Kombinovaný kočík do 550 eur pre prvorodičku, nie najťažší, čo bude vhodný aj na zimu

Zodpovedané
29. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, či by ste mi neporadili kočík v 2-kombinácii tak do 550 EUR najlepšie. Hlavne od neho očakávam priestrannú vaničku, bezpečnosť, kvalitu materiálov, dostatočnú odpruženosť do rôznych terénov a jednoduché ovládanie pri vození. Nižšia hmotnosť by bola fajn, alebo aspoň aby nebol z tých najťažších a dal sa ľahko zložiť. Kočík budeme potrebovať v zime, tak hľadám aj taký, ktorý by bol voči chladnému počasiu odolný a mal aj pevný podvozok.

Viem, že je to veľa parametrov, ak sa nebudú dať zvážiť všetky, prosim, aspoň tie, ktoré sú dôležitejšie. 🙂 S komplikovanými otázkami máte bohatú skúsenosť, ako vidím v poradni. 🙂 Zatiaľ som našla viacero negatívnych recenzií takmer na každý kočík, nad ktorým som uvažovala. Napríklad na kombinovaný Kinderkraft Prime (grey).

Ďakujem veľmi pekne.

Ahoj,

Espiro Only by bol prvým takým, čo by mi napadol. Je to dostupný model (okolo 430 za dvojkombi), prevedenie dostatočné, nafukovacie kolesá k tomu a ozaj priestranná vanička plus skladnosť aj s nasadeným športiakom vidím ako super kombo. Práve to super skladanie logicky prináša aj menší kočík celkovo - proste že to nebude najvyšší, najväčší model, ale taký by potom nebol ani skladný.

Espiro Only 2020

Keby si ale väčší kočík chcela predsa, ja by som pozerala na dvojkombinačný set ABC Design Salsa. Váha je dobrá, skladnosť samotnej konštrukcie fajn tiež (ale žiaľ neskladá sa aj so sedadlom), odpruženie, košík, striešky, vanička topka.

A potom by som pozrela ešte na Joie Versatrax - ďalší jazdne príjemný model s len pár maličkosťami, ktoré sa dajú vychytať, za fakt peknú cenu. A vanička Ramble XL je jednoznačne priestranná dostatočne.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli