Kočík pre prvé bábätko (termín je koncom októbra), cenovo dostupný no kvalitný

Zodpovedané
4. máj 2020

Ahoj,

aky kocik by si nam doporucila? Cakame prve babo koncom oktobra - nieco take cenovo aj prijatelne, ale aj kvalitne.

Dakujem

Ahoj,

v tomto prípade je to trochu ťažko, lebo uvádzaš veľmi málo parametrov. Koniec októbra, čo je koniec jesene začiatok zimy je ok s väčšou aj priemernou vaničkou. Tam nie sú veľmi obmedzenia. Mimo toho uvádzaš len fajn kvalitu za nižšiu cenu, to je dobrý parameter, aj keď ohraničiť to by bolo fajn tiež (napr. do 500 a pod.).

Navrhnem pár, ale s tým, že ak sa ti nezapáčia, rozmysli si asi viac parametrov ako dizajn, skladnosť, terén a iné požiadavky.

Kuk na dostupné modely s dobrým pomerom cena-výkon ako Espiro Only, Muuvo Quick, Joie Versatrax, 2v1 a Diono Quantum.

Espiro Only 2020

Muuvo Quick 2.0

Joie Versatrax

Diono Quantum

Z väčších ABC Design Salsa 4 a Bebetto Luca.

ABC Design Salsa 4

Bebetto Luca 2018

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli