Športiaky Britax - aký je rozdiel medzi radami B-Agile a B-Motion?

Zodpovedané
14. apr 2020

Dobrý deň 🙂

Premýšľam, že by som vymenila svoj CAM Techno Soul za športový kočík Britax. S kočíkom som spokojná, len veľkosť sedenia v športovej časti je oproti Britaxom menšia a malý v ňom toľko neprespí, lebo sa nevie otočiť. Britaxy sú v tomto smere pomerme veľkorysé. Akurát ma zaujíma, aký je rozdiel medzi Britax B-Agile a Britax B-Motion?

Ďakujem 🙂

Ahoj,

medzi B-Agile a B-Motion radami je dosť veľký rozdiel, a to najmä v konštrukcii - kolesách. B-Agile a B-Agile Plus sú ozaj mestské, nízke, neodpružené. Sú to také jednoduchšie športové kočíky, ktoré, ak očakávaš nejaký terénny výkon, budeš skôr považovať za hrkálky.

Britax B-Agile M

Britax B-Agile R

Britax B-Agile 4 Plus

B-Motion a B-Motion Plus sú terénnejšie, ale aj ťažšie a neskladnejšie kočíky s kopou priestoru v sedadle a väčšími kolesami. B-Motion je nižšia verzia v zmysle nepolohovateľnej opierky nôh a kratšej čiastočne sieťovanej striešky s tým, že Plus už polohovanie nôžok má a strieška je prepracovanejšia.

Ak je tvojou prioritou priestor v sedadle a teda využitie na spánok, jednoznačne by som sa obzerala po B-Motion Plus - pri spánku tú opierku nôh (ale aj striešku) oceníš.

Britax B-Motion 4

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli