Používame cookies. Viac informácií tu. OK

4D ultrazvuk Hlohovec

3 skúsenosti

Zoznam pracovísk a ambulancií lekárov so 4D ultrazvukom v Hlohovci:

MUDr. Brešťanský Vladimír - ULMUS, s r.o.Za poštou 8, 920 01 Hlohovec http://www.4dultrazvukhc.sk/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti so 4D ultrazvukom v Hlohovci

Priemerné hodnotenie:
Máš skúsenosť so 4D ultrazvukom v Hlohovci?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
vladuska99
17. okt 2013

3D/4D Hc

Ja som bola u dr. Breštanského na odporučenie známej, ktorá u neho bola už dvakrát. Telefonický rozhovor zo sestričkou bol veľmi príjemný. Boli sme objednaní na nedeľu. Vyšetrenie prebehlo super. Dr. bol veľmi príjemný. Bol Breštanský mladší. Jediné, čo by som vytkla bolo, že pán dr strašne rýchlo vysvetľoval ;) Ale video, aj fotky sú užasné. Pri dalšom tehu je 3D/4D HC jednoznačná voľba ;-)
4 poďakovania
babatkonr
15. okt 2013

3D/4D ultrazvuk HC

Na základe pozitívnych referencií sme sa rozhodli ísť na toto sono k MUDr. Brešťanskému. Vyšetrenie robil pán Brešťanský starší. Bol veľmi milý, ochotný, vtipný a všetko nám pekne ukázal a vysvetlil. Vybrali sme si hudbu k DVD a dostali sme podrobnú správu s meraniami a všetkými informáciami. Prístup lekára aj sestry bol super ;-)

Pána doktora ako aj kliniku môžeme len odporučiť :-)
2 poďakovania
ladyzs
9. okt 2013

3D/4D Hlohovec

Pri prvom tehotenstve som bola na sone u p. Dr. Brešťanského v Hlohovci, kde ma vyšetril jeho ml. syn. Bol veľmi ochotný, keďže naša malá žabka sa nám moc nechcela ukázať. Boli sme na klinike vyše pol hodiny a v roku 2012 sa platil poplatok 50 eur. Dostali sme DVD s nahratím celého vyšetrenia s príjemnou hudbou :)

Klinika je veľmi pekne zariadená, moderná a prístup lekárov a ostatného personálu je tiež dobrý. Takže môžme odporučiť :)
0 poďakovaní