Aký športiak po X-Lander X-Move? Baby Jogger City Mini GT2 či City Elite (treba tento vystužiť)?

Zodpovedané
26. feb 2020

Ahoj,

chcem sa spytat, ktory je podla Vas lepsi - sportovy kocik Baby Jogger City Mini GT2, alebo Baby Jogger City Elite? Chcem ich miesto X-Landeru X-Move.

Este by ma zaujimalo, ako to je s "vystuzenim" Elitu - ci je potrebne, resp. presne kvoli comu sa dokupuje? Maly ma 9 mesiacov.

Potrebujem aby mal velku loznu plochu s polohovanim. Velku striesku. Aby bol vhodny na rozbite chodniky... popripade prechadzky do prirody, horsi teren a sneh. Aby sa s nim lahko jazdilo a nebol az tak tazky, ako X-Lander.

Dakujem 🙂

Ahoj,

po X-Lander X-Move ti verím, budú oba Baby Jogger kočík veľmi pohodlné na jazdenie a aj čo sa priestrannosti či skladnosti týka.

X-Lander X-Move

A k tomu, ktorý - ak potrebuješ horší terén, prírodu, sneh - skôr sa prikláňam k City Elite-u - väčšie kolesá… Ale oba sú fajn, a ak naopak potrebuješ skôr menší skladnejší kočík, City Mini GT2 poslúži určite dobre tiež. Takže si asi najmä urči priority.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Mini GT2

K vystužovaniu - ja si nemyslím,. že je potrebné akokoľvek Elite vystužovať. Ak, tak menej polstrovanú chrbtovú opierku doriešiš bežnou podložkou do kočíka. Ale nie je to nijaká zásadná nutnosť. Ložná plocha oboch je veľmi dobrá a postačujúca aj pre staršie dieťa.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli