Aký otočný, do ľahu polohovateľný kočík namiesto Concord Fusion?

Zodpovedané
18. mar 2019

Neviem sa rozhodnúť, aký kočík. Mám viac parametrov a neviem, či vôbec taký nájdem. Potrebovala by som otočný v oboch smeroch, polohovanie nožičiek, polohovanie do úplného ľahu, zloženie v celosti do malého kufra. A aby bol priestranný. Teraz máme Concord Fusion - vo všetkom je dobrý, len sa nedá otáčať, čo nám robí problém. Keď niekam ideme, tak malá plače, nakoľko vidí veľa ľudí a nie mňa 🤔

Ďakujem za radu.

Ahoj,

ak si spokojná s Concord Fusion, možno by bolo vhodnou voľbou zostať pri rovnakej značke, ale zmeniť model. Concord Camino resp. staršie ročníky pod názvom Concord Wanderer by ti mohli vyhovieť po mnohých stránkach.

Concord Fusion

Concord Camino

Concord Wanderer

Okrem toho odporučím Moon ReSea či Cybex Balios S. Prípadne tiež Easywalker Mosey+, Jané Kendo alebo Valco Snap Ultra Tailormade.

Moon ReSea

Cybex Balios S

Easywalker Mosey+

Jané Kendo

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli