Kedy vychádzajú novinky - limitky a špeciálne edície Cybex, Bugaboo? Oplatí sa čakať na nejakú peknú (bude to novembrový synček)?

Zodpovedané
27. júl 2020

Ahojky!

Na zimu čakáme bábätko. Ak by to bolo dievčatko, chcela som Cybex Priam Blossom, ale bude to chalanisko a ja by som chcela vedieť, či sa do vtedy možno dočkám nejakej limitky alebo nejakej novinky hlavne od Cybex alebo od Bugaboo. Pri prvom sme tak kúpili Bugaboo Buffalo a hneď na druhý deň predstavili fox. Ide mi však možno skôr o nejaké poťahy alebo limitku pre chalana 😃 Neviem vôbec, kedy predstavujú značky nejaké tieto novinky ako sú nové edície alebo strechy u Bugaboo. Posledné Bugaboo sa mi páčilo Niark1 kolekcia, a teraz už nič moc pre chlapcov. Voziť budeme mať v čom, kúpila som vaničku na náš Oyster Zero a uvidím, čo príde - len či vôbec niečo do novembra očakávať a ako dlho potom trvá, pokiaľ sa to dá reálne kúpiť 😊

Ďakujem vopred za odpoveď.

Ahoj,

čo sa limitiek týka, predstavované bývajú obvykle na Expách, teda veľtrhoch vo veľkomestách prezentujúcich novinky vo svete detskej výbavičky a potrieb. Najčastejšie to býva na jeseň a v januári, ale aj medzitým sa nejaké udejú.

Každopádne to, či a aké limitky tam od značiek ako Cybex či Bugaboo budú, nemáme šancu vedieť ani ti neviem prisľúbiť. Toto sú veci, ktoré vieme, len ak sa výrobca rozhodne s nami pred predstavením podeliť (a to býva veľmi málokedy). A ešte odvtedy obvykle pár týždňov kým to je všeobecne dostupné (a môže to byť aj dlhšie). Ja by som ale radšej nemala neviem aké nádeje, mne sa viaceré z posledných nezdali nijak zásadnejšie úchvatné (pre chlapcov) a radšej by som si vybrala z vecí, čo sú dostupné aktuálne. Najmä pri BGB si striešky budeš vedieť dokúpiť, ak by náhodou predsa len niečo vyšlo a zaujalo.

Na druhú stranu, ak máš kočík, ktorého hlbokú vaničku sa chystáš používať, si v podstate na prvé mesiace vybavená a nemusíš nič zásadne riešiť do minimálne do januára - februára. Po týchto mesiacoch už asi začneš o športiaku realisticky rozmýšľať, lebo veď objednať treba trochu skôr. Nech stihne dôjsť.
Takže ak ti na tom veľmi záleží, nechaj si ešte jeseň v zálohe, možno niečo vyjde, ale teda nedúfaj veľmi a maj očekované čo tak asi by si chcela ak by iné nebolo. A nebudeš sklamaná. Ktovie ako to s tými veľtrhmi a expami bude teraz po korone.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli