Otočný športový kočík s nafukovacími kolieskami, pre vyššiu postavu

Zodpovedané
4. sep 2019

Dobrý deň,

hľadám športový kočík otočný v oboch smeroch, s nafukovacími kolieskami a vhodný pre vyššiu postavu.

Ďakujem

Ahoj,

prvým, čo mi (ako tiež vysokej mamine) napadol je Stokke Scoot. Kolesá s pneumatikami (aj keď, bezdefekzovými), umiestnenie sedadla nám extrémne vyhovovalo. Ako každý, aj Scoot má svoje muchy, ale čo sa týka výška a pohodlia pre dieťa, jednoznačne úžasný kočík.

Stokke Scoot V3

Z lacnejších je podľa mňa dostatočne vysoký aj Bebetto Nico, ak ti nevadí menšia skladnosť a vyššia váha.

Bebetto Nico

Spomeniem aj Valco Snap Ultra Tailormade a Valco Snap Ultra Trend s dokúpeným setom nafukovacích kolies Sport. Je to určite zaujímavá voľba do mesta s možnosťou nafukovačiek.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli