Športový kočík do mesta, ktorý vybrať?

Zodpovedané
7. feb 2019

Ahoj,

prosím ťa, rozhodujem sa medzi Mamas&Papas Sola 2, Urbo, Armadillo, Babyzen Yoyo+ a Cybex Balios S. Aby bol kočík ľahký, vhodný na cestovanie a aby zvládol mestský terén. Kočík chcem používať do mesta, aby sa v ňom aj vyspal chcem ho tak za 2 mesiace kúpiť - malý bude mať 9 mesiacov.

Vďaka!

Ahoj,

ak sa jedná aj o cestovanie, asi potrebuješ skôr spratnejší model. Zároveň však, ak chceš aj bežné mestské používanie, budeš potrebovať nejaký ten stred čo sa spratnosti a jazdných vlastností týka.

Pretože napríklad taký Babyzen Yoyo+ je veľmi vhodný na cestovanie, ale ja osobne by som ho na každodenné mestské používanie nepreferovala, lebo je to predsa len tak trošku hrkálka, ak teda naozaj jazdí plnohodnotne, aj po mačacích hlavách atď.

Babyzen Yoyo+

Mamas&Papas Armadillo je dobrým stredom, ale rátaj tiež s tvrdším podvozkom a menšími kolesami, ktoré by mohol vyriešiť práve Cybex Balios S. Je dostatočne kompaktný a pritom vybavený na denné používanie, preto ten by asi bol mojou voľbou. Sola 2 či Urbo 2 sú oba dobré kočíky, ale nie sú tak skladné, aby som ich odporučila na cestovanie.

Mamas&Papas Armadillo

Cybex Balios S

Mamas&Papas Sola 2

Mamas&Papas Urbo 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli