Športový kočík Oyster 3 , príp. iný skladný, ale aj do horšieho terénu..?

Zodpovedané
7. mar 2020

Dobry den,

chcela by som sa spytat aky je vas nazor na sportovy kocik Oyster 3, chcela by som ho zacat pouzivat zhruba vo veku 6 mesiacov. Paci sa mi, ze je otocny v oboch smeroch a da sa dat do uplneho lahu. Chcem kocik, ktory je skladny do kufra auta a takisto ma vacsie kolesa do horsieho terenu, kedze okolo domu mame este strkove cesty... Alebo pripadne vedeli by ste mi odporucit nejaky podobny, len cenovo vyhodnejsi ?

Ahoj,

Babystyle Oyster 3 je krásny kočík s väčšími kolesami. To je super. Neviem, či na ozaj terény bude ok, lebo konštrukcia nie je tak odpružená. Ak hľadáš lacnejšiu možnosť, tak Joie Versatrax bude plus mínus to isté jazdne.

Skladný a na horšie povrchy celkovo bude problém, ale tak pozri aj na Easywalker Mosey+. To by bola asi moja voľba. Mimo neho ešte Baby Jogger City Premier a možno aj Jané Kendo.

Babystyle Oyster 3

Joie Versatrax

Easywalker Mosey+

Baby Jogger City Premier

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli