Kombinovaný kočík Cybex Balios S - je vhodný na dedinu?

Zodpovedané
17. jún 2020

Ahoj!

Chcem kupit 2/3 kombinaciu Cybex, zvazujem najma cenovo dostupny Balios S... Avsak budem s nim kocikovat prevazne na dedine, kde nie vsade je chodnik. Je tento kocik vhodny aj do tazsich podmienok (strk, obcas mozno nejaka trava)? Manevruje sa s nim dobre?

Vdaka za radu!

Ahoj,

Cybex Balios S nie je vôbec zlý kočík, ale ako čas a mamičkovské skúsenosti ukázali, je to predovšetkým praktický MESTSKÝ kočík lepší práve na chodníky, ako mimo nich. Priestor, výkon, všetko na ňom je uchádzajúce a v dobrom pomere k cene aj použitým materiálom. Ale vyslovene ako hlavný - kombinovaný kočík s využitím na dedinu by som si ho pravdu povediac ja osobne ako prvú voľbu skôr nevybrala, predné kolieska ťa asi začnú časom hnevať.

Cybex Balios S

Ak by som v tejto cenovej a váhovej kategórii vyberala, skôr odporučím Joie Versatrax, ktorý má väčšie kolesá. Oba majú svoje malé muchy, ale celkové použitie bude u Versatraxu podľa mňa lepšie. A mušky sa v tomto prípade dajú väčšinou veľmi ľahko vychytať.

Joie Versatrax

Ak by to vyslovene štýlovo mal byť kočík ako Balios S, asi by som skôr pozerala na Moon ReSea S, ale príde mi podstatne menší sedadom.

Moon ReSea S

Z iného, cenovo dostupného súdka by som zvážila možno niečo ako Lionelo Mari.

Lionelo Mari

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli