Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Názor na kombinovaný kočík Bebetto Torino 2019 - je stabilný na dedinu a horšie cesty?

Zodpovedané
22. okt 2019

Ahoj.

Chcela by som vediet tvoj nazor na kocik Bebetto Torino 2019, kedze nikde som nenasla ziadne recenzie. Bude pouzivany na dedine, kde su cesty take vselijake. Preto trosku vaham nad jeho konstrukciou. Je stabilny? Pripadne nerozvrzga sa rychlo?

Dakujem.

Ahoj,

Bebetto Torino v staršej, ako i Torino New verzii pre rok 2019 je jednoznačne dostatočne pevný, robustný, stabilný kombinovaný kočík - na dedinu a horšie cesty vôbec nevidím problém. Určite je to jedna z vhodnejších volieb a ak mu nebudeš vedome ubližovať a budeš robiť občas aj nejakú tú údržbu (ako, tu: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/sprievodca-udrzbou-kocika-ako-sa-on-r-admupj/ ), nemyslím si, že by sa ti rozvŕzgal.

Treba rátať s vyššou váhou a menšou skladnosťou, čo je pre tieto kombinácie typické. Nie je to ale extrém, a zvyšná funkcionalita + design, aj vzhľadom k cene sú úplne ok.

Bebetto Torino

Bebetto Torino je kombinovaný kočík na robustnej tvarovanej konštrukcii. Odpružené kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami sú vhodné aj na horší terén. Športové sedadlo môžeš otočiť a polohovať až do ľahu. Otočná a polohovateľná je aj hlboká vanička. Jej výhodou je XXL predĺžiteľná strieška. Dokúpením autosedačky s adaptérmi vieš z kočíka vytvoriť trojkombináciu.

V roku 2016 vyšiel aj vo farebnej edícii S-Line. Facelift roku 2017 priniesol nový výplet kolies, zaoblené madlo a vylepšenú prebaľovaciu tašku. Kočík zvládneš poskladať jednoduchšie vďaka vynoveným odisťovacím páčkam. Samozrejmosťou sú aj nové farebné kolekcie.

Bebetto Torino New (2019)

Bebetto Torino vydaný pre rok 2019 je vynoveným pokračovaním pôvodného modelu Torino s minimalistickejšou a kompaktnejšou konštrukciou, modernizovaným dizajnom s prominentnými strieškami s výrazným šiltom a novými Flexy kolesami, ktoré sú nenafukovacie, a teda odľahčené a bezúdržbové. Samozrejmosťou sú aj nové farby v ponuke, a to nielen základná línia s bielym či čiernym rámom, ale aj prémiová edícia Si v čiernej farbe so vzorovaním a zlatým či medeným rámom

Športové sedadlo je dostatočne priestranné, a môžeš ho otočiť a polohovať až do ľahu. Otočná a polohovateľná je o niečo hranatejšia hlboká vanička s XXL predĺžiteľnou strieškou. Obe nadstavby sú tiež vybavené pohodlným polstrovaním a odvetrávaním pre letné dni. Dokúpiteľnou autosedačkou vytvoríš z kočíka trojkombináciu. Ku Torino patrí tiež kompletné základné príslušenstvo.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.