Rodinné Venčeky

Rodinné Venčeky od Sedity sú na trhu už takmer štyridsať rokov. Do dnešných dní si so sebou nesú svoju pôvodnú receptúru a lahodnú chuť, ktorá zostala bezo zmeny. Ochutnajte kakaovo–kokosový a vanilkový variant.

Tip na rýchly recept

Rodinné Venčeky

Hodnotenia a skúsenosti s Rodinnými Venčekmi

Máš skúsenosť s Rodinnými Venčekmi?
katarina111  25. apr 2022

Kakaové venčeky

Asi najlepšie suché keksíky čo som v poslednej dobe jedla...pekne čokoládovo-kakaové, nie príliš sladké...Jedinou nevýhodou je, že sú trochu viac "drobivé". Chuť je výborná, nič by som nemenila!!! Oceňujem balenie, je tam trochu vystužený "vlnovkový" obal :-)
  • výborná kakaová chuť
  • nie sú príliš sladké
  • pekný tvar
  • drobia sa - omrviniek je veľa
vive  25. apr 2022

Venčeky pre celú rodinu

Jemné venčeky s kakaovou príchuťou si hneď každý obľúbi. Sú jemnej konzistencie, ľahko rozpustné pri jedení, chutia nám všetkým. Radi ich konzumujeme len tak na výletoch, na oslave alebo ku kávičke, či čajíku. Kto má rád kakao a kokos, určite mu budú chutiť. A je s nimi aj fajn zábava 🤎🤎🍪🥥🍪😊👍.
  • Príchuť👍
  • Jemná konzistencia😊
  • Kombinácia 🥥kokos - kakao
aknelusenka  25. apr 2022

Kakaové venčeky

Tie som veru neskúšala, nestihla som 😆. “Ukradla” mi ich dcéra a len sa po nich zaprášilo.
dudart  24. apr 2022

Vanilkové venčeky po našom

Milujem venčeky, ale kakaové.
Prečo? Lebo vanilkové mi prídu príliš aromatické. Neviem identifikovať, či v nich cítim priveľa vanilky, alebo tam je ešte iné korenie(nedočitala som sa aké).
Ale u nás nič "nedostane košom". Ich intenzívna chuť lahodne doplnila kysnutý slivkový koláč v podobe mrveničky navrchu.
Vanilka a slivky sú dokonalá kombinácia.
  • Sú to venčeky
  • Príliš silná aróma
sailes  24. apr 2022

Venčeky vanilkové

Vanilkové venčeky používam ako "cesto" do cheesecake. Tak, že si ich rozdrvím a zalejem maslom, pomiešam, dám zapiecť a ostatné už tradične plním krémom.
  • Rýchla pomoc pri cheesecake
  • nič
carmen238  24. apr 2022

Kakaová závislosť

Kakaové venčeky milujem od detstva. Sú jemné, kakaové a pre mňa dostatočne sladké, teda pochutili sme si celá rodina :).
  • Výrazná kakaová chuť
  • Jemné
  • Malé balenie :)
abriela  22. apr 2022

Venčeky

V kakaových venčekoch cítiť chuť kakaa a jemne chuť kokosu, keďže nie sú presladené cukrom. Vo vanilkových naozaj pocítite chuť vanilky. Venčeky sú jemné, rozplývajú sa na jazyku. Vďaka vhodnému balenie venčeky neboli polámane. Viete si ich zobrať na výlet, na túru a sú fajn aj k čaju, či káve. Z kakaových venčekov som spravila nepečenú kokosovú roládu.
  • jemná chuť
  • rozplývajú sa na jazyku
  • vhodné bezpečné balenie
  • nenašla som
tvorastvor  22. apr 2022

Zamilovaná od detstva

Tieto venčeky milujem od detstva. Skvelá chuť, príjemne maslové. Velmi ma potešilo testovať tieto produkty.
  • Príjemne maslové
  • Super tvar
katuskatka  20. apr 2022

Venčeky kakaové

Tieto kakaové venčeky sú veľmi chutné. Krehké, chrumkavé, oceňujem že nie sú presladené. Odporúčam.
  • Krehké
  • Akurát sladké
  • Skvelé balenie
jane1987  20. apr 2022

Kakaové venčeky

Príjemná krehkosť, akurát kakaové, nie príliš sladké venčeky.
Vďaka tomu, že boli dobre zabalené sa nestalo, že by bol čo i len jeden zlomený. Oceňujem, že neboli obalené v práškovom cukre.
  • Krehkosť
  • Akurát kakaové
  • Dobre zabalené
  • Suchšie
lenka9g  20. apr 2022

Vanilkové venčeky

Venčeky milujem, ale kakaové. Na testovanie som dostala vanilkové a ostanem aj naďalej pri kakaových. Vo vanilkových mi vadí intenzívna chuť vanilky, pre milovníkov vanilky to ale bude to pravé orechové. Tieto sušienky som použila na čokoládové guličky. Sušienky som rozdrvila a premiešala s nutelou, do stredu som vložila kešu oriešok a ešte som guľky obalila v čokoláde, do ktorej som primiešala rozdrvené kešu oriešky. Aj v tomto dezerte mi chuť vanilky vadila, nabudúce použijem kakaové. Vylepšený dizajn obalu chráni venčeky pred rozdrvením, čo ma potešilo. Krehkosť a jemnosť sú zaručené.
  • Intenzívna chuť vanilky
  • Dizajn
  • Vylepšený obal
  • Intenzívna aróma vanilky, ktorá by mohla odradiť
puskaruka  19. apr 2022

Vanilkové venčeky

Tieto vanilkové venčeky nám veľmi chutili, práve pre svoju typickú vanilkovú príchuť. Vábivé aj svojou vôňou.
  • Výrazná vanilková chuť
  • Krehké
  • Voňavé
erikad82  19. apr 2022

U nás nesmú chýbať 😉

Naše obľúbené 😉, vždy v zásobe. Výborné ku káve,čaju...výborné na desiatu do školy, či len tak maškrta cez deň.
  • Výborná chuť
kaja153  19. apr 2022

Rodinné venčeky

Venčeky pozná snáď každý z nás. Je to nestarnúca klasika, ktorá je tu s nami už veľa rokov. A to asi hovorí za všetko. Napriek novinkám, hromade nových druhov sladkostí sa venčeky držia na trhu už roky. Venčeky sú sladké tak akurát, vo vanilkových je cítiť jemne aj citrón. Kakaové sú intenzívne kakaové. Maslové, jemne, krehké. Balenie ideálne niekam na výlet. Vanilkové má rád aj drobec spolu s jabĺčkom.
  • Ideálne balenie
  • Krehkosť
  • Neboli presladené
  • Vhodné aj pre detičky
gabika28s  19. apr 2022

Vytuningované vanilkové venčeky

Musím sa priznať, že som voči vanilkovým venčekom bola vzdy skepická. Avšak ochutnávka ma velmi milo prekvapila. Žiadna "umelá" chuť, ale jemná vanilka výborne padla ku káve. Tieto venčeky zmizli ako nič a v spojení s kávou, do ktorej som si ich namočila boli neskutočné. Rovnako ako ostatné produkty, aj tieto venčeky sa krásne rozplývajú na jazyku a vanilková chuť ešte dlho znie v puse.
  • Stará dobrá klasika
  • Výborná vanilková chuť
misinka0611  19. apr 2022

Nestarnúca klasika v podobe kakaových venčekov

Kakaové venčeky veľmi dobre poznáme a kupujeme radi. Nám veľmi chutia na výletoch alebo ihriskách. Chuť je lahodná kakaová, balenie ideálne. Jediná maličká výtka z mojej strany je, že by mohli byť menej suchšie. Ku káve sú ideálne.
  • - chuť
  • - balenie
  • - rozplývajú sa na jazyku
  • - menšia drobivosť
danielaj  18. apr 2022

Vanilkové a kakaové venčeky

Ja tieto vanilkové venčeky milujem, som schopná zjesť celý balíček na posedenie. Cítim v nich aj jemnú citrónovú príchuť. Čokoládové sušienky ja veľmi nemusím, preto si radšej vyberiem tie vanilkové, zato čokoládové majú rady dcéry. Za mňa tiež vhodné ako základ korpusu do nepečených tortičiek.
  • Vanilkové sú pre mňa top.
  • Čokoládové veľmi nemusím, ale dcéry majú práve tie radšej ako vanilkové
misk_a16  18. apr 2022

Maškrtka

Venčeky sú naša najobľúbenejšia sladkosť, vždy sa po nich len tak zapráši. Na testovanie sme dostali vanilkový variant, kde sme okrem vanilkovej príchute cítili jemnú citrónovú chuť a práve tieto chute spolu veľmi dobre pasujú. Venčeky sú veľmi jemné a rozplývajú sa na jazyku.
  • - jemnosť
  • - rozplývajú sa na jazyku
  • - jemná citrónová chuť
  • - v balíčku je ich málo :)
joliette  12. apr 2022

Slovenská klasika

Jemné venčeky vyváženej chuti, my sme okrem vanilkovej príchute cítili aj jemne citrónovú.
livinka1111  5. apr 2022

Skvelé

Venčeky milujeme doma všetci. Sú krehké, netrúsia sa, vynikajúce ku káve.
  • super do detskej výživy
  • jemné
  • lahodné
sima1415  1. apr 2022

Maškrta

Venčeky mám rada od detstva a dnes som ich otvorila mojej malej kakaové. Išla som spraviť kávu a keď som sa vrátila tak mi ostalo pol kolečka, vraj tato zjedol. :D
  • Nový obal, vďaka ktorému sa nepolámu
  • Nie sú presladené
  • Jemná štruktúra
  • Malé balenie :D
  • Trochu sa lepia na zuby
  • Na obale napísané kakaové a v podrobnom popise kakaovo-kokosové - prijala by som túto informáciu na pohľadovej strane obalu
mary56  30. mar 2022

Top sladkosť

Venčeky sú u nás top sladkosť. Či už na oslave alebo na každý deň... Vždy nás potešia a uspokoja chuť na sladké. Miluje ich celá rodina.
  • Jemné
  • Lahodná chuť
  • Furt ich je málo 😁
adman  28. mar 2022

Olovrantová lakocinka...

Po zdravom školskom obede je čas na lakocinku poobede. Kým sme ešte v škole a oči nám blízkajú za niečim sladučkým chrumkavučkým a jemnučkým.
redrose007  23. mar 2022

Detstvo

Už ako dieťa som milovala venčeky, a stále ich mám rada..A nielen ja ale aj celá rodina , sú proste úžasné 😊😋
dede0bubo  22. mar 2022

Už od mala ❤️

Mám tri detičky. Najstarší 10 ročný "frčí" na čokoládových venčekoch od svojho prvého rôčka. Sprevádzajú ho v škole na desiatu, na futbale, výletoch, miluje ich ako rýchla maškrta popri učení, často si ich z domu uchmatne keď ide s kamarátmi von na bicykel.
Dnes ich akurát jedol pri učení a pri poslednom sa ma opýtal, či ho nechcem, že je už naozaj posledný 😁❤️
A na konci dodal: "Mňam, tieto sú najlepšie... Sú tak sladké." 👍😊
Takže, u nás jednoducho nesmú chýbať.
  • Veľmi chutné
  • Sladké
  • Čokoládové
  • Rýchlo sa zjedia
lucka8392  22. mar 2022

Pre mňa najlepšia sladkosť

Som veľký fanúšik suchých sušienok. No venčeky u mňa majú samostatnú kategóriu. Vždy keď si ich kúpim, ešte v ten deň ich na posedenie všetky zjem 😍👌
  • Veľmi chutné
  • Akurát sladké
  • Málo v balení
  • Čoraz väčšia cena
islava  22. mar 2022

Aj vanilkové aj čokoládové super

Milujeme ich, výborná chuť no na cestu sa mrvia, tak na doma super
  • výborná chuť
  • nevhodné na cesty, turistiku
queen1989  21. mar 2022

Klasika venčeky

Máme ich radi všetci. Cez deň s deťmi ich obľubujeme alebo aj večer pri filme s manželom si zvykneme pomaškrtiť, muž kakaové a ja vanilkové 😊
  • Lahodné chute
paulinka2804  21. mar 2022

Kakaove u nás TOP!

Najradšej máme kakaové. Vynikajúca chuť :)
  • chuť
  • veľmi sa mrvia :(
majkabambulik  21. mar 2022

Kakaove venceky su najlepsie

Je to vynikajuci produkt na vylety. Nie je obaleny cokoladou a preto nemusite deti stale umyvat.
  • Su bez cokolady, cize prakticke.
  • Dost sa detom mrvia. Chcelo by to lepsiu technologiu spracovania. :cry: