Používame cookies. Viac informácií tu. OK

4D ultrazvuk Žilina

3 skúsenosti

Zoznam pracovísk a ambulancií lekárov so 4D ultrazvukom v Žiline:

PRENATAL, s.r.o. Hálkova 3, 010 01 Žilina http://www.prenatalzilina.sk/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti so 4D ultrazvukom v Žiline

Priemerné hodnotenie:
Máš skúsenosť so 4D ultrazvukom v Žiline?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
katika03
30. apr 2019

Spokojnosť

Ja som bola veľmi spokojná s pánom Babjakom. Pri prvom dieťati sme mali zlé výsledky z krvi a vysokú pravdepodobnosť postihnutia. On nám všetko vysvetlil, upokojil a našťastie, bolo všetko v poriadku pri oboch ultrazvukoch v 12 aj 21 tt. Teraz čakáme druhé. Išli sme na genetický ultrazvuk v 22tt len zo zvedavosti, výsledky sme mali v poriadku. Všetko vysvetlil, ukázal, dal nám fotky. Zobral nás presne na čas.
  • Dochvíľnosť
  • Precíznosť
  • Vystupovanie
  • Vybavenie
  • Dostupnosť
  • Komunikácia pri objednávaní
  • Profesionalita
0 poďakovaní
barbora_t
22. apr 2019

Prenatal Žilina

Ja som s touto ambulanciou maximálne spokojná, absolvovala som tam vyšetrenia v 13. a 22. týždni, pán doktor Babjak bol veľmi milý, všetko mi pekne vysvetľoval, celé vyšetrenie mi rozprával - pekne dopodrobna popisoval. Odniesla som si aj krásne fotky na pamiatku. :-) Do ambulancie ma objednával môj gynekológ, do niekoľkých dní som mala termín. Za mňa môžem len a len odporúčať.
0 poďakovaní
domculik
19. okt 2015

4D ultrazvuk Prenatal

Ja som bola veľmi spokojná. UZV v 12. a 20. tt som absolvovala v Prenatali - jednoduché objednanie cez elektronický formulár na presný čas s rýchlou spätnou väzbou, veľmi milá lekárka, perfektné vybavenie, všetko starostlivo vysvetlené, ukázané, celú dobu sa mi všetko zobrazovalo na monitor priamo nad posteľou, naozaj super prístup.

UZV v 30. tt som absolvovala v štátnej nemocnici a rozdiel bol neskutočný - "pásová výroba" a lá "rýchlo ďalší, rýchlo sa vyzlečte", buch buch nadiktovala lekárka sestričke nejaké čísla, čo mi napísala do správy, len letmo som videla na monitor, "OK, oblečte sa, dovidenia". Síce som neplatila nič, ale ani som sa nič nedozvedela. V Prenatali som platila za jeden UZV cca 40 Eur, ale naozaj som bola plne spokojná.
1 poďakovanie