Mamas&Papas - ktorý typ športového kočíka vybrať pre staršie dieťa po Sole 2? Bude Armadillo Flip XT vhodný?

Zodpovedané
4. aug 2020

Ahoj 😊

Poprosim poradit - potrebujem kocik otocny v oboch smeroch. Mame doma Solu 2, je fajn - ale dcere 22m z nej uz trcia nohy. Asi by som ostala verna znacke Mamas and Papas, ale treba nam cosi sirsie a vacsie. Bude Armadillo Flip XT fajn volba?

Ahoj,

ak je otočná Sola 2 tvojej skoro dvojročnej krátka a pomenšia, ja by som sa skôr orientovala na neotočné modely. Sú obvykle dlhšie, ale najmä širšie v sedadle plus priestor ku strieške je tiež veľkorysejší. Zmestí sa do nich preto podstatne väčšie dieťa, než do modelov otočných.

Mamas&Papas Sola 2

Armadillo Flip XT je na dĺžku náhodou z tých dlhších, takže teoreticky je vhodný, ak teda otočný model fakt vyžaduješ. Ak si so značkou spokojná, myslím, že budeš rada aj z Armadilla - aj keď ja by som šla skôr do klasického neotočného Armadillo XT modelu. Príde mi vhodnejší pri staršom dieťati. Ale oproti Sole rátaj s trošku iným ťažiskom pri dvíhaní na obrubníky.

Mamas&Papas Armadillo XT

Mamas&Papas Armadillo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli