Aký skejt s prídavným sedadlom ku kočíku Mutsy Nio?

Zodpovedané
26. feb 2021

Dobrý deň,

na konci marca čakáme druhé bábätko a rozdiel medzi deťmi bude 21 mesiacov. Dcéra sa stále rada vozí v kočíku, a preto hľadáme nejaké riešenie ako odviezť obe deti.

Súrodeneckému kočíku sa chceme vyhnúť.

Zistila som, že je možnosť kúpiť skejt s prídavným sedadlom, čo by nám situáciu mohlo vyriešiť. Dcéru sa snažíme motivovať, aby čo najviac chodila. Ale keď sa bude chcieť voziť, tak by sme ju dali tam.

Ktorý skejt nám odporúčate?

Máme kočík Mutsy Nio. Ja som nižšia (158 cm) a manžel má 178 cm.

Ďakujem

Dobrý deň,

najideálnejšie je kúpiť originál skejt rovnakej značky ak sa vyrábajú.

Myslím, že ku kočíkom Mutsy sú originál skejtíky.