Ktorý kočík s vložkou taškou namiesto vaničky?

Zodpovedané
3. okt 2018

Ktory kočík (zo všetkých na svete) 😁 by si si vybrala, ak by si MUSELA mať vložnú prenosnú tašku na dieťa namiesto klasickej vaničky?

Ahoj,

jediný kočík, ktorý som mala od narodenia bez vaničky, bol Stokke Scoot. Neviem či by som Softbag, ktorý som s ním používala, nazvala akurát vložnou taškou. Nemá totiž úchyty na prenášanie, ale inak spĺňala v podstate všetko čo bežná vložná taška. Musím povedať, že pre jarné bábo to bola dobrá voľba.

Stokke Scoot V1

Keby som mala vyberať ďalší - iný kočík bez klasickej vaničky, pravdepodobne by som sa obzerala buď po značke Maclaren, alebo ABC Design. U Maclarenu sa mi páčia super jazdné vlastnosti (aj keď ide o golfky, ktoré nie sú mojím favoritom), a praktické funkcie. Vybrala by som asi Techno XLR ktorý mám už odskúšaný, prípadne Techno XT. ABC Design - napríklad Viper 4 má u vynovených, 2017+ modelov krásny a praktický dizajn, a ich vložné vaničky sú ozaj priestranné. Keďže je ale skôr ťažší, vhodnejší je pre osoby, ktoré často zdolávajú terén.

Maclaren Techno XLR

Maclaren Techno XT

ABC Design Turbo 4 2017

Keby mi išlo o čo najskladnejšie, cestovné balenie, uvažovala by som ešte o GB Qbit+, ku ktorému vyšla nová Cot to Go ultraskladná vanička, pripojiteľná nad sedadlo.

GB Qbit+ All-Terrain

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli