Športový kočík pre na svoj vek väčšie dieťatko do zlého dedinského terénu, do 250 eur

Zodpovedané
5. aug 2020

Dobrý deň,

viem, že už tu toho bolo veľa, ale stále si neviem vybrať. Hľadám športový kočík pre syna - má 7m a je už teraz veľký ako 10m. Bývame na dedine v časti, kde je zlá cesta (prevažne panelová cesta), takže potrebujem niečo fakt dobré - lenže zháňam niečo do 200 - 250e, lebo je to druhe dieťa a ako prvé, už teraz vidím, aký je aktívny - že v ňom dlho neobsedí.

Ďakujem za každú radu

Ahoj,

ak je dieťatko na svoj vek väčšie a potrebuješ niečo schopné no lacnejšie (keďže zároveň očakávaš, že ti dieťatko bude skoro bežkať) - ja by som asi odporučila, aj napriek nižšiemu veku dieťaťa, skôr niečo neotočné. Taký kočík bude aj priestrannejší, aj lacnejší, aj rýchlejší na zloženie.

Realisticky napr. taký Britax B-Motion 3 Plus, prípadne ešte lacnejšie Lionelo Annet Tour či Lionelo Bell by ti mohli vyhovieť.

Britax B-Motion 3 Plus

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

A ja osobne by som silno silno silno uvažovala aj o jednotkovom Baby Jogger City Mini GT alebo City Elite z bazáru. Sú to kvalitnejšie modely, čo na takýchto podmienkach využiješ, a zároveň nebudú ťarchou.

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Elite

Z tých otočných športových kočíkov ti realisticky viem odporučiť iba taký Bebetto Nico, čo je ale pomerne neskladný model, ale skladnosť neudávaš ako podmienku. Mohol by vyhovieť, a to aj priestorovo, aj cenou, aj veľkými nafukovacími kolesami.

Bebetto Nico

Iná možnosť by asi bola iba nový Kinderkraft All Road - ale predné kolesá sa mi tu zdajú pre tvoje potreby trochu malé, aj keď kočík sa tvári tak nejak na všetky terény.

Kinderkraft All Road

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli