Sunar BIO detské príkrmy

Sunar už niekoľko rokov nie je len výrobcom náhradnej mliečnej výživy, ale neustále rozširuje svoju ponuku detskej výživy pre deti do 3 rokov. K tej patria aj zeleninové a mäsovo-zeleninové príkrmy v BIO Baby kvalite. Všetky príkrmy majú vyvážený obsah živín v súlade s výživovými potrebami detí a majú konzistenciu zodpovedajúcu vekovým požiadavkám dieťaťa.

Sunar BIO zeleninové a mäsovozeleninové príkrmy sú vhodné pred dojčatá od ukončeného 4. mesiaca veku. Vyznačujú sa jemnou konzistenciou, ktorá deťom pri zavádzaní pevnej stravy do ich jedálnička vyhovuje najlepšie. Príkrmy sú vyrobené z vysoko kvalitného chudého mäsa a starostlivo vybranej zeleniny získavanej v súlade so zásadami šetrného ekologického poľnohospodárstva v BIO Baby kvalite.

Najnovšie sa ponuka príkrmov Sunar BIO rozšírila o varianty pre deti od ukončeného 10. mesiaca, ktoré nasýtia aj väčších jedákov. Obsahujú väčšie mäkké kúsky, vďaka ktorým sa dieťa postupne učí hrýzť a pomaly prechádza na novú konzistenciu jedla, ktorá sa viac približuje bežnej strave.

Sunar BIO detské príkrmy

Detské príkrmy Sunar BIO sa varia a sterilizujú vo vodnom kúpeli, aby mohli byť uchovávané bez použitia konzervačných látok. Na každý pohár je aplikovaný tepelný ráz, čím dôjde k jeho vákuovému uzavretiu. Tým sa zachová nielen ich vysoká výživová hodnota, ale aj prirodzenejšia chuť a farba vstupných surovín bez použitia aróm a farbív.

Od ukončeného 4. mesiaca:

Sunar BIO tekvica, zemiaky, olivový olej - tento čisto zeleninový variant je vhodný pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca veku a obsahuje základné druhy zeleniny, vrátane hrášku.

Od ukončeného 6. mesiaca:

Sunar BIO zelenina, kuracie mäso, ryža, olivový olej– mäsovo-zeleninový príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku obsahuje chudé hydinové mäso, základné druhy zeleniny a ryžu.

Sunar BIO zelenina, teľací mäsovo-zeleninový príkrm - mäsovo-zeleninový príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca veku obsahuje najkvalitnejšie teľacie mäso, ktoré je doplnené zemiakmi a fazuľkami.

Od ukončeného 8. mesiaca:

Sunar BIO zelenina, morčacie mäso, šošovica, olivový olej– mäsovo-zeleninový príkrm kombinujúci hydinové mäso so zeleninou a šošovicou je ideálny pre deti od ukončeného 8. mesiaca veku dieťaťa a obsahuje najvyšší podiel strukovín z celého radu.

Sunar BIO zelenina, pražma kráľovská, olivový olej– príkrm, ktorý kombinuje mäso z morskej ryby, zeleninu a zemiaky, je ideálny na zoznámenie dieťaťa s rybím mäsom a je odporúčaný od ukončeného 8. mesiaca veku.

Od ukončeného 10. mesiaca:

Sunar BIO batáty, hovädzie mäso, šošovica - kombinuje batáty, chudé hovädzie mäso a šošovicu. Obsah bielkovín živočíšneho i rastlinného pôvodu pre väčšiu rozmanitosť jedálnička, bez prídavku soli.

Od ukončeného 12. mesiaca:

Sunar BIO zelenina, kuracie maso, cestoviny- kombinuje jemné kuracie mäso a cestoviny. Konzistencia s väčšími kúskami je ideálna pre rozvoj schopnosti hrýzť a prehĺtať pevnú stravu.

Sunar BIO špagety, hovädzie mäso, bolonská omáčka - obsahuje celkom 55 % zeleniny a kombinuje ju s chudým hovädzím mäsom a cestovinami.

Príkrmy majú byť súčasťou pestrej a vyváženej stravy. Potravina pre zvláštnu výživu.

Kde kúpim Sunar BIO detské príkrmy?

Hodnotenia a skúsenosti so Sunar BIO detskými príkrmami

Máš skúsenosť so Sunar BIO detskými príkrmami?
luckalatte  9. nov 2022

Detske príkrmy

Skúšali sme prikrmy Sunar BIO a môžem povedať, že sú naozaj perfektne. Synovi veľmi chutili a prekvapivo aj mne. Určite zaraďujem do jedálnička na cesty! Jedinom problémom boli celé kukuričky v príkrmoch a pre deti, ktoré ešte nemali dochutené jedlo možno výraznejšia chuť bielho korenia.
misa11111  4. júl 2022

8 mesačný syn

Bohužiaľ ani tento mu nechutil 🤨
konik_testuje  4. júl 2022

Príkrmy Sunar BIO sa osvedčili

Príkrmy Sunar BIO si naša najmladšia členka redakcie obľúbila na prvé sústo. Testovali sme príkrmy od ukončeného 10. a 12. mesiaca a všetky 3 príchute mali úspech. Najväčší úspech zožala príchuť Sunar BIO špagety, hovädzie mäso a bolonská omáčka. Naša malá stravníčka bola schopná zjesť celý pohárik na posedenie a celá rodina sa zabávala na tom, ako profesionálne vcucne kúsky špagiet do pusinky. Mamička zase ocenila, že príkrmy obsahujú väčšie kúsky, ktoré dieťa zvládne úplne bez problémov rozhrýzť ďasnami. Príkrmy Sunar BIO sa osvedčili aj na cesty.
  • Bez konzervantov
  • Konzistencia s väčšími mäkkými kúskami
  • Praktické na cesty a dovolenku
  • Príchute, ktoré dieťaťu naozaj chutia
  • Vyššia cena
  • Menší výber príchutí
renatamate  25. jún 2022

Skvelé prikrmy pre ročne deti

Skúšali sme prikrmy Sunar BIO a môžem povedať, že sú naozaj perfektne. Dcére veľmi chutili a prekvapivo aj mne. Určite zaraďujem do jedálnička na cesty! Jedinom mojim problémom boli celé kukuričky v príkrmoch a pre deti, ktoré ešte nemali dochutené jedlo možno výraznejšia chuť (biele korenie)
  • Väčšie kúsky jedla
  • Dobre ochutené
  • Bio
  • Veľká grmaž
  • Kukuričky
misinka0611  21. jún 2022

Sunar mäsovo zeleninové príkrmy mali u nás úspech

Ako už z názvu mojej skúsenosti vyplýva Sunar mäsovo - zeleninové príkrmy mali u ročnej dcérky úspech.

Konkrétne sme skúšali 3 druhý príkrmov:
- hovädzie mäso, batáty a šošovica ( od 10m. )
- špagety, hovädzie mäso a boloňská omáčka ( od 12.m )
- kuracie mäso, cestoviny a zelenina ( od 12.m )

Gramáž príkrmov je plne dostačujúca aj pre lepších jedákov, moja dcéra medzi ne patrí a nikdy z týchto príkrmov nenechala ani lyžičku, na druhej strane bolo vidieť, že ju zasýtili a chutili jej od prvého ochutnania. Príkrmy od 12. mesiaca veku obsahovali už väčšie kúsky, ktoré by malo doeťa akceptovať, ale stále boli dostatočne malé, aby sa dieťa s nimi nezadusilo.

Príkrmy hodnotím/e veľmi kladne, keďže prázdna miska hovorila za všetko 👏
  • - chutná kombinácia mäsa, zeleniny, strukovín a cestovín
  • - bio príkrmy
  • - dostatočne veľké kúsky pre odporúčaný vek dieťaťa
  • - gramáž príkrmov ( 235g. )
  • - ľahké otváranie príkrmov
anjelik9993  20. jún 2022

Detské príkrmy Sunar

Doteraz som mala skúsenosť najviac s ovocnými príkrmami. Pri dvoch starších dcérkach som nehľadala aj tie zeleninové, alebo teda plnohodnotné, ktoré zastanú komplet obed. Varila som im ja. Ale teraz som mala možnosť vyskúšať Sunar príkrmy a je to super hlavne, keď človek nestíha variť, alebo chce variť pokrm, ktorý nie je vhodný pre malé dieťatko. Len ohrejem vo vodnom kúpeli požadované množstvo, alebo aj celú fľašku, podľa potreby, a je hotovo. A viem, že dieťa dostalo plnohodnotnú vyváženú stravu. Je super, že príkrmy sú rozdelené podľa ukončeného veku a každá fľaška je obsahovo prispôsobená. Menšie detičky majú kašičky a väčšie nájdu väčšie kúsky, aby si rozvíjali schopnosť hrýzť a prehĺtať pevnú stravu. Musím povedať, že príkrmy pekne voňajú, majú prirodzenú farbu a sú chutné. A je skvelé, že sú bez konzervačných látok, farbív a aróm. Sú v BIO kvalite, čo ja pre moje deti vyhľadávam, lebo chcem pre nich to najlepšie. Sunar si pestovateľov starostlivo vyberá a dodržuje prísny protokol kontroly. Suroviny sú čerstvé a bez chémie. A to vyžadujem, keď mám nahradiť suroviny z našej záhradky.
  • rýchly, vyvážený pokrm
  • bio kvalita
  • bez konzervačných látok, farbív a aróm
  • prispôsobené ukončenému veku
  • prirodzená farbu, vôňa a skvelá chuť
  • vysoká výživová hodnota
  • šetrný výrobný proces so zachovaním čerstvosti ingrediencií
  • kontrolovaný pôvod potravín
incucuna30  8. jún 2022

Sunar

My bojujeme s prikrmami a jedine čo spapa sú kupované prikrmy a od Sunaru sú najchutnejsie bolonske špagety.
sandra812  4. jún 2022

Sunar je najlepší u nás iba sunar výrobky !

Dcérka má rok a pol a chutia veľmi výrobky vo všeobecnosti od Sunaru pije aj UM Sunar complex 3 . ..prikrmy od Sunar zbožňuje.
  • Výborná chuť
  • Výborná vôňa
  • Ako od maminky
  • Nemám výhrady
pzsuuu  4. jún 2022

Najlepsie pre nas😍

Mam 3 deti. Najstarsia vyrastala iba na kupovanych prikrmoch. Strasne jej chutili☺️
Syn iba moje doma robene☺️
A teraz nasa 7 mesacna tiez lubi kupovane a od Sunar asi vsetko😍. Aj teraz mame kopu prikrmov od Sunar, su velmi kvalitne a chutne a pri 3 detoch vela casu nema clovek varit🙈☺️ 5 rocna , 20 mesacny a 7 mesacna😍
kroketka7  4. jún 2022

Prikrmy

Vyskusali sme ich, ked sme lezali v nemocnici a malej chutili viac ako moje domace, takze to hovori za vsetko.
sona95  3. jún 2022

Veľká spokojnosť

Supeeer u nás veľká spokojnosť , ako ste začali prikrmovať .
simonamichal  2. jún 2022

Super

Vyskúšané mame už všetky ale jednoznačne u nás vedú bolonske špagety 🍝
huncut496  2. jún 2022

Super

U nas sme ochutnali všetky, teda k tym od 10.m sme sa nedostali.
Najviac je u nas topka šošovica, ten prikrm je schopný zhltnúť za 3 minúty.
  • Konzistencia
  • Kombinácia jednotlivých chutí v jednom