Britax B-Ready sedák na Britax Go Big, prípadne ako na Go Big dať korýtko?

Zodpovedané
10. mar 2020

Ahoj,

prosím ťa, mám takú otázku. Mám Britax Go Big a rozmýšľam, či by sa nedalo nacvaknúť na adaptéry od vajíčka sedačka od Britax B-Ready. Ide mi o korýtkove sedenie, nakoľko sa nechcem vzdať podvozku, ale zatiaľ mi nevyhovuje športová časť. Rozmýšľala som kúpiť použitý B-Ready a kombinovať to. Dúfam, že som sa vyjadrila zrozumiteľne 😆.

Ďakujem za odpoveď - alebo poradenie, či by to šlo kombinovať s iným modelom.

Ahoj,

na konštrukciu Britax Go Big pôjde v teórii nakliknúť Britax B-Ready 2017 sedadlo - s adaptérmi pore Baby Safe autosedačku. Je to rovnaký CLICK & GO systém. Kočík však na takéto používanie, ani na používanie s inými sedákmi, testovaný nebol, preto ti nemôžem zaručiť, že ovládateľnosť a ťažisko kočíka budú rovnako dobré, ako s pôvodným sedadlom. Tiež bude B-Ready sedacia časť podstatne vyššie a zvláštnejšie umiestnená.

Za pokus to stojí, ak budeš rátať s takými možnosťami. Na druhú stranu aj nejaký bazárový kočík na dočasné používanie s korýtkovým sedadlom by bol fajn vec (ak nájdeš lacno nejaký korýtkový (kompletný) model, čo by ťa oslovil.

Britax Go Big

Britax B-Ready 2017

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli