3D/4D sono v 27tt

sunflower98
26. jan 2019

Ahojte žienky, budúci týždeň som objednaná na 4D sono, vtedy budem akurát V 27tt. Sestrička mi povedala, že okolo toho týždňa je najlepšie ísť. My sme si mysleli, že čím neskôr tým lepšie ísť. Vy ste boli kedy? Boli ste okolo tohto týždňa? Bolo všetko už pekne vidieť na fotke? A ešte otazočku pri každom takomto sone robia aj video však? Ohľadom toho videa tam budem ešte volať V pondelok, len ma to zaujíma ☺ Ďakujem vám vopred za odpovede ☺

pininka
26. jan 2019

@sunflower98 no podľa mňa je to už dosť neskoro keď ste neboli predtým. Teraz sa chodí v 12 a v 20tt určite kvôli tomu aby sa prehliadli celé bábätko. Keď som bola tretíkrát tehu tak som videla že už sa chodí trikrát, ale tretí krát až okolo 30tt, alebo nejak tak.

vivien16
26. jan 2019

@sunflower98 na prvý sa chodí medzi 11 - 13 tt, druhý 18 - 20 a tretí v 30. Ale na ten 4D tak okolo 30.

lejka01
26. jan 2019

Ano 3x sa chodi, prvotrimestralny cca 12tt, morfologicky cca 20 tt a fetalny 30-32 tt.....alebo ze by tento bol nejaky extra?🤔

hennyinnsbruck
26. jan 2019

@sunflower98 nie neskor nie.. Kolo 28tt sa chodi lebo babo moze byt nizsie a nebude praveze nic vidiet. Sestra bola tusim v 30tt a jej sa toto stalo. Nic nevideli... Ja som video nemala ☺️

sunflower98
autor
26. jan 2019

@pininka samozrejme že sme boli na všetkých aj v 13 tt aj v 20 tt. Už sme objednaný aj na skrining V 30 tt. Toto je taký navyšE čo nám sestrička ponúkla ☺

hennyinnsbruck
26. jan 2019

@sunflower98 ale ja sestra - my sme boli na 3D nie koli vysetreniu ale '' len tak '' aby sme mali pamiatku a videli drobatka☺️

sunflower98
autor
26. jan 2019

@vivien16 neviem no všade čítam inak, všade počujem inak. V ambulancii mi však tak vraveli že okolo 27tt. Skriningy samozrejme mám a na ďalší už sme objednaní na ten V 30tt ☺

sunflower98
autor
26. jan 2019

@hennyinnsbruck Áno aj my ideme na to sono kvôli fotkám ☺ (soná skriningy v 13tt a v 20tt uz máme za sebou a na skrining v 30 tt uz sme objednaní) takže už bolo všetko krásne vidno na tom 3D? ☺

hennyinnsbruck
26. jan 2019

@sunflower98 ah ok tak neskor nie veru
... u mna v 28tt bolo vidno ano☺️akurat mala pupocnu snuru pri oku🤣🤣🤣🤣🤣

hennyinnsbruck
26. jan 2019

@sunflower98 som si na pamiatku taketo urobila 😊

sunflower98
autor
26. jan 2019

@hennyinnsbruck jéj krásne ju je vidno, úplne podoba ako aj po narodení 😊 máš krásne dievčatko a veľmi ti gratulujem 😊

hennyinnsbruck
26. jan 2019

@sunflower98 si mila, dakujem velmi pekne... ☺️☺️

Uprimne, ja som najprv nechcela ist na 3D - mne tie foty pripadali veeelmi skarede🙈🙈🙈.. Ale zvedavost zvitazila🤣🤣🤣 a nelutujem
.. Aj medzi nozky sme jej krasne videli🙈

Kedy tam ides?😊

petra199099
26. jan 2019

@sunflower98 my sme boli v 24 a povedala ze neskor je lepsie lebo to babatko je este chuducke ked sme my boli krajsie je uz vtom 27 tt

sunflower98
autor
26. jan 2019

@hennyinnsbruck a ako dlho sa doktorka venovala? ☺Ja tam idem O týždeň, no V piatok ☺

hennyinnsbruck
26. jan 2019

@sunflower98 no ca pol hodku pozeral urcite😊 urobil zakladne merania a potom pozeral 😊 pozerali sme😊 oh fajn napis potom ako bolo... Dufam sa drobatko pekne ukaze 😍

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka
26. jan 2019

@sunflower98 jasné chápem, je to krásna spomienka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre