Športový kočík, priestranný pre 19mesačnú - s väčšími kolesami

Zodpovedané
5. mar 2020

Dobrý deň,

prosím aký športový kočík by ste nám odporučili pre 19 mesačnú dcérku - meria 82 cm, váži 11,5 kg a nám sa zdá, že terajší kočík je pre ňu malý.

Poprosila by som Vás o konkrétne tipy, ktoré sa dajú kúpiť na Slovensku. Uprednostnili by sme kočík s väčšími kolesami, môžu byť aj gumené - na dofukovanie. Ale každý tip dobrý 🙂

Ahoj,

neuvádzaš veľa kritérií okrem priestrannosti. Taká cena, otočnosť by veľmi pomohli. Skúsim dať pár príkladov na inšpiráciu. Budem sa orientovať na neotočné modely, lebo sú ako aj viac priestranné a praktickejšie v tomto veku.

Z lacnejších by som pozerala na Lionelo Annet Tour či Lionelo Bell.

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Stredná trieda by zahŕňala Britax B-Motion 4 Plus či výborné Baby Jogger City Mini GT2, resp. Baby Jogger City Elite, ktoré ja osobne silno odporučím.

Britax B-Motion 4 Plus

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Elite

Z drahších kočíkov by som kuk na Emmaljunga NXT30.

Emmaljunga NXT30

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli