Ľahký športový kočík s otočným sedadlom, skladný jednou rukou - vynášanie na 4. poschodie

Zodpovedané
11. máj 2020

Ahoj,

prosím, vedela by si mi poradiť ľahký športový kočík, keďže bývame na 4p bez výťahu? Mal by mat možnosť dať sa do ľahu, otočiť aj tak, aby som videla na bábo, skladný jednou rukou (viem že sú také, ktoré sa dajú prehodiť ako kabela cez plece).

Ďakujem 😊

Ahoj,

trošku mi tu chýba cenový rozpočet, prípadne aj terén, lebo tie dosť ovplyvňujú výber.

Ak je ale priorita otočné sedadlo s úplným ľahom a teda prakticky len váha kočíka a jednoručné skladanie, tak Zopa Move s váhou cez 10 kg je akceptovateľným modelom. ABC Design Limbo je ešte o viac ako 2 kg ľahší ale tam sa to odrazí na podstatne menších, mestskejších kolesách.

Zopa Move

ABC Design Limbo

A v tejto kategórii spomeniem aj veľmi šikovný Baby Jogger City Tour. Zaujať by mohol aj Cam Fluido Allegria a z drahších a luxusnejších zasa Cybex Mios.

Baby Jogger City Tour Lux

Cam Fluido Allegria

Cybex Mios 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli