Športový či golfový kočík na zimu a terén pre ročnú dcérku, max. 350 eur

Zodpovedané
4. aug 2020

Dobrý deň,

prosím Vás vedeli by ste mi poradiť a odporučiť športový alebo golfový kočík pre 1ročnú dcérku na zimu - aby bol vhodný aj do terénu. Cenovo by bolo vhodné do 300 max. 350€.

Ďakujem pekne za odpoveď a prajem pekný deň 🙂

Ahoj,

pre ročnú dcérku by som už odporučila len niečo neotočné. Taký kočík ti vydrží dlhšie, lebo je priestrannejší, ale aj z váhového a cenového hľadiska na tom bude lepšie.

Ak má byť ľahší a aj na zimu či terén, kuk asi najmä Gesslein S4. Možno strieška vyzerá menej hrubá, ale je väčšia a kryje (a dá sa v prípade potreby prešiť). Prejdeš s ním aj nejaký ten terén. (Lebo pozor - golfáče a terén, to dokopy nepôjde).

Gesslein S4 Air+

Mimo toho by som ešte pozrela na TFK Dot 2 - naozaj veľmi schopná, skoro až ‘all-terrain’ bugina a aj cena je tam veľmi pekná. A s nárokmi, ktoré máš, by som asi šla do nej.

TFK Dot 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli