosových. Manželovi som nechala ostatné, ale tá plnka je tak parádna, že keď som ochutnala z každej príchute, naozaj som nevedela vybrať prvé a posledné miesto. Top!
  • Chrumkavé
  • Jemné
  • Veľa náplne
  • Nie sú vôbec suché
  • Naozaj lahodné
lenka9g  19. apr 2022

Kávenky

Miluješ kávu, ale budeš milovať aj kávenky! Krehké, sladké a kávové. Rodinné balenie pre celú rodinu, aj keď ti viac ostane, pretože povedzme si pravdu, deti túto sladkosť neobľubujú. S manželom sme asi jediný pár vo vesmíre, ktorí nepije kávu ale, že vôbec. Kávenkami ale nepohrdneme. V kombinácii s kávovým krémom som vytvorila nedeľný dezert, ktorý sme si vychutnali pri poobednom spánku našich detí. V dezerte mi vadila chuť káveniek, keks pekne chrumkal, ale náplň to kazila. Takže odteraz len s mliekom alebo kávou.
  • Kávová chuť
  • Krehkosť
  • Balenie nechráni pred rozdrvením
misinka0611  19. apr 2022

Lahodné kokosové oblátky

Oblátky sú veľmi jemné a chrumkavé, viac sa mi drobili pri odhryznutí, takže treba si dávať väčší pozor pri konzumácií a taktiež keď si ich budete brať z obchodu, aby ste ich nenahádzali na spodok tašky/košíka.

Chuť bola lahodná, vôbec neboli suché, kokosová náplň mi chutila, naozaj v nej bol cítiť kokos a náplne bolo dostatočné množstvo.

Balenie 130g je dostatočné na chrumkanie pri TV, alebo pri ponúknutí pre návštevu.
  • - chuť
  • - široký výber príchutí
  • - krehkosť, jemnosť
  • - krém
  • - sú drobivejšie
danielaj  18. apr 2022

Veľké balenia obľúbených keksíkov

Testovali sme 6 príchutí týchto keksikov. Za mňa top sú kávenky, na druhom mieste citrónové a tretie Vesna. Kakaové a orieškové nemám rada, kokosové som prvýkrát ochutnala pri tomto testovaní a chutili. Z rozdrvených Rodinných oblátok Kávenky som urobila s pridaním masla, kávy a orieškov guľôčky. Obalila som ich v kokose a boli veľmi chutné.
  • Jemné, chrumkavé a krehké keksíky
  • Veľa rôznych príchutí
  • Veľké balenia pre celú rodinu
  • Nemám žiadne
misk_a16  18. apr 2022

Rodinné Oblátky orieškové

Na testovanie sme dostali Rodinné Oblátky s orieškovou plnkou. Po ich otvorení sme ihneď zacítili vôňu čerstvej oblátky a orieškovej plnky. Sú veľmi jemné, rozplývajú sa na jazyku. Plnka je lahodná, chutná a naozaj oriešková. Jediné, čo by sme mohli oblátkam vytknúť je, že v balíčku bolo zopár polámaných. Preto by mohli by byť trochu hrubšie. A tiež by mohli mať viac plnky, je úžasná.
  • - krehkosť, jemnosť
  • - chrumkavosť
  • - jemnosť
  • - lahodná oriešová plnka
  • - čerstvá oblátka
  • - boli polámané
  • - je ich málo v balíčku, rýchlo zmiznú :)
  • - mohli by byť hrubšie
  • - mohli by mať väčšiu vrstvu plnky :)
joliette  12. apr 2022

Orieškový nádych a výdych

Po otvorení ihneď zacítiť orieškovú vôňu. Mohli by byť hrubšie.
nelsy  6. apr 2022

Rodinné oblátky

Rodinné balenie oblátok miluje celá rodina
  • -výhodné balenie
  • - výhodná cena
  • - čerstvosť
  • - rôzné druhy
  • Jedine čo nám vadí,občas sú polamané.
sima1415  5. apr 2022

Super mňamka

Prvýkrát sme ochutnali citrónové a neuveriteľne ma prekvapila príjemná kyslosť, bohužiaľ sme ich mali veľmi polámané
  • Príjemná kyslosť
  • Autentická citrónová aróma
  • Veľmi krehké a bohužiaľ nie dobre zabalené takže sa veľmi ľahko polámu a máte z nich len omrvinky
  • Priveľký podiel cukru
livinka1111  5. apr 2022

Skvelé

Veľmi krehké, čerstvé, voňavé.
  • krehkosť
  • jemnosť
  • chuť
eva31eva31  3. apr 2022

Jedinečné

Jedinečné,zahryznes a si v nebi,krehke lahodne
  • Ladodnosri
  • Trošku sa mrvia,ale asi preto lebo sú krehke
jajavany  2. apr 2022

Mnam

Vynikajuce , niesu tvrde a chut vyborna
teez  30. mar 2022

Úžasné ku kávičke

Veľmi rada ich kupujem, celá rodina ich máme radi. Ja napríklad ku kávičke, aleno spolu s rodinkou pri televízory.
dagmarsekerakova  28. mar 2022

Kávenky

Letitá tradícia Sedity na ktorej som vyrastala
blastiakova  25. mar 2022

Keď oblatky, tak len od Sedity

Výnimočná chuť a ideálne ako pohostenie pre návštevu, alebo len tak ku kávičke.
trnko  24. mar 2022

Zbožňujem citrónové.

Sú svieže.
  • Prirodzená chuť.
  • Zatiaľ som nenašla
ninka440  24. mar 2022

Velmi chutne

Doma ich všetci milujeme, su veľmi chutne a najviac nam chutia orieskove a citronove.
  • Su super
  • Nemaju žiadne jedine ze ich je vždy málo
lara45  23. mar 2022

Ak keksy tak len tieto

S rodinou milujeme sladkosti a tieto patria medzi naše TOP.Nakoľko je jedna sladkosť v dnešnej dobe neskutočne predražená toto rodinne balenie sa oplatí kúpiť.Je dosť pre každého,nasýtia a samozrejme výborne chutia.Takže vrelo odporúčam.
  • Množstvo
  • Dostupnosť
zankat  22. mar 2022

Dobré maškrtenie

Máme radi citronové, kavové a deti majú najradšej orieškové. Pri mojich deťoch aj rodinné balenie je málo.
  • chrumkavé, maškrtka ku káve aj čaju
luboslavk  22. mar 2022

Neskutočné

Zbožňujem citrónové a kokosové. Tie sù top, ale pochutím si na všetkých produktoch. Keď sú úplne čerstvé, tak su neskutočné.
lucka8392  22. mar 2022

Zbožňujem ich!

Mám strašne veľmi rada všetky výrobky sedita. No zvlášť milujem tieto citrónové a vanilkové rodinné oblátky 😍. Jedla by som ich na kila! A nie len ja, ale celá moja rodina! 😊
  • Jemnučke a krehké
  • Plné plnky
  • Úžasne sa hodia na akúkoľvek príležitosť
  • Nepoznám človeka komu by nechutili!
  • Proste sú skvelé!
  • Ich závislosť keď ich začnete chrumkať
  • Inak bez nedostatkov
islava  22. mar 2022

Výborné, lahodné, len veľmi krehké

Výborné, lahodné ,len veľmi krehké na cesty, dosť sa mrvia,ocko má nervy v aute, keď je natrúsené, na turistiku musia byť v nádobe, lebo sa popučia, milujeme citrónové- osviežujúce a kakaové, orieškové
  • lahodné
  • osviežujúce
  • mrvia sa
  • veľmi krehké
evamarek77  21. mar 2022

Sme Sedita maniaci 😉. Toto sú naše najobľúbenejšie 👍

Z rodinnej série máme najradšej citrónové a kokosové.
zuzana32  21. mar 2022

Lahodné

Čerstvé sú úplne naj, aj rodinné balenie zjem sama na posedenie, sem tam ponúknem aj deti najradšej mame starú dobrú vesnu, ale minule nám zachutili aj kokosové.
  • Ze je ich tak málo.
charaka  21. mar 2022

SUPER

Orieskove, kokosove a citronove su TOP. U nas nikdy nesmu chybat. Ked byva v lete sutaz, nakupujeme ich este viac. To zasobujem aj kolegov v praci 🙂
queen1989  21. mar 2022

Veľmi chutné, naše obľúbené

Máme ich veľmi radi, najviac citrónove, orieškové a vanilkové:)
  • Lahodné a veľa kusov v balíku
  • Nič
andrii  21. mar 2022

Super

Najčastejšie kupujem veľké balenie,ktoré sa zje veľmi rýchlo. Máme radi všetky príchute.
  • Chrumkavé, neskutočne chutné
katarinkalilly  21. mar 2022

Vždy sa teším na akciu

U nás idú vo veľkom kakaove, kavenky a citrónove. Ja hlavne kakaove a kavenky a môjmu mužovi to je jedno aká príchuť, hlavne že je to veľké balenie a môže si vziať aj do roboty.
  • Veľké balenie je vždy naj.
1281988  21. mar 2022

Vždy poruke

Vesna za na TOP počas dojčenia.Kávenky a kokosové srdckovka.
  • Praktické
paulinka2804  21. mar 2022

Rodinne oblátky

Za mňa celá rada týchto rodinných oblátok chutí strašne umelo.
  • chutia umelo
edikato  21. mar 2022

Rodinne oblatky-citronove, su velmi chutne a pri mojej alergii mi velmi vyhovuju

Mám ich velmi rada,su chutne a pri mojej alergii mi vyhovuju velmi,dakujem