Rodinné Srdiečka

Do rodiny oblátok a sušienok Rodinné patrí aj lahodná novinka Rodinné Srdiečka – chrumkavé a zároveň krehké sušienky upečené s láskou, ktoré vám spríjemnia chvíle pohody s rodinou, či priateľmi. Spojenie jedinečnej chuti kakaa či osviežujúceho citrónu s jemným kokosom osloví aj tých najnáročnejších konzumentov.

Očaria váš však nielen svojou chuťou, ale aj krásnym tvarom, ktorý ich priam predurčuje k dozdobeniu vašich dezertov či pudingov.

Hodnotenia a skúsenosti s Rodinnými Srdiečkami

Máš skúsenosť s Rodinnými Srdiečkami?
vive  25. apr 2022

Srdiečka pre celú rodinu

Rodinné srdiečka s príchuťou citrón - kokos má rada celá rodinka, hlavne synček si na nich veľmi rád pochutnáva. Sú ľahké, malé, super k čajíku, ku kávičke či kakau alebo len tak samé ako snack na cestách a výletoch 😊👍🤎💛🍋🍪.
  • Jemná chuť
  • Malá veľkosť
  • Príchute top
aknelusenka  25. apr 2022

Kokosové srdiečka

Kokos priam zbožňujem.
Keď som ich videla v balíčku, hneď som si šla urobit kávičku a na tanier naložiť srdiečka. Sú krehké a lahodné.
dudart  24. apr 2022

Svieže citrónové srdiečka

Moje testovanie kokosovo - citrónových srdiečok začalo v jedno krásne, no super skoré ráno o 5:05.
Keďže synček nemohol spať a ja som potrebovala zobudiť, káva s extra dávkou ňami padla vhod.
Srdiečka sú extra svieže a intenzívne citrónové. Síce som očakávala vyváženejšiu chuť kokosu a citrónu, sú chutné. Kokosové hoblinky je v srdciach reálne cítiť. Nie je to len aróma, ale jeho chuť zaniká.
Musím vyskúšať aj čoko verziu.
  • Krásny tvár
  • Svieža citronóvá príchuť
  • Príjemné krehké pečivo
  • Kokosu tam síce nájdete veľa, ale jeho chuť zaniká
sailes  24. apr 2022

Rodinné srdiečka kakao-kokos

Totálna bomba ak chceš mlsať. Nedá sa im odolať, proste chuť kokosu a kakaa ťa zahltí a ješ a ješ a ješ.... kým je v balíku.
  • Výborná chuť
  • Veľkosť akurát
  • NIČ
slavka034  24. apr 2022

Rodinné srdiečka kokos+citrón

Tak pri tomto výrobku trafili kliniec po hlavičke!!
Jemné, krehké, maslové srdiečka s viac citrónovou chuťou, kokos cítiť v pozadí..
Spolu s Rodinnými sušienkami Club maslové sa ideálne hodia na prípravu cheescakeov, ovocno-smotanových pohárov,...
  • Tvar výrobku
  • Výrazná citrónová chuť
  • Obal by mohol byť uzatvárateľný
carmen238  24. apr 2022

Super kombinácia

Srdiečkav kombinácii citrón a kokos boli pre mňa zaujímavá výzva. :) Chuť ma prekvapila, cítiť aj citrónovú chuť a rovnako aj kokos. Sú super ako dekorácia na puding alebo akýkoľvek ovocný pohár. :)
  • Výrazná kokosová aj citrónová chuť
  • Krásny tvar ❤️
  • Jediné čo mi vadí, že obal mohol byť zatvárateľný
tvorastvor  22. apr 2022

Kokokako srdiečka

Super rodinné balenie. Pre mňa vynikajúca chuť, aj keď trošku tvrdšie. Dajú sa využiť na dozdobenie dezertov, majú veľmi pekný tvar.
  • Maslové
  • Pre mňa super chuť kokos& kakao
  • Tvrdšie
abriela  20. apr 2022

Aj tvar predáva

Milujeme kokosové keksy s kakaom. No tieto keksy ma sklamali. Sú tvrdšie ako konkurenčná značka, obsahujú aj menej kokosu. Sú dosť drobivé. Na druhej strane sa dajú krásne využiť na dekoráciu dezertov a tort.
  • tvar
  • chuť
  • tvrdosť
  • drobivé
katuskatka  20. apr 2022

Rodinné srdiečka citrónové

Ďakujem za možnosť testovať 🙂.
Tieto keksíky sú pre mňa príliš citrónové, ale ostatným členom rodiny veľmi chutili. Sú skvelé aj na ozdobu dezertov. Kto má rád citrónovú príchuť, určite nech skúsi.
  • Tvar
  • Veľkosť balenia
  • Výrazná citrónová príchuť, na mňa teda až príliš
  • Málo kokosovej chuti
jane1987  20. apr 2022

Kakaovo - kokosové srdiečka

Príjemné sušienky ku čaju či káve, na môj vkus ale až príliš kakaové 🙂. Sú drobnejšie a tvrdšie, no napriek tomu odišli do našich brušiek v priebehu jedného krátkeho výletu autom.
  • Tvar a veľkosť
  • Kokos milujeme
  • Nie veľmi sladké
  • Tvrdšie
  • Príliš kakaové
katarina111  19. apr 2022

Srdiečka s citónovou príchuťou

Potešilo ma, že som mohla byť súčasťou "tímu" na testovanie výrobkov Sedita. Tieto citrónové srdiečka by som si v obchode sama od seba nekúpila, určite by som siahla po kakaových. Ale príjemne ma prekvapila jemná citrónová chuť s kokosovým nádychom. Odskúšané ako keksík ku kávičke...chutil veľmi dobre :-) Výborná kombinácia aj s ovocím.
  • Príjemná svieža chuť
  • veľkosť "akurát"
  • balenie neochráni keksíky pred dolámaním, veľa bolo zlomených
  • škoda, že nemajú znovu-uzatvárateľný obal
  • veľa omrviniek nalepených na keksíkoch, drobia sa
Na spokojnosti vás spotrebiteľov nám veľmi záleží, preto ďakujeme za Vaše hodnotenie a postrehy. Sme radi, že vám naše Srdiečka chutia. Ich balenie (fóliu) sme pre ne starostlivo vyberali tak, aby produkt čo najlepšie chránila na ceste od nás až ku vám. Vaše podnety a pripomienky si však určite s kolegami z výroby prejdeme, aby sa naše produkty ku vám dostávali v plnej kvalite.
puskaruka  19. apr 2022

Kakaové sušienky s kokosovou príchuťou

Výraznú chuť kakaa dopĺňa kokosová aróma. Skvelé ku káve, alebo do pudingovo ovocných pohárov.
  • Výrazná kakaová chuť
  • Drobivé
kaja153  19. apr 2022

Rodinné srdiečka

Ja mám pocit, že nič od Sedity nemôže byť zlé. Jednoducho nech siahnete po ktoromkoľvek výrobku, nebude to krok vedľa. Tieto srdiečka sú jednoduché, keďže sú bez náplne no napriek tomu sú skvelé. Majú krásny dizajn. Chuť je maslová, vôbec nie sú suché a nepráši sa vám po nich z úst. Chuť maslová,akurát sladká, intenzívne kakaová. Výborné.
  • Príjemné sladké
  • Intenzívna kakaové chuť
  • Maslové
  • Chrumkavé
  • Neboli suché
lenka9g  19. apr 2022

Srdiečka kokosovo - citrónové

Po čom by som v obchode nikdy nesiahla? Po citrónových keksoch. Kokosové milujem. Kombinácia týchto dvoch chutí nie je pre mňa number 1. Radšej siahnem po kakaových, ale som rada, že som mohla ochutnať aj inú chuť a porovnávať. Tieto srdiečka som využila na ozdobu dezertu. Efekt vyšiel skvelo a aj chuť dezertu dopĺňali. Znova krehké, malé a intenzívne citrónové. V balení je ich viac ako dosť. Balenie sa ľahko otvára, ale nechráni pred rozdrvením. Veľmi milý je aj dizajn, malé žlté srdiečka s príjemnou chuťou.
  • Krehkosť
  • Jemnosť
  • Intenzívna citrónová chuť
  • Veľa malý srdiečok v balení
  • Dizajn
  • Balenie nechráni pred rozdrvením
gabika28s  19. apr 2022

Pokušenie

Testovanie tohto produktu mi prišlo úplne vhod, výrazná kakaová chuť doplnená jemnou chuťou kokosu urobila skvelý wow efekt vo forme "bonboniéry" pre oslávenca. Keksíky výborne ladili s polevou z pistáciovej čokoládky s troškou malinového džemu v srdiečku... Určite si tieto kakaovo - kokosové keksiky kúpim na vymýšľanie nových receptov, ako aj na mlsanie popri pečení alebo ku kávičke. ❤️
  • Prenikavá chuť kakaa a kokosu
  • Veľkosť keksíka akurát na jeden hlt
  • Rozpúšťajú sa na jazyku
joliette  19. apr 2022

Srdiečka ako jednohubka

Chutné srdiečka jemnej konzistencie pripomínajúce linecké koláčiky, vhodné aj na citrónový cheesecake, dobre poslúžili aj ako bolestné za zlomenú rúčku.
  • jemné
  • akurát veľkosť do úst
  • menej sladké na náš vkus
misinka0611  19. apr 2022

Svieža príchuť citrónovo - kokosových srdiečok

Tieto srdiečka boli veľmi svieže. V chuti mi prevládal skôr citrón ako kokos. Kokos bol v úzadí a skôr na doplnenie chuti, čo mne osobne neprekážalo, aj keď mám kokos rada. Srdiečka boli ideálne ku káve na chrumkanie, nedrobili sa a neboli suché.

Sama by som po nich v obchode nesiahla, o to viac som bola príjemne prekvapená a vlastne nemám im čo vytknúť.
  • - svieža chuť
  • - milý tvar srdiečok, pekne vynikne ako ozdoba na koláči
  • - nie sú drobivé
  • - ideálna veľkosť
  • - nie sú suché
  • - neboli
danielaj  18. apr 2022

Milé srdiečka s dvojakou príchuťou

Tieto milé malé srdiečka sme prvýkrát ochutnali až pri tomto testovaní. Osobne mi chutila viac príchuť citrón - kokos. Čokoládovo - kokosové som použila ako ozdobu na smotanové poháre.
  • Malé milé sušienky s krásnym srdiečkovým tvarom.
  • Výborná kombinácia citrónu a kokosu.
  • Žiadne nedostatky.
misk_a16  17. apr 2022

Rodinné Srdiečka veľká mňamka

Na testovanie sme dostali Rodinné Srdiečka citrón-kokos,čo je kombinácia práve pre nás. Veľmi nám chutili, krásne sa na jazyku rozplývajú a uvoľňuje sa jemná chuť kokosu a osviežujúca chuť citrónu. Nakoľko majú milý srdiečkový tvar, použili sme ich ako ozdobu na puding.
  • - rozplývajú sa na jazyku
  • - vynikajúca kombinácia chutí citrónu a kokosu
  • - milý srdiečkový tvar
  • - niektoré boli polámané
  • - mohlo by ich byť v balíčku viac, sú vynikajúce a preto rýchlo zmiznú :)
erikad82  15. apr 2022

Rodinné ❤️

Presne pre nás! 😉 Krásne srdiečka ♥️, príjemná, zaujímavá a jemná chuť. Dokonca sme použili ako ozdobu na šuhajdy 😉. Je to veľmi zaujímavá kombinácia so suhajdami 😉
  • Krásny tvar srdiečka

• jemnosť
  • chutné ku káve
sima1415  2. apr 2022

Lahodné

Super mňamka kávičke, testovali sme kakaové.
  • Jemná chuť
  • Pekný tvar
  • Nevýrazná chuť kokosu
  • 1/4 produktu je len cukor
lucka8392  22. mar 2022

Najlepšie k čaju alebo káve

Celá naša rodina ich miluje! Sú veľmi chutné a hlavne nie až tak lepkavé.
  • Chrumkavé
  • Chutné
  • Ú nás veľmi obľúbené
  • Keď ich začneš jest, nevieš prestať
islava  22. mar 2022

Naše najobľúbenejšie

Super do ruky, výborná chuť :heart_eyes:
  • jednohubky
majkabambulik  21. mar 2022

Dost suche

Pre nas je to dost suche pecivo. Ak si to vezmeme na vylet, tak musme detom pribalit aj liter napoja. Taktiez sa lepia na zuby.
  • Pekny tvar.
  • Lepia sa na zuby.