Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinovaný kočík vhodný aj do terénu, ktorý ozaj vydrží - bazárový alebo do 300 eur

Zodpovedané
10. jún 2019

Dobrý deň,

začala som riešiť výber kočíka (troj- alebo dvojkombinácia), bábätko sa má narodiť začiatkom októbra. Takže potrebujem priestrannú vaničku, aby do nej tých 6 mesiacov vošlo aj s fusakom.

Ďalšou dôležitou vecou, ktorú od kočíka očakávam je, aby si poradil aj s náročnejším terénom - v zime sneh rôzneho druhu, neskôr na jar a v lete aj rôzne lesné alebo poľné cesty.

Nezáleží mi na robustnosti, ani na váhe, ani na praktickosti, čo sa skladania týka - len aby vydržal. Čo sa ceny týka, tak plánujem hľadať použité na bazároch, nový tak max. do 300 eur.

Pozerala som značky ako Inglesina Magnum, Concord Wanderer, Jane Crosswalk, Britax Go, Gesslein F10, nejaké poľské sa tvária že sú do terénu, ale či aj vydržia... radšej si nechám poradiť.

Ďakujem vopred.

Ahoj!

Začnem tvojím výberom, z ktorého jednoznačne vypichnem Britax Go. Výborný, kvalitný kočík, ktorý naozaj vydrží - toto je ten, ktorý hľadáš. Jané Crosswalk a Gesslein F10 sú tiež dobrou voľbou, rovnako aj Inglesina Magnum (tu je ale menej praktická neotočnosť kolies) - ale jednoznačne by som uprednostnila Britax, ak budeš mať možnosť. Concord Wanderer by som skôr kupovala nový, nie použitý, kvôli výdrži.

Jediný z lacnejších nových, ktorý je akceptovateľný, by bol Kinderkraft Prime. Prevedenie je určite nižšie, ako u Britaxu, no je to za tú cenu (žiaľ, 3kombi cca 400) fajn kočík s dostatkom priestoru a praktickými funkciami.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.