Športový kočík - ktorý je lepší na spanie, Kinderkraft Grande 2020 alebo Petite&Mars Street?

Zodpovedané
10. mar 2020

Dobrý deň,

prosím vás viete mi poradiť, ktorý je lepší kočík aj na spanie - Kinderkraft Grande 2020 alebo Petite&Mars Street? ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Grande LX a Petite&Mars Street majú na spanie približne rovnakú vhodnú plochu.

Kinderkraft mi príde o trochu širší a spolu s nižšou cenou robí pre mňa tohto kandidáta trošku vhodnejšieho.

Street by som uprednostnila v prípade, že by si si ho chcela zaobstarať aj s nafukovačkami na prejdenie ozaj horších povrchov. Prípadne, ak by ti menenie striešok prišlo ozaj dôležité.

Kinderkraft Grande LX

Petite&Mars Street

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli