Univerzálny čistiaci prostriedok Go for Expert Eco Friendly Tesco

Go for Expert Eco Friendly Univerzálny čistiaci prostriedok (1 l) je určený na všetky druhy podláh, obkladov a pod. Prostriedok sa riedi v pomere 1 viečko, teda 30 ml, na 5 l teplej vody. Stále platí, že viac výrobku nezaručuje jeho väčšiu účinnosť.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesú európsku certifikáciu EU Ecolabel, ktorá zaručuje, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu v porovnaní s bežnými prostriedkami. Všetky suroviny v nich použité pochádzajú z udržateľného zdroja a sú biologicky rozložiteľné.

Vďaka vysokému zastúpeniu účinných zložiek sú produkty hospodárnejšie. Sú navrhnuté tak, aby ich hlavný dopad na životné prostredie bol minimálny počas celého životného cyklu – od ťažby surovín, cez výrobu, balenie a dopravu, až po spôsob použitia a využitia.

Vlastnosti

• spĺňajú prísne ekologické štandardy,
  • obaly sú plne recyklovateľné,
  • nesú európsku certifikáciu Ecolabel - prešli nezávislým hodnotením, na základe ktorého spĺňajú prísne ekologické a bezpečnostné požiadavky,
  • sú uznávané v celej Európe.
Kde kúpim univerzálny čistiaci prostriedok Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnotenia a skúsenosti s univerzálnym čistiacim prostriedkom Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš skúsenosť s univerzálnym čistiacim prostriedkom Go for Expert Eco Friendly Tesco?
tinibini  20. apr 2022

Super

Prostriedok má jemnú, príjemnú vôňu. Podlaha bola po použití čistá.
  • Ekologický produkt
  • Pekne čistí
kesis  20. apr 2022

Vhodný na všetky podlahy

Umývala som s týmto prostriedkom podlahy u nás doma, čiže rôzne druhy povrchov: dlažba, drevená podlaha
Tento produkt je opäť bez nejakej výraznej vône.
mima207  19. apr 2022

Výborný pomocnik

Výborný pomocník pri umývaní každého druhu. Skúšali sme na podlahe a tá zostáva krásna a čistá bez flakov, ktoré robia niektoré čistiace prostriedky.
  • Bez zápachu
  • Krásne čistí podlahy
  • Vhodný aj na čistenie nábytku
vive  17. apr 2022

Skvelý pomocník do každej domácnosti

Tohto pomocníka do domácnosti odporúčam rozhodne každej gazdinke. Jeho univerzálne využitie je veľký benefit. Eco Friendly prípravok je účinný na odstraňovanie všetkých nečistôt v domácnosti, z rôznych typov povrchov bez problémov si poradí aj s odolnejšou špinou. Prípravok som použila na čistenie plávajúcej podlahy a dlažby, na čistenie zásuviek, dverí a na dôkladnejšie očistenie rôznych povrchov v domácnosti. Odporúčam, príjemná vôňa a eko balenie je plus.
  • Eco balenie
  • Recyklovateľný obal
  • Účinnosť odstránenia špiny
  • Jemná vôňa
  • Veľkosť balenia
  • Multifunkčné použitie na viaceré povrchy
tomcimka  16. apr 2022

Odporúčam

Účinná čistiaca sila si poradí zo všetkým a odstráni každú špinu z akéhokoľvek povrchu ako je drevo, obkladačky, dlažba, plávajúca podlaha. Po umytí nezanecháva šmuhy. Oceňujem, že výrobok nie je príliš penivý.
  • Poradí si so všetkým
  • Odstraňuje všetky nečistoty
  • Nezanecháva šmuhy
  • Recyklovateľný obal
  • Nemá
ooxy  12. apr 2022

Odporúčam

Tento prípravok si určite ešte kúpim, použili sme ho na podlahy ako aj na utieranie nábytku od prachu. Krásne vonia. Páči sa mi, že minimalizuje negatívne dopady na životné prostredie, rada kupujem eco produkty.
  • voňa
  • účinnosť
  • eco friendly
nikelca  12. apr 2022

Výborný na podlahu aj obklad

Výborne čistil v teplej aj studenej vode. Rýchlo všetko schlo a za mňa najlepšie je eko zloženie, ktoré sa nebojím vyliať, keďže máme ČOV.
  • Dobre čistí
  • Ekologický
martinape85  12. apr 2022

Univerzálny pomocník

Univerzálny čistiaci prostriedok Go for Expert Eco Friendly Tesco som použila na podlahy - dlažbu, drevenú a plávajúcu.
Výrobok hodnotím kladne, má jemnú vôňu, nie je príliš penivý a svoju úlohu splnil výborne, najmä bez šmúh.
Výrobok nie je zbytočne parfumovaný ani farbený aby spĺňal prísne parametre a bol šetrný k prírode 🌱.
  • Jemná vôňa
  • Eco friendly
  • Žiadne šmuhy
  • Nenašla som
miiceencoovaa  11. apr 2022

Svieža bomba

Čistiaci prostriedok je veľmi príjemný, vonia sviežo, ľahko sa rozrába vo vode a nepeni až tak ako iné prostriedky. Na podlahe nezanecháva žiadne šmuhy a dôkladne vyčistí aj polepenú podlahu. Hodnotím ho veľmi dobre.
  • Pena
  • Dôkladne umytá podlaha
  • Umyje fakt všetko
misurka7  11. apr 2022

Jemná vôňa

Prostriedok na podlahy mi vyhovoval, nakoľko vôňa bola jemná a podlaha ostávala bez šmúh. Za mňa môžem len odporúčať. Spokojnosť.
xxxxxnnnnn  9. apr 2022

Milé prekvapenie

Testovanie ma milo prekvapilo. Čistiaci prostriedok používam na plávajúcu podlahu a dlaždice. Bez šmúh, super jemný.
  • - jemný
  • - umývanie bez šmúh
  • - vôňa čistoty
katushkas  6. apr 2022

Univerzálny čistiaci prostriedok 🌱🌱🌱

Tento univerzálny čistič povrchov sa v našej domácnosti osvedčil veľmi dobre. Máme malé dieťa aj psíka, takže vždy sa nájde niečo. Skúšala som ho na rôzne typy povrchov, od drevenej podlahy až po dlažbu v kúpeľni. Čistí dobre, nezanecháva šmuhy a vonia príjemne ako celý rad Go for Expert Eco Friendly. Len tá vôňa mohla byť kľudne intenzívnejšia. Určite odporúčam. ✅✅✅
  • Nezanecháva šmuhy
  • Príjemná nevtieravá vôňa
  • Šetrný k prírode i k pokožke rúk
  • Slabšia intenzita vône
jarkam721  6. apr 2022

Univerzálny čistič

Tento univerzálny a môžem povedať unikátny čistič som použila na viacero rôznych povrchov , na podlahu, vchodové dvere,poličky v pracovni,. Môžem povedať, že si poradil zo všetkým. Odporúčam.
  • Neostávaju šmuhy
  • Čistí všetko
  • Šetrný k pokožke
  • Slabá vôňa
zuzkasla  3. apr 2022

Univerzálny čistiaci prostriedok

Univerzálny čistiaci prostriedok Go for Expert Eco Friendly som použila na umývanie podláh.
Podlahy po umytí ostali pekné čisté, lesklé, bez šmúh, Jediné negatívum je pre mňa vôňa - necítila som skoro žiadnu.
  • Žiadne šmuhy
  • Veľmi šetrný k pokožke rúk
  • Čisté, lesklé podlahy
  • Nevýrazná vôňa
anjelik9993  31. mar 2022

Univerzálny prostriedok

Použila som ho na umývanie podlahy. Príjemne vonia a je šetrný k prírode a k mojim rukám. Podlaha bola čistá a bez šmúh. Som spokojná.
  • Pekne vonia.
  • Šetrný k prírode.