Oyster Zero - dá sa z neho s adaptérmi urobiť hlboký kočík? Príp. aký hlboký kočík pre vysokých?

Zodpovedané
14. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať. Máme športový kočík Oyster Zero Wolf. Ak by sme kúpili adaptér a hlbokú vaničku, dá sa z neho urobiť hlboký kočík?

Ešte by ma zaujímalo, aký by ste odporučili kočík, potrebujeme len hlboký, pre vysokých ľudí 185cm. Odpružený - čo by zvládol aj náročnejší terén.

Ďakujem krásne ☺️

Ahoj,

ak vám vyhovuje Oyster Zero, ja by som neváhala. Dá sa z neho urobiť kočík hlboký. Dokúpením adaptérov a vaničkovej nadstavby z neho spravíš príjemne ľahký hlboký kočík. Vanička je veľkostne priemerná, ale postačí. Dobré je tam aj to, že bude na adaptéroch, a tým bude vyššie, čo je pre vyšších rodičov dobrá správa.

Babystyle Oyster Zero

Ak ste s ním spokojní, fakt by som neriešila iný. Bude to aj väčšia investícia a aj je výber čisto hlbokých kočíkov veľmi obmedzený. Buď sú nízke (ako Mutsy, Cam Dinamico Up), alebo retro štýlu (tie sú ale zasa odpružené a vysoké), alebo veľmi drahé (ako Stokke či Gesslein Indy).

Cam Dinamico Up

Gesslein Indy Style

Možnosťou sú tu potom aj 2v1 kočíky, čo sa na prvé mesiace po vaničke dajú pretransformovať na športiak, po ktorom prejsť na váš Oyster Zero bude práve veľmi pohodlné a praktické.

Príkladom tam by bol Diono Quantum či Maclaren Daytripper. Nie sú však najvyššie - čo ale pri ich fajn cene a výkone neberiem ako problém, ak majú nastaviteľnú rukoväť.

Diono Quantum

Maclaren Daytripper

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli