Sundance transparentný sprej na opaľovanie Sport OF 30

Sundance transparentný sprej na opaľovanie Sport OF 30 (200 ml) obsahuje UVA a UVB filtre a poskytuje spoľahlivú vysokú ochranu pred spálením. Ideálny pre spoľahlivú ochranu pred slnkom počas športových aktivít. Obsahuje SymDeo-technológiu, ktorá účinne pôsobí proti vzniku telesnému pachu. Extra vodoodolný voči potu, prináša chladivý účinok a je vhodný aj pre pokožku hlavy.

Kde kúpim Sundance transparentný sprej na opaľovanie Sport OF 30 ?

Hodnotenia a skúsenosti so Sundance transparentným sprejom na opaľovanie Sport OF 30

Máš skúsenosť so Sundance transparentným sprejom na opaľovanie Sport OF 30?
oriesok  15. aug 2022

Deodorant a opaľovací spreje

Objavila som zázrak:-) ani som len netušila, že existuje na leto niečo tak praktické ako je opaľovací sprej a deodorant v jednom.. jeho nádherná vôňa vás očarí.. super rýchle nanášanie odcenia hádam všetci.. od mamičiek naháňajúcich deťúrence až po behajúcich športovcov.. :-) obrovské plus, že vás nespáli a pri opekaní sa na slnku alebo pri behu alebo akejkoľvek aktivite nebude cítiť pot.. obrovské plus je balenie, nemusíte sa báť, že sa vám opaľovací krém rozleje v taške, dokonca na balení je poistka, proti nechcenému streknutiu, takže je v bezpečí aj pred deťmi :-)
  • 2v1 opaľovací sprej a deodorant v jednom
  • Účinny proti spáleniu
  • Balenie
  • Viacúčelový
  • Žiadny
jordynka  14. aug 2022

Výborný "opaľovák"

Transparentný sprej na opaľovanie Sun dance sport 30 - výborný "opaľovák". Tento moje dcéry používali najčastejšie - aj kvôli jednoduchej aplikácii, aj kvôli jeho transparentnosti - vôbec ho nebolo vidieť na pokožke tak, ako napríklad mlieko. Príjemná vôňa, ľahká vstrebateľnosť, častejšie ho však treba aplikovať. Detskú poistku ocenia všetky mamičky. Pri aplikácii na ruky a nohy príjemne chladil, na rozhorúčený chrbát a kríže to už tak príjemné nebolo 🙂. Štípe v očiach, no a keď sa spojí so slanou morskou vodou, je to malé "čili" 🙂.
  • - jednoduchá aplikácia
  • - transparentný (žiadny biely film na pokožke)
  • - príjemná vôňa
  • - ľahká a rýchla vstrebateľnosť
  • - výborná detská poistka pri otváraní
  • - pri aplikácii na končatiny príjemne chladí
  • - na rozhorúčený chrbát a kríže pôsobí pri aplikácii nepríjemne chladivo
  • - ak je aplikovaný na tvár, ktorá sa vo vode namočí a voda zmiešaná s produktom sa dostane do očí, nepríjemne a dlho štípe v očiach
  • - je potrebné ho častejšie aplikovať, najmä po kúpaní sa
marikaheidi  14. aug 2022

Sun dance sprej na opaľovanie SPORT OF 30

Slnečný opaľovací sprej SUN dance 30 sport ma chladivý efekt, dobre sa nanáša na pokožku, nelepí sa, krásne vonia a je extra vodoodolný. To je moja topka medzi opaľovacími krémami. Hneď ráno som na seba nasprejovala tento zázrak a skočila si do mora na Aquagym👍.
  • - Vysoká ochrana pred spálením
  • - Zabraňuje telesným pachom
  • - Chladivý efekt
  • - Vhodný na športové aktivity
  • - Príjemná vôňa
  • - Ľahko sa nanáša na telo
  • - Žiadne
spajky  11. aug 2022

Deodorant a ochrana proti slnku!!!

Priznám sa, že som ani len netušila o existencii tejto kombinácie. O to viac ma milo prekvapila. Super vec na dlhé prechádzky so psom a s deťmi. Najviac sa osvedčil pri jazde na bicykli, kde som bola spotená ale bez spálenia od slnka a nepríjemného zápachu. Za mňa určite odporúčam.
  • Pekná vôňa
  • Ľahká aplikácia
  • Unisex
  • UV faktor
  • Sem-tam cítiť lepkavosť pokožky
tratatundra  10. aug 2022

Bomba 2 v 1

Pre mňa novinka. Kombinácia deodorantu a opaľováku je nevšedná a veľmi praktická. Oceňujem unisex použitie. Nezanecháva stopy, je vodeodolný a transparentný. Ísť si zabehať, nespotiť sa, nespáliť a po behu stále sviežo voňať je super.
nikki2201  10. aug 2022

Opaľovací krém a deodorant v jednom

Tak z tohto som bola asi najviac unesená.
Netušila som, že už dávno čosi také existuje (som kúsok pozadu 🤷🏾‍♀️).
Opaľovací krém + deodorant?
Mega!....hneď mi ho uchmatol muž (keďže vôňa je podľa mňa unisex,čo mne sedí).
Po nanesení ani nevidieť žiadne známky nanesenia, keďže je transparentný (preto som si na začiatku myslela, že je to iba dezodorant 🤭).. až po čase to trošku začalo aj na pokožke lepiť (nič strašné), tak som si prečítala pozornejšie, že čo to je. 👍🏼
  • - vychytávka každého leta
  • - krém na opaľovanie + deodorant v jednom
  • - naozaj ľahká aplikácia a rýchle vstrebávanie
  • - unisex vôňa
  • - vodoodolnosť
  • - transparentnosť
  • - možnosť aplikovať aj na pokožku hlavy
  • - sem-tam mi na pokožke ostal lepivý pocit
miriammiroslava  4. aug 2022

Ochrana proti slnku aj telesnému pachu

Tento sprej je dokonalá kombinácia na ochranu pred slnkom aj pachom pre nadšencov letných aktivít. Okrem toho, že má ochranný faktor 30, čo je tak akurát na celodenný pobyt na slnku u nás na Slovensku, obsahuje tiež Sym-deo technológiu, ktorá zabezpečuje ochranu proti telesnému pachu. Za mňa top produkt na leto.
  • Kombinácia ochrany pred slnkom a telesným pachom
  • Šetrný k prírode
  • Vodoodolný
  • Ľahká aplikácia
  • Rýchlo sa minie, nakoľko keď počas aplikácie fúka, určitý obsah "ide do vetra"
misinka0611  2. aug 2022

Tento sprej prehlasujem za produkt leta 2022 ❤️

Tento sprej ma extrémne prekvapil a zároveň aj potešil. Veľmi praktický transparentný opaľovací sprej pre športovcov, aktívnych ľudí alebo aj pre mamičky, ktoré nechcú pri vode strácať zbytočne čas pri aktívnych deťoch.
Sprej ma pri vode dostatočne ochránil, ale aj schladil, keďže má chladiaci účinok. Veľkú výhodu vidím v tom, že ak je rodič pri vode s dieťaťom alebo deťmi sám, len veľmi ťažko si natrie celé telo. Napr. taký chrbát, ktorý je na spálenie náchylný, býva problémom. Tento sprej problém hravo vyrieši. Chcem vyzdvihnúť, že je transparentný a tým pádom nie je nutné sa natierať a strácať pri deťoch vzácny čas.
Sprej príjemne pri aplikácii voní a nezanecháva nepríjemný pocit na pokožke. Extra praktické je aj zatváranie. Jediná vec ktorej sa bojím, je jeho rýchle míňanie sa. 😀
  • - vodeodolnosť
  • - praktický produkt, s praktickým zatváraním
  • - rýchla aplikácia
  • - mierne chladí a osvieži
  • - vhodný aj na pokožku hlavy
  • - príjemná vôňa
romihan  31. júl 2022

Perfektný

Super pri deťoch ktoré neobsedia pri natieraní, ľahký, voňavý, nezanechava fľaky a nie je príliš mastny
petrarosko  28. júl 2022

Odporúčam pre deti je to super..

Odporúčam pre deti je to super.. nastriekate a hotovo a ešte aj krásne vonia
  • Rýchla aplikácia
  • Pekná vôňa
  • Žiadne fľaky
lienka2407  25. júl 2022

Vynikajúci sprej

Tri dni na bicykli a tento sprej v taške je výborná kombinácia.Neolejová textúra zaručí že sa vám nepošpiní oblečenie.Jednoznačne odporúčam ľahučký a pekne vonka .Spf 30 je jednoznačne na bicykli doležité.
Minulé leto som mala tento istý ale mal iný obal zdá sa mi ale lepší tento rok je ľahší a rýchlejšie sa vstrebe.
  • Ľahký a nelepivý
  • Jednoduchá aplikácia