Rodinné sušienky Club

Určite už od detstva poznáte chrumkavé sušienky Club s lahodnou príchuťou masla. Vedeli ste však, že značka Rodinné vám pre spríjemnenie chvíľ s vašimi najbližšími upiekla tieto sušienky aj v karamelovej príchuti? Nechajte sa zlákať touto jedinečnou chuťou. Už pri prvom zahryznutí opojí vaše zmysly intenzívny karamel a možno sa ani nestihnete podeliť s vašimi priateľmi či rodinou.

Tip na rýchly recept

Rodinné sušienky Club

Hodnotenia a skúsenosti s Rodinnými sušienkami Club

Máš skúsenosť s Rodinnými sušienkami Club?
katarina111  25. apr 2022

Karamelové sušienky

Chuťovo pre mňa príliš sladké, lepia sa dosť na zuby :-) Ale dcéra si pochvaľovala. Sú krehké a jesť sa dajú buď vonku na prechádzke, alebo niekde s tanierikom...Inak môžete hneď vysávať :-)
  • pekný tvar
  • veľmi suché
  • príliš sladké
  • "trúsia" sa
  • balenie sa nedá už zatvoriť
vive  25. apr 2022

Maslové sušienky

Sušienky s maslovou príchuťou sú u nás obľúbené ako u mladšej, tak aj u staršej generácie. Dajú sa použiť na viacero spôsobov, super sú aj ako základ pre chutný cheesecake 🍰, na narodeninovú tortu 🎂, ku káve či čaju alebo len ako snack na výlety, desiatu, na prechádzku a pod. Radi si na nich všetci spolu pochutnávame.
  • Príchuť
  • Jemnosť
  • Ľahkosť
  • Veľkosť
aknelusenka  25. apr 2022

Maslové

Maslove sušienky mám veľmi rada, či už ku káve alebo do cheesecake, ktoré s deťmi robíme veľmi často a máme ich veľmi radi.
Na dozdobenie sme použili aj kokosové srdiečka.
dudart  24. apr 2022

Maslové sú klasika

O týchto som nemala šancu rozhodnúť. Dcéra ich zjedla skoro sama. Časť na desiatu a zvyšok? "Mami dám si ich len tak..." 😜
Takže sú to sušienky, len tak z nudy.
Vhodné na výlety, k čaju, ku káve, s džemom, s nutelou, na cheesecake, ...
Pevné, nie príliš suché kolieska s lahodnou maslovou chuťou.
  • Maslové
  • Krehké, no pevné
  • Neutrálne na akýkoľvek účel
carmen238  24. apr 2022

Maslová závislosť

Maslové sušienky sú naše obľúbené už dlho a aj naše deti ich milujú. Používam ich aj na korpus pri nepečených koláčikoch s mascarpone.
  • Výrazná maslová chuť
  • Bezkonkurenčná chuť
  • Žiadne nemajú
sailes  24. apr 2022

Rodinné sušienky Club karamelové

Akože toto som od Sedity nečakala. Brutálne chutné sušienky ku káve. Ak by som ich nedostala na testovanie ani neviem, že sa vyrábajú, takže dakujem. Výýýýbornéééé!
  • Brutálna chuť karamelu
  • Výborne sa hodia ku káve, ktorej chuť znásobí
  • Nelámu sa zbytočne
  • Mohli by sa vyrábať väčšie balenia
slavka034  24. apr 2022

Rodinné Club maslové

Sušienky Club maslové ma neskutočne prekvapili.
Ich výrazná maslová chuť je príjemným zážitkom pre chuťové poháriky na každom mlsnom jazýčku.
Perfektne sa hodia do cheescakov, či smotanovo-ovocných pohárov.
  • Výrazná maslová chuť
  • Nie sú príliš sladké
tvorastvor  22. apr 2022

Karamelová dobrota

Veľmi chutné keksíky s karamelovou príchuťou. Vhodné do koláčov, cheesecakeu, do zmrzliny i na šľahačkové poháre.
  • Chuť, veľkosť balenia, využiteľnosť
katuskatka  20. apr 2022

Maslové sušienky

Tieto maslové sušienky mi naozaj veľmi chutili, určite stoja za vyskúšanie. Sú chrumkavé, sladké a s príjemnou maslovou chuťou.
  • Chrumkavé
  • Sladké
  • Vynikajúca maslová príchuť
katuskatka  20. apr 2022

Maslové sušienky

Maslové sušienky mi naozaj chutili. Sú chrumkavé, sladké a s príjemnou maslovou chuťou. Navyše majú fakt veľa využití pri príprave akýchkoľvek dezertov.
  • Chrumkavé
  • Maslové
  • Akurát sladké
jane1987  20. apr 2022

Karamelová chrumkavá mňamka

Doteraz sme chrumkali maslové Club-ky, takže karamelové boli pre mňa nová skúsenosť. Musím povedať, že mi bola po chuti kombinácia maslovej a karamelovej príchute, jednu som si dala ku káve a zbytok som využila na spodok pečeného cheesecake-u (namiesto masla som použila trošku mlieka do korpusu, kedže sušienky ho už obsahujú).
V ňom sa osvedčila tiež ich chuť, kedže zmizol rýchlosťou svetla 🙂.
  • Chrumkavosť
  • Karamelovo - maslová chuť
  • Trošku viac mastnejšie
lenka9g  20. apr 2022

Karamelové club

Och karamel, to je láska. Tieto sušienky sú tak krehké, že im ani obal nezabránil k tomu, aby som ich otvorila už rozbité. Nevadí, aj tak sa zjedli, chuť to neovplyvnilo. Tieto sušienky som naplnila krémom s mascarpone a karamelovým krémom so slanými arašidmi, nato ešte čokoláda a božský koláč je na svete. Och karamel, to je láska.
  • Jemnosť
  • Krehkosť
sima1415  19. apr 2022

Maslové

Popravde tieto sušienky ma sklamali, prídu mi nevýrazné, ale krpcovi chutili. Ako jediné ich skúšal aj najmenší a mali sme čo robiť, aby sme ho od nich odtrhli :).
  • Jemná chuť
  • Super tvrdosť pre prvé zúbky
  • Mohli by byť trochu výraznejšie
abriela  19. apr 2022

Okruhlé prekvapenie

Maslové sušienky sme poznali. Karamelové sme skúsili prvýkrát. Tieto sušienky nesklamú. Nemám rada veľmi takéto suché sušienky, ale naozaj ma prekvapili. Sú jemné a chrumkavé, vhodné aj na výlet v lete, ku kávičke či čaju. Kedže sú maslové, dajú sa použiť aj na cheescake. Ja som z nich spravila karamelový krémeš ;-).
  • nie sú suché
  • dobrá chuť
  • nenašla som
puskaruka  19. apr 2022

Club karamelové

Svojou chuťou pripomínajú sušienky Lotus. Nie sú drobivé. Cítiť v nich aj maslovú príchuť, čo je veľké plus. Hodia sa do cheescakekov.
  • Vôňa po karameli
  • Výrazná karamelová chuť
kaja153  19. apr 2022

Rodinné sušienky club

Boli dve príchute. Maslová a karamelová. Začnem maslovou, ktorú asi všetci poznáme. Chuť maslová, sladká akurát, nie presladená. Vhodné sú podľa mňa najviac ako základ do cheesecake alebo do rôznych tvarohových pohárikov. Príchuť karamel možno nie každý pozná, ale kto ste ich nemali určite skúste. Chutia úplne ako lotus sušienky, ktoré dostávame v kaviarni ku káve. Chutili úplne rovnako. Maslové, sladké, karamelové. Už len zaliať si kávu.
  • Akurát sladké
  • Vhodné ako základ na cheesecake
  • Karamelové chutili úplne ako lotus sušienky
  • Vhodné ku káve
gabika28s  19. apr 2022

Karamelové prekvapenie

Tieto sušienky sme doma skúšali prvý (no určite nie posledný) krát. A môžem prehlásiť, že spĺňajú všetky moje požiadavky a vysoko konkurujú známym karamelovým sušienkam. Výborná karamelová, sladučká chuť. Ako pekárka si ich viem predstaviť ako základ na lotusový cheesecake.
  • Sušienky pripomínajúce Lotus keksík
  • Lahodná chuť
misinka0611  19. apr 2022

Karamelové sušienky Club

Chuť sušienok je karamelová, trošku mi pripomínajú sušienky, ktoré dávajú ku káve v kaviarňach. Ideálne ako základ do cheesecake. Na mňa boli sladšie. Ja som z nich pripravila dezertný pohár v ktorom ich chuť dokonalo vynikla.
  • - super sa hodia na pečenie nepečených zákuskov
  • - pripomínajú Lotus sušienky
  • - nedrobia sa
  • - na mňa príliš sladké
danielaj  18. apr 2022

Výborné maslové a karamelové sušienky

Club maslové mám veľmi rada, sušienka s ktorou sme vyrastali. Karamelové som ochutnala prvýkrát až pri tomto testovaní. Maslové používam aj ako základ korpusu pre nepečené smotanovo-ovocné torty. Tentokrát som karamelové použila ako posýpku spolu s orieškami a tortička bola výborná. Pre nečakanú návštevu som urobila rýchle tvarohovo - smotanové poháre, na spodok pohára som dala podrvené maslové Club a chutilo veľmi.
  • Výborná sušienka do dezertov alebo ako sladké raňajky s jogurtom.
  • Za mňa žiadne nedostatky.
misk_a16  18. apr 2022

Maslová mňamka

Ako sa hovorí "v jednoduchosti je krása". Sušienky, hoci sú bez plnky, sú vynikajúce. Keď do nich zahryznezte, pocítite lahodnú maslovú chuť. Sú skvelé ku kávičke, či len tak samé. Pre ich skvelú chuť sú ako stvorené na korpus pri pečení cheesecaku.
  • - krehké
  • - chrumkavé
  • - jemná maslová chuť
  • - nenašli sme
joliette  12. apr 2022

Karamelové mňam

Najchutnejší produkt z testovaných sušienok. Chuťou veľmi podobné klasickým keksíkom podávaným v kaviarni, mierne cítiť akoby po PDP.
  • jemnosť
  • karamelová chuť
  • vynikajúce aj ako sušienky do cheesecakeu
livinka1111  5. apr 2022

Skvelé

Maslové sušienky sú moje detstvo. Ku káve a čaju sú úplne skvelé.
  • chrumkavé
  • krehké
  • lahodné
utka3  4. apr 2022

Spomienky na detstvo

Vyborne
alenahucikova  30. mar 2022

Maslové

Super maslová chuť výrazná po masle. Aj bez náplne su úžasné.
islava  22. mar 2022

Super maslové

Pripomínajú mi detstvo, klasické maslové, mňam
  • super maslová chuť
paulinka2804  21. mar 2022

Sušienky Club maslové

Viac mi chutia maslové.
  • maslová chuť
  • bohužiaľ lepia sa na zuby
majkabambulik  21. mar 2022

Suche susienky

Pre nas je to dost suche. Ak si to vezmeme na vylet, ci do auta, tak musme detom pribalit aj liter napoja ku jednemu balicku. Taktiez sa lepia na zuby.
  • Ked to mate doma, tak vam to dlho vydrzi-nikto take suche to nechce zjest. Skor sa zjedia cokoladove polomacane, ako tento druh.
  • Dobre, ale drahe na nepecene kolace. To si radsej kupim neznackove susienky v tescu,kauflande a pod. Lepia sa na zuby.