Kočík s otočným športovým sedením, ľahko manipulovateľný aj v horšom teréne, nekorýtko, štyri kolesá

Zodpovedané
11. nov 2020

Dobry den,

prosim poradte kocik, ktory ma sportovu cast aj v protismere jazdy, je lahko manipulovatelny, prejde aj horsi teren (sneh, lesna cesta). Pokial mozno, nie korytkove sedenie a nie trojkolka. Vdaka

Ahoj,

nepíšeš rozpočet a ani skladnosť. Ak na nich tak nezáleží, bude to asi najmä Britax Go Big. Je to kočík aj do terénu, úžasne manipulovateľný a teda aj otočný, nekorýtko.

Britax Go Big

Okrem neho by som spomenula aj Concord Wanderer/Camino, Jané Crosswalk, Gesslein.

Concord Wanderer

Concord Camino

Jané Crosswalk

Gesslein FX4 Life

Gesslein S4 Air+

Je toho viac, keď tak kuk na vymenované, premysli rozpočet a skladnosť a ešte napíš.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli