Rodinné Polomáčané sušienky

Klasické Polomáčané sušienky v horkej a mliečnej poleve vám isto predstavovať nemusíme, avšak všimli ste si, že sme k nim pridali aj výnimočnú príchuť „Kokosové“? Úžasná chuť v ktorej sa snúbi lahodná sušienka s jemnou kokosovou príchuťou máčaná v chutnej mliečno-kakaovej poleve.

Tip na rýchly recept

Rodinné Polomáčané sušienky

Hodnotenia a skúsenosti s polomáčanými sušienkami Rodinné od Sedity

Máš skúsenosť s polomáčanými sušienkami Rodinné od Sedity?
katarina111  25. apr 2022

Mliečne polomáčané

Ja som si doteraz vždy kupovala iba s horkou čokoládou a teraz som vyskúšala aj mliečne...Vyskúšala som, ale horké mi chutia oveľa viac, možno preto, že ich mám obľúbené z môjho detstva (a to už je vyše 35 rokov dozadu). Len neviem, čím to je, ale vtedy neboli také "drobivé"... Balenie veľmi nedokonalé, všetky boli polámané :-(
  • pekný obal
  • dobrá čokoláda
  • tradičný tvar
  • "nedokonalé" balenie
  • v balení všetky polámané
vive  25. apr 2022

Kokosovo-čokoládové

Veľmi obľúbené polomáčané sušienky, chutia hlavne ku káve, ale aj detičkám k mliečku. Výborné sú aj do dezertov, do nepečeného koláča - smotana, sušienky a ovocie - top. Lahodná chuť všetkým ulahodí. 😊🥥🤎🍪
  • Využiteľnosť
  • Jemná chuť
  • Ľahko kombinovateľné k čaju, káve
  • Super ako snack
  • Na výlety top
  • Menej kusov v balení
  • Ocenili by sme viac keďže sú rodinné 😊🍪
aknelusenka  25. apr 2022

Kokosové

A znova kokos, mňaaaaam!
No jasné, znova padli pri káve popri práci.
Ja kokos milujem a v spojení s čokoládou ešte viac.
Keksy sú krehké a lahodné.
Prekrytie čokolády je tak akurát aby vynikli chute.
carmen238  24. apr 2022

Horké pokušenie

Tieto sušienky sme doteraz kupovali iba s mliečnou čokoládou, ale teraz sme vyskúšali horkú a zachutila nám, takže sa k nim ešte určite vrátime :).
  • Jemná sušienka
  • Možno by som vytkla balenie, lebo všetky sušienky boli polámané a až 2 ks celé :)
sailes  24. apr 2022

Polomáčané sušienky mliečne

Najväčším závislákom týchto sušienok je môj manžel. Neodolá ani omrvinke, ktorá zostane v obale. Sušienky sú po namočení do kávy alebo čaju mäkké a tým pádom ich môže konzumovať každý. Majú výbornú chuť, ktorá sa znásobuje čokoládou. Tradičná chuť nikdy nesklame, preto ich máme v zásobe neustále.
  • Tradičná chuť
  • Cenovo výhodné
  • Na to, že sú rodinné, by ich mohlo byť viac v balení
  • Vždy nájdem aspoň 2 ks prasknuté
slavka034  24. apr 2022

Rodinné polomáčané kokos

Tieto sušienky sa nikdy u nás dlho neohrejú..
Sú chrumkavejsie, ale vďaka horkej čokoláde na povrchu nie tak sladké.
  • Chrumkavé
  • Nie moc sladké
  • Sušienky sa zlepili dokopy
  • Nevhodné na teplejšie počasie, čokoláda sa rýchlo topi
tvorastvor  22. apr 2022

Chutné kokosky

Veľmi chutné polomáčané sušienky. Príjemná kokosová chuť.
  • Príjemná kokosová chuť
abriela  22. apr 2022

Polomáčaná klasika

Polomáčané sušienky obľubuje celá rodina. Kokosové to je moje. Všetky sušienky sú chutné. Nie sú drobivé a lámavé. Čokoláda im dodáva správny šmrnc. Nevýhoda čokolády je, že sa topí, takže na letné výlety sú nevhodné :-D.
  • chutná klasika
  • nelámavé
  • nedrobivé
dudart  21. apr 2022

Polomáčané kokosové šialenstvo

Polomáčané milujem, ale kokosové som ochutnala prvý krát.
A keďže som nestihla túto ochutnávku ani vyfotiť = veľký úspech. Moje deti sa po nich hodili. Všetko kokosové je ich obľúbené.
Čokoláda sa neskutočne rýchlo roztápa na jazyku a keksík je síce chrumkavý, no nie tvrdý.
Kokosová chuť ma priam prevalcovala. Nečakala som takú intenzitu, ale prekvapenie bolo príjemné.
  • Prenikavá vôňa po rozbalení
  • Výrazná chuť kokosu
  • Jemnosť čokolády
  • Krehkosť pečiva
  • Chrumkavosť
  • Celkové spojenie
  • Nevhodné do rúk malých detí kôli čokoláde,ktorá ostáva na prstoch
  • Nevhodné do teplého počasia
katuskatka  20. apr 2022

Sušienky mliečna čokoláda

Tieto sušienky boli zo všetkých produktov najchutnejšie. Určite budú u nás kupované často. Sú chrumkavé, sladké tak akurát. Jednoducho úžasné.
  • Chrumkavé
  • Sladké
  • Malé balenie 😁
jane1987  20. apr 2022

Najlepšie sušienky

Mala som tú česť ochutnať a sama zjesť 😁 polomáčané v horkej čokoláde. A tu som veru hneď vedela do čoho idem, kedže tieto mňamky sú u nás veľmi častou pochúťkou.
Skvelá čokoláda, karamelová chuť keksíkov a balenie tak akurát.
  • Najobľúbenejšie sušienky už roky
  • Čokoláda
  • Konzistencia
  • Nič
lenka9g  20. apr 2022

Polomáčané mliečne

Chuť detstva. Sladkosť, ktorú si kupujem od malička (pre presnosť, z detstva si presne nepamätám, či to bola Sedita, ale od určitého veku, len Sedita). Na mňa ušité, suchšie a jemné, také ja milujem. Jediná sladkosť z testovania, ktorá nemá svoj recept, pretože sa hneď zjedla.
  • Krehkosť
  • Chrumkavosť
puskaruka  19. apr 2022

Polomáčané kokosové sušienky

Maslové sušienky poliate horkou čokoládou s kokosovou arómou sa nedájú odmietnuť. Chutné ku káve, čaju alebo len tak samé.
  • 25% zdarma
  • Chuť horkej čokolády
  • Maslová sušienka
gabika28s  19. apr 2022

Pravá Horká čokoláda

V tejto testovačke zohrávala hlavnú úlohu moja dcérka, ktorá by najradšej zjedla celý balík sama. Rozdelila sa ale aj s maminou a babinou, ktoré si tieto vyborne polomáčané keksíky vychutnali ku kávičke. My ako fanúšičky horkej čokolády v spojení s nepresladenýmí keksíkmi môžme tieto keksíky len odporučiť.
  • Naozajstná čokoládová chuť
  • Nenásilná kombinácia so sušienkami
kaja153  19. apr 2022

Rodinné polomáčané sušienky

Tieto milujeme celá rodina 🤤! Manžel zbožňuje mliečne, ocino v horkej čoko a ja s maminou sa bijeme o kokosové. Sú maslové, sladučké, chrumkavé. Mňam!
  • Maslová chuť
  • Výborne sladké
  • 25% zdarma
misinka0611  19. apr 2022

Veľmi chutné polomáčané sušienky

V sušienkach cítiť maslovú chuť, ktorú dopĺňa jemná vrstva horkej čokolády a tá je podľa mňa dostačujúca. Sušienky mi veľmi chutili a patria medzi mojich favoritov, čo sa týka sušienok z radu Rodinné. Kupujeme si ich opakovane a radi si ich berieme na prechádzky alebo ich chrumkáme ku káve. Sušienky sú drobivé akurát, rozplývajú sa na jazyku. Nemám im čo vytknúť, jednoducho nám chutia 🙂.
  • - chuť
  • - spojenie maslovej príchute sušienok s jemnou vrstvou horkej čokolády
  • - rozplývajú sa na jazyku
  • - ideálne na chrumkanie pri vode alebo na prechádzkach
  • - + 25 % zdarma
  • - nenašla som
danielaj  18. apr 2022

Tradičné výborné sušienky

Tieto tradičné polomáčané sušienky milujeme celá rodina už roky. Mne a mladšej dcére najviac chutia máčané v mliečnej čokoláde, manžel má radšej s horkou čokoládou, staršia dcéra kokosové. Sušienka, ktorá nikdy nesklame, rýchle pohostenie aj pre nečakanú návštevu.
  • Tradičná chutná sušienka, ktorá si zachovala svoju výbornú chuť už veľa rokov.
  • Za mňa nemá žiadne nedostatky.
misk_a16  18. apr 2022

Polomáčaná dobrota

Testovali sme Rodinné Polomáčané sušienky horké a hoci horkú čokoládu veľmi neobľubujeme, tieto sušienky boli zachvíľu zjedené. Vôbec nám chuť horkej čokolády neprekážala, nakoľko sušienka je sladučká - je to super spojenie chutí. Doma sme sa zhodli na tom, že jediné, čo by sa im dalo vytknúť je to, že pri jedení sušienok máme špinavé prsty :) a fakt strašne rýchlo zmiznú.
  • - rozplývajú sa na jazyku
  • - chrumkavé
  • - vynikajúca chuť
  • - viac príchutí
  • - špinavé prsty pri jedení :)
  • - mohlo by ich byť viac v balení, rýchlo miznú
erikad82  15. apr 2022

Kokosové

Mali sme kokosové prvý krát. Ja kokos moc nemusím, ale v týchto sušienkach ho bolo jemno cítiť a s kombináciou s čoko super! Deti si vyžiadali aj do školy na desiatu.
  • Výborná jemná kombinácia,skvelá chuť!
  • Malé balenie pre veľkú rodinu🤣.
sima1415  13. apr 2022

Najvydarenejšia pochúťka

Dostali sme na testovanie mliečne a musím povedať, že z celého balíka boli tieto keksy najlepšie.
  • Jemné maslové sušienky
  • Rýchlo sa minú
joliette  12. apr 2022

Ponúknite sa...

Sušienky sú skvelé ako pohostenie pre návštevu, super ku kávičke. Jemné a sladké.
livinka1111  5. apr 2022

Skvelé

Ľúbime ich doma všetci. Lahodné a chutné.
  • viac druhov
  • veľké balenie
  • chuť
jajavany  2. apr 2022

Mnam

Najlepsie polomacane . Kupujem aj detom na desiatu
adman  28. mar 2022

Na desiatku sladké povzbudenie a potešenie žiačikov medzi hodinami.

Sladkosť, ktorá nepotrebuje nijaké zmeny dodatky ani prílohy. Možno len trochu mlieka alebo kávičku na kompletnú pohodičku.
zolinovamamina  28. mar 2022

Neviem im odolať

Najradšej mám polomačane vždy keď idem do obchodu musím kúpiť aj pre rodinu.
zuzlilik  24. mar 2022

Top sušienky od môjho detstva👍

Polomáčané sušienky milujem už desaťročia :-), pamätám si ich ešte v obale, ktorý nebol až tak lákavý, ale zlákali ma svojou jedinečnou chuťou 😋...a neodolám im dodnes🥰.
  • polevy z rôznych druhov čokolády
  • rýchla "desiata"
  • možno sa s nimi podeliť :-)
  • kokosový "bonus"
  • pekný disajn-možno využiť aj na ozdobenie
lucinka227  22. mar 2022

Rodinné polomáčané sušienky

Veľmi ma ohúril v obchode obal .dlho som ich obchadzala až jedneho dňa som sa rozhodla že ich vyskúšam. Všetky prichute sa mi overili a odvtedy si neviem bez nich predstaviť deň .
  • Akurát do ruky keksik
  • Vhodne ku kave ktoru milujem
  • Má chuť originalnu
  • Málo kusov v balení
islava  22. mar 2022

Výborné v zime

Výborné v zime, dodajú energiu na výletoch, na leto nie, lebo sa topí čokoláda
  • na zimu
  • v lete nie
jankca123  22. mar 2022

Super

Milujem tieto oplátky polomačane vždy keď niekde ideme nesmú chybat
majkabambulik  21. mar 2022

MNAM

SU VYNIKAJUCE, AJ KED STALE DRAHSIE A NEMOZEME SI ICH TOLKO DOVOLIT.
  • Su polomacane, deti si nezababru prsty v aute ako v celomacanych keksikoch.
  • Cokolada by mohla byt hrubsia, aby sa detom neroztapala tak rychlo v rukach.