Športový kočík Cybex Balios S - existujú tandem adaptéry? Príp. akú vaničku, skejtík k nemu?

Zodpovedané
8. jan 2020

Dobrý deň.

Prosím vás, je možné dokúpením nejakých adaptérov (nemusia byt Cybex) urobiť z tohto kočíka tzv. tandemový kočík? Myslím tým, či sa dá športová časť pre staršie dieťa nejako pripnúť v zadnej časti kočíka (ako napr. Easywalker Harvey, Hauck duet 3)?

Nechce sa mi kupovať k očakávanému drobcekovi ďalší kočík 😉 K tomuto športovému kočíku budem dokupovat vaničku. Z vaničiek pre Balios S si nejak neviem vybrať 🙈🤷‍♀️ Pasuje niektorá vanička aj z iných modelov Cybex? Napr. Z Balios M?

Ďalšia moja otázka je, ak by som riešila k nemu nejaký stupienok/skejt pre staršie dieťa. Na čo si dávať pozor pri výbere, alebo aj ktorý konkrétne k nemu pasuje?

Ďakujem pekne vopred 🙏🏻😉

Ahoj,

Cybex Balios S nemá nijakú možnosť pridania druhého sedadla - prerobenia na tandem. Je to skôr ľahší mestský otočný model, ktorý nie je určite stavaný na dve deti, Najviac, čo môžeš urobiť je pridať prídavný sedák Buggypod na bok - ale pri jeho neterénnosti by sa mohlo stať, že ho “presilíš”, preťažíš a časom sa môže rozhegať. To je celkovo risk pri používaní Buggypodu alebo prídavných skejtíkov - stupátiek s prípadným sedadielkom na kočík (akejkoľvek značky).

Cybex Balios S

K hlbokej vaničke - k Baliosu S patrí iba vanička Cot S určená pre Balios S. Iné hlboké vaničky nie sú kompatibilné, ani tá k Balios M. Budeš sa musieť uspokojiť s ňou - keď tak si vyber nejakú inú farbu pre zmenu 🙂 Ono je to pomerne dlhá vanička, čo je veľmi fajn.

Cybex Balios M

A k prídavným stupienkom - ako vravím, nie je to ideálne pri tejto konštrukcii, ale teda existuje originálny, ten bude pasovať najlepšie - Skate k Priam/Cybex Balios S. Mimo neho by som pozerala na Bumprider alebo Lascal Buggyboard.

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli