Ľahký kočík na výlety, nákupy, nie časté prechádzky - pre dvojročné dieťa

Zodpovedané
8. apr 2020

Ahoj.

Prosim o radu, aky kocik vybrat. Do 7kg, teda co najlahsi, spratny (skladanie si predstavujem skor ako pri cestovnych kocikoch, Valco je lahky, ale je to klasicky sportiak), skor na nakupy nedaleko bydliska, vylety a obcasne prechadzky. Mam 2r dievcatko, takze ho potrebujem teda asi tak na rok,uz potom pre skolkarku neviem, ci sa dalej zide mat po ruke kocik...

Cenovo co najmenej, max 140e, ale zaroven by som bola rada, aby sa po kratkej dobe nerozpadol 🙂

Dakujem

Ahoj,

nový do 140 eur pre staršie dieťa a aby sa nerosypal (plus nech to je ozaj taký skladný športiak) - no to je ozaj ťažké zadanie. Totiž, obvykle tie lacnejšie sú ozaj také hrkálkovitejšie, fakt len na občasné použitie - ale to v podstate aj chceš, tak by som sa len sústredila na priestor vo vnútri.

Paradoxne, prvým takým reálnym, ktorý by som ja v tvojom prípade zvažovala, by bol Koelstra Simba T4. Viem, sú to golfky, ale na opretie o stenu a podobné uskladnenie mi prídu v tomto prípade vhodné. Plus tá vysoká chrbtová opierka, fajn holandská značka/kvalita a nízka cena, celkovo super pomer cena-výkon, ak potrebuješ niečo také doplnkové.

Koelstra Simba T4

Ďalej, zo športiakov - Kinderkraft Indy alebo Espiro Art/Espiro Axel mi prídu ok - fajn a akceptovateľné, aj keď nečakaj najvyššiu kvalitu.

A ešte navrhnem Cam Curvi, Gesslein Buggy S8, Recaro Easylife.

Kinderkraft Indy

Espiro Art

Espiro Axel

Cam Curvi

Gesslein S8 Buggy

Recaro Easylife

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli