Ktorý športový kočík a aké sú - Joie Muze alebo Petit&Mars Easy?

Zodpovedané
27. máj 2019

Ahoj mám len krátku otázku. Ktore z týchto dvoch by si odporučila? Joie Muze alebo Petit&Mars Easy? Kto ich vyrába a aká to je značka?

Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

Joie je obľúbená britská značka, známa pre cenovo dostupné, praktické a funkčné produkty. Preto ti odporučím skôr Joie Muze - prevedením sa mi páči trochu viac. ALE! Sedadlo má menšie, takže ak máš dlhé dieťa

Joie Muze (LX)

Petite&Mars je značka česko-slovenská (jedá sa o kolaboráciu pre naše trhy). Petite&Mars Easy je lacnejší, tvrdší (čo sa týka jazdy), no funkčný kočík so super košíkom. Ak ten (aj kvôli veľkosti dieťaťa), tak skôr vo verzii Petite&Mars Easy Air s nafukovacími kolesami - jazda bude podstatne pohodlnejšia 😉

Petite&Mars Easy

Petite&Mars Easy Air

Obe značky svoje modely vyrábajú predovšetkým v Číne, tak, ako väčšina svetových značiek, takže tam nie je veľký rozdiel. Kvalitatívne musia byť testované podľa ich nárokov.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli