Názor na kombinovaný kočík Bebetto Torino 2019 - je stabilný na dedinu a horšie cesty?

Zodpovedané
22. okt 2019

Ahoj.

Chcela by som vediet tvoj nazor na kocik Bebetto Torino 2019, kedze nikde som nenasla ziadne recenzie. Bude pouzivany na dedine, kde su cesty take vselijake. Preto trosku vaham nad jeho konstrukciou. Je stabilny? Pripadne nerozvrzga sa rychlo?

Dakujem.

Ahoj,

Bebetto Torino v staršej, ako i Torino New verzii pre rok 2019 je jednoznačne dostatočne pevný, robustný, stabilný kombinovaný kočík - na dedinu a horšie cesty vôbec nevidím problém. Určite je to jedna z vhodnejších volieb a ak mu nebudeš vedome ubližovať a budeš robiť občas aj nejakú tú údržbu (ako, tu: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/sprievodca-udrzbou-kocika-ako-sa-on-r-admupj/ ), nemyslím si, že by sa ti rozvŕzgal.

Treba rátať s vyššou váhou a menšou skladnosťou, čo je pre tieto kombinácie typické. Nie je to ale extrém, a zvyšná funkcionalita + design, aj vzhľadom k cene sú úplne ok.

Bebetto Torino 2015

Bebetto Torino

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli